Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 04. 18. 08:32

KBC Equitas  

A tranzakció nyomán létrejövő cég, a KBC Equitas megújuló szolgáltatásairól, termékportfóliójáról 2007. május 3-án, sajtótájékoztató keretében ad részletes információt. Az ügylet a romániai Swiss Capital 2006. december végi megvásárlásával együtt jól tükrözi a KBC Securities azon törekvését, hogy tovább erősítse jelenlétét a közép- és kelet-európai piacokon.



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
cromo 2011. 06. 17. 11:24
Előzmény: #712  Törölt felhasználó
#720
Pipita,

A kimutatásokhoz való hozzáférés is változni fog?
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:24
Előzmény: #690  Törölt felhasználó
#719
KBC ügyfélszolgálatnak hiába írtam le már pár hónappal ezelőtt a kifogásaimat pl. a TBSZ szla FIFO elvével kapcsolatban, durva szavakkal elhajtottak, azt írták, ÉN ÍRJAM MEG ugyanezt az őnáluk levő rendszergazda e-mail-jére a panaszaimat, kéréseimet.
Az ügyfélszolgálat inkább megírta nekem ezt az e-mailt, ahelyett, hogy megköszönte volna a segítségemet, amivel az ő pénzkeresetüket segítem ingyen, és ő küldte volna tovább a javaslataimat!
Elképesztően mérges vagyok a KBC ügyfélszolgálatára is!
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:24
Előzmény: #704  Törölt felhasználó
#718
Ha van 4500db részvényed, de csak 4449db-ot vesznek meg tőled meghagyod azt az 1db-ot az idők végezetéig?
certibalazs
certibalazs 2011. 06. 17. 11:23
Előzmény: #714  Törölt felhasználó
#717
ne vitázzatok velük! Egy képzett PR-ossal életetek végéig vitatkozhattok és soha nem kaptok választ vagy kész tényeket. Ezért fizetik, hogy elbeszéljen mellettetek!
totoro
totoro 2011. 06. 17. 11:22
Előzmény: #701  Törölt felhasználó
#716
A Random felülete majdnem ugyanaz mint A PETI. Én picit lassabbnak érzem, és az egy év alatt volt 4-5 leállás, ami néhány perctől pár óráig tartott. Én a határidős bux miatt váltottam, hiszen nem mindegy hogy 10 pont elmozdulással már nullán vagyok, míg az eq-nál ehez kell 30. Mellette főleg dt certiezek, ott is nagyon nem mindegy az az 1 tized brokidij különbség. Kisbüfi vagyok, mégis százezeres tétel éves szinten az előnyöm.
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:22
Előzmény: #714  Törölt felhasználó
#715
ez befektetői magatartás kérdése, és olyan kevés van aki darabokban ad vagy vesz egy részvényt...általában egyben adja el.

más kérdés ha nem veszik ki.legnagyobb gondot az illikvid gagyiknál jelenti a dolog.nagyokat el tudod adni.akkor meg tökmindegy mit hol vettél a pakkon belül a végeredmény ugyanaz.

persze biztos van olyan extrém büfi aki egy fajta papírból tart is hosszútávra egy darabszémot, meg mellette daytrédel...na ennél gáz.
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:18
Előzmény: #711  Törölt felhasználó
#714
egyáltalán nem mindegy, hogy csak FIFO elven kereskedhetsz-e vagy nem.
Ugyanis akkor RÖGTÖN realizálsz nagy veszteséget magadnak, rádkényszerítik,hogy pl. a legnagyobb veszteségű rvcsomagodat add el, így ők hamarabb jutnak nagyobb jutalékhoz!
És azt a nagyobb jutalékot már gyorsan be is fektetik.
Te pedig nézhetsz nagyokat! Rádkényszerítették, hogy a saját részvényeidet nem adhatod el, csak azokat, amiket ők mondanak!!!
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:15
Előzmény: #709  Törölt felhasználó
#713
a külföldön kereskedhető termékekről van részletes leírás? csak egyedi részvények lesznek a kínálatban, vagy indexek, határidős termékek, egyéb derivatívok is? a honalpon csak ezt találtam: link
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:14
Előzmény: #696  Törölt felhasználó
#712
Úgy érzem, az új KBC-s rendszer csak arról szól, hogy: "gyere te befektető, majd fizetsz nálunk jó sokat mostmár, de mi, a te érdekedben nem javítottunk semmit a rendszerünkön! Csupán annyit,hogy még hozhatod hozzánk a még többféle részvénybe a pénzed, és jó nagy jutalékokat szedünk le rólad!"
Miért nem lehet a négyféle készletértékelési elvet használni a rendes számlán, de a TBSZ-n is?
Miért olyan nagy dolog erre egy kis programmmódosítás?
Miért nem tudom AZONNAL megnézni, hogy amilyen részvényt vettem, azon mennyi is a haszon, a veszteség?
Miért kell nekem a mai világban a világhírű KBC-nél saját füzetben kézzel vezetni a részvényeim kimutatását?
Miért kell a buta rendszereikben csatangolnom, hogy megtudjak valamit is a saját pénzemről, a saját számlámról?

Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:11
Előzmény: #710  Törölt felhasználó
#711
igazad van, bár nekem nincs tbsz számlám...
a FIFO daytrade ügyleteknél szivatás.

egyébként végülis mindegy, mert értékpapíronként kitárazásnál a összvégeredmény ugyanaz.
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:09
Előzmény: #707  Törölt felhasználó
#710
Aki TBSZ számlával kereskedik, az eddig is csa FIFO-rol indíthatott tranzakciót. Aki TBSZ-en van annak, nem ér semmit, hogy lesz külföldi rv, mivel nem kereskedhet vele. Számukra, számomra, semmi másról nem szól ez a "fejlesztés", csak áremelésről.
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:08
Előzmény: #700  Törölt felhasználó
#709
Szó sincs róla, hogy dezinformációval vádoltunk volna, csak leszögezzük, hogy ez téves információ volt (a dolog lényegén viszonylag keveset változtat, egyszerűen technikai kérdésről van szó).
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:07
Előzmény: #701  Törölt felhasználó
#708
felület teljesen jó, most töltöttem le, kb mint a peti csak grafikusabb.
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:06
Előzmény: #706  Törölt felhasználó
#707
kisbefektetőnek nem is éri meg, 100 milliós vagyon alatt innen kereskedni külföldre, főleg az usába öngyilok.

duplán az ha még realban sem tudod nyomni.
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:03
Előzmény: #696  Törölt felhasználó
#706
De könyörgöm, ha nem akarok ott kereskedni, akkor miért jó az nekem? Meg ahogy olvasom a hozzászólók jelentős része sem.
Ezt a piacot ismerem, kisbefektető vagyok, arra nincs időm, h még másik 300 vállalattal képben legyek.
pioca
pioca 2011. 06. 17. 11:03
Előzmény: #701  Törölt felhasználó
#705
Nem tudom. A munkahelyi gépre most próbálom letölteni de nem akaródzik települni. Délben megpróbálom az otthonira lecsalni, ottbiztos menni fog.
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:01
Előzmény: #703  Törölt felhasználó
#704
vagy 1 db-ot eladókat...
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:00
#703
nem lehetne az 1 darabot vásárló ármanipuláló majmokat kitiltatni a kereskedésből?
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:00
#702
Arra azért nagyon kíváncsi vagyok az amerikai tőzsdén milyen tételek repkednek.

1 Walt Disney részvényre már tuti vevő vagyok, éljen Micimackó. :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 11:00
Előzmény: #699  pioca
#701
Én is ! :-)
Kérdezhetek ?
Szerinted milyen a kereskedési felülete a Random-nak ?
Áttekinthető, könnyen kezelhető, milyen gyakran akadnak technikai problémák stb.stb. ???

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek