Topiknyitó: forest_30 2007. 04. 03. 10:24

Mtelekom  

Ujra motiváció van a paperban
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
philosopher
philosopher kedd, 17:10
Előzmény: #262999  derzsij
#263000
Záró 2754 - 11 mrd feletti forgalom
Kíváncsi vagyok, ebből mennyi volt srv és milyen átlagáron. Ha több mint 8 mrd, akkor a héten meglehet a keret felhasználása, még pár nagyobb fix ügylettel. 
derzsij
derzsij kedd, 15:05
Előzmény: #262998  harding
#262999
10 óra óta stagnál az árfolyam és a forgalom. 
harding
harding kedd, 14:54
#262998
Az még az érdekes, hogy a mai, beejtett árszinten gyakorlatilag nincs kereskedés. Leállt az EKG görbéje a papírnak. Kivárás van...
derzsij
derzsij kedd, 13:36
Előzmény: #262994  kcs68
#262997
Semmi, de jól mutatja a környezetet mire számíthatunk itt  a jővőben az Mtelnél hasonló helyzetben. 
lukskypoker
lukskypoker kedd, 12:21
Előzmény: #262986  apocca
#262996
egy része már vissza is véve :)
Vizet (IS) hozzál! Nálunk Zalavíz tegnap óta II. fokozat, hogy baxxák meg.
Pedig év eleje óta tudják, hogy gond lesz, de xartak rá.
severian kedd, 11:43
Előzmény: #262993  derzsij
#262995
a tavalyi az volt, az idei inkább szörnyen faja. Az árfolyamot elég tisztességesen feltornázták. Fene se gondolt ilyen magas árra ilyen korán, akikkel egy bolyban voltam eladtuk 2650 körül a pakkot tegnap meg ugye a 2800-at ostromolta... Nem sírok, örülök, úgy is hogy bő 100 pont benne maradt.
kcs68 kedd, 11:41
Előzmény: #262993  derzsij
#262994
A MOL büntijének (ami tényleg elég röhejes) mi köze van az srv-hez?
derzsij
derzsij kedd, 11:16
#262993
Évről évre, egyre szörnyübb ez az SRV. Azt csinálnak velünk amit akarnak. A mai MOL büntetés 43 MFt, nevetséges !
gyula1971
gyula1971 kedd, 10:42
#262992
-Private Banking friss:-Magyar Telekom.Egészséges emelkedő trend mentén érheti el a következő ellenállást 2812 körül. Nem sérült az emelkedő mélypontok sorozata sem még. Amíg a vastag zöld trendvonal nem törik, addig valószínűleg nem fog trendszerű esésre sor kerülni.
Ellenállások: 2734; 2813.
Támaszok: 2500; 2375; 2250; 2188; 2125; 2000; 1875.
kcs68 kedd, 09:54
Előzmény: #262990  kcs68
#262991
2,4 millió
kcs68 kedd, 09:29
#262990
Eddig 1,6 milla db
kcs68 kedd, 09:21
#262989
Tegnap 190 ezer, ma meg megjöttek a fixáras biznyákok
harding
harding hétfő, 23:15
Előzmény: #262987  Carloska
#262988
Szép sztori, grat!.De tessék tbszt nyitni, és azon kereskedni, és akkor csökkenthető az adómérték is!
Carloska hétfő, 20:37
Előzmény: #262983  harding
#262987
Nem imadkozni kell, hanem cselekedni.
Én tavaly (2024 dec-2025 dec) 4iGztem. Hittem benne amúgy (de a buktatókkal is tisztában voltam). 1800as átlagom volt (amit a 2025 augusztusi ill öszi vételek vittek fel ennyire. Elötte jóval alacsonyabb volt). Na decemberben 4300as átlag körül dobtam. Idén visszavettem olcsóbban (csak a nyeresegém ertékét. Szal a korabban befektette töke megmaradt igy legrosszabb esteben is max korabbi evi nyerőm ugrott volna). De beszívtam. Aztán dobtam. Nehéz volt de dobtam. A dobott pakkom 2400-2500 körúl volt. Igy lett egy 3200as kiszállóm. (Egy év alatf ez is jó 1800as átlagról. Pláne h 2025 augusztusig 1300 volt az átlagom. Szal az 1800 csak az utánna levö vásárlasok miatt lett. Elkapott a FOMO. Bár itt jól jártam)
Na éy Telekom. 2024 januarba kezdtem venni (Y gen masodik fele. Nem rég óta tőzsdézem. 2022 óta figyelem be alapokkal. Igazabol 2024 ót aktivan). Na ezt a pakkom 2025 vég felé dobtam. Igy nettositottam (iden fizethettem adót). Elekzdtem visszavenni. Söt még többet. 42 % hadzonnal dobtam ma. És ez nem volt fél év teljesen. De tudjátok mit. Legyen fél év...
Amit iden buktam 4iGn vissza is jött bőven+ osztalék. (De am sem ugy nezem h tavaly sokat nnertem 4iGn, idén meg buktam hanem h összesegeben nyertem)
Am nem vok napi kereskedés híve, de ha elkell hagyni a hajót, akkor el kell.
Am Telekom hajójára jövök vissza. De ma leszálltam atmenetileg🙂
Sok siket mindenkinek! Őszintén remélem hogy holnap még nálam is járnak a bátrak. Nem sajnálok senkitől semmit. Nekem nem elsz se jobb, se rosszabb🙂 
apocca
apocca hétfő, 19:35
Előzmény: #262985  lukskypoker
#262986
A mai nap skociából nézve is jó volt:)
lukskypoker
lukskypoker hétfő, 17:06
#262985
sms-t kaptam life
:))
gyula1971
gyula1971 hétfő, 16:57
#262984
-Erste:-Történelmi csúcs közelében oldalazik a Magyar Telekom árfolyama. A héten még extra keresletet támaszt a részvények iránt a társaság sajátrészvény-visszavásárlási programja, melynek utolsó napja június 26. péntek. A következő napokban a történelmi csúcs körül oldalazó árfolyamra számítunk.Támasz és ellenállás szintek
1. támasz2. támasz1. ellenállás
2.6872.6552.756
harding
harding hétfő, 16:03
#262983
4iG mai napi forgalom 56mFt... szerintem a kisbüfik zöme beragadt és imádkozik.
Tujafa hétfő, 16:01
#262982
Olyan mély lerottyanás sem biztos ám. Tarifa emeléses hírek, negyedéves jelentés, eus pénzek ..., lehet, hogy csak oldalazgatni fog a nyáron, ideális bevásárlási zóna kérdéses lesz.
rudihamp hétfő, 15:58
Előzmény: #262977  Stalker
#262981
190 HUF. Legyünk optimisták! Vagy csak pozitívan! Ahogy a másik osztalék cégnél mondanák…

Topik gazda

forest_30
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek