Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 03. 23. 10:54

Richter topik  

Egy kis reménysugár:-)



Az elemzők hosszabb távon vonzónak tartják a Richtert, ezért ajánlásukat felhalmozásra módosították. A célárfolyamot viszont a korábbi 47 580 forintról 46 310-ra rontották, azzal párhuzamosan, hogy a belföldi értékesítési előrejelzéseiket is lejjebb vitték.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Szerencse
Szerencse 2026. 06. 11. 20:37
#177660
OTP most utalta az osztit.
atikasz 2026. 06. 11. 19:15
Előzmény: #177649  Uco1989
#177659
hogy neked ezt minden évben végig kell játszanod...
stansmith
stansmith 2026. 06. 11. 19:13
Előzmény: #177657  Uco1989
#177658
Köszi! :) 
Uco1989 2026. 06. 11. 17:56
Előzmény: #177656  stansmith
#177657
Sok sikert kívánok hozzá...😁👍
stansmith
stansmith 2026. 06. 11. 17:35
Előzmény: #177655  Uco1989
#177656
Nem panaszkodom, de az idő előtti nyugdíjba vonuláshoz még kb. meg kéne duplázni. 
Uco1989 2026. 06. 11. 17:28
Előzmény: #177654  stansmith
#177655
Na igen,nem semmi értéke lehet a számládnak már ennek tudatában...😊🤝
stansmith
stansmith 2026. 06. 11. 17:25
Előzmény: #177653  Uco1989
#177654
Majd megy felfelé is. Anno sokáig nézegettem, ahogy pl. az MTelekom részvényeim 400-500 között oldalazgattak, illetve az ANY-eim 600-800 között, és hát mit mondjak… azok a részvények még mindig megvannak. ;) 
Uco1989 2026. 06. 11. 17:20
Előzmény: #177652  stansmith
#177653
Köszönöm,hogy segítettél!Mit gondolsz a részvényről,hogy lefelé megy???
stansmith
stansmith 2026. 06. 11. 17:17
Előzmény: #177649  Uco1989
#177652
Jól mondta a brókered, még másodikán is lehetett osztalékos részvényt venni. 
stansmith
stansmith 2026. 06. 11. 17:16
Előzmény: #177648  kcs68
#177651
Az Erste-nél mióta az eszemet tudom, mindig később jött, akár két nappal is. De figyelni kell rájuk, mert egy haveromnak egyszerűen nem küldték meg az osztalékait, ő meg jó ideig észre se vette. És az ilyesmi bizony egy idő után (ha jól tudom, öt év) elévül… :/
stansmith
stansmith 2026. 06. 11. 17:12
Előzmény: #177646  Uco1989
#177650
Én nem napizom, így különösebben nem foglalkoztat az árfolyam. Amíg jók a számok és csordogál az osztalék, addig nem aggódom. 
Uco1989 2026. 06. 11. 17:11
Előzmény: #177647  stansmith
#177649
Értelek abban tudnám segíteni,hogy ha 6 hónap 1-sején vettem a Richtert,de 3-madikán írodott jóvá,hogy akkor is jogosult vagyok az osztalékra?A brókerem azt mondta,hogy igen...
kcs68 2026. 06. 11. 17:09
#177648
Ersténél a Telekom is este jött meg
stansmith
stansmith 2026. 06. 11. 17:08
Előzmény: #177635  Uco1989
#177647
Én is mindig visszaforgatom, most épp DunaHouse részvények lettek belőle (meg az SPLUS-ból is, ami szintén ma érkezett). Rendszerint úgy görgetem tovább a bejövő pénzeket, hogy osztalék előtti cégbe vegyek bele. 
Uco1989 2026. 06. 11. 17:07
Előzmény: #177645  stansmith
#177646
Minden nap csak lentebb megyünk,mit akarnak ezek?
stansmith
stansmith 2026. 06. 11. 16:55
#177645
Az Erste-re még nem, de a Raiffeisen-re és K&H-ra (a sima K&H-ról van szó ebben az esetben, nem a régi KBC-ről) megérkezett. Kicsit meg is lepődtem rajta, mert a kekvás kanyar miatt azt hittem, csak később kapunk osztalékot. 
Uco1989 2026. 06. 11. 16:46
Előzmény: #177643  Sas1973
#177644
Köszönöm aki írt.....👍
Sas1973 2026. 06. 11. 16:40
Előzmény: #177641  Uco1989
#177643
Otp-s vagyok és még semmi! 
rudihamp 2026. 06. 11. 16:32
Előzmény: #177641  Uco1989
#177642
Uncreditnél  a  számlámon az  osztalék. 
Uco1989 2026. 06. 11. 16:28
Előzmény: #177640  Adito
#177641
Nem érkezett osztalék,van rajtam kivül akinek még nem érkezett?

Topik gazda

kyra
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek