Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 08. 07. 16:15
#11600
Pedofil képeket próbáltak Gaskó gépére csempészni?
2008. augusztus 7. 12:49
matgab 2008. 08. 07. 12:43
Előzmény: #11594  Törölt felhasználó
#11599
ja a Váci utcában hozzám is jött már oda 2 amerikai diákcsávó, hogy mennyi si a forint dollár árfolyam...
Mikor megmondtam nekik, akkor nagyon kétségbe estek, mert bementek a Szervita tér mellett 2 csajjal, akiket az utcán "ismertek meg" egy kék logo-s bárba és ott 4 italért valami 250.000-et kértek...

És ki kellett fizetniük, nem tudom mivel vették rá őket , de valami hasonló dolog lehetett...

Kért, hogy hívjam a rendőrséget, hogy segítsenek nekik, mondtam, hogy nem látom nagy esélyét mert ismerem a magyar bürokratúra felépítését...
Felhívtam a zsernyákokat. Azt mondták, hogy ismerik a helyet , rengeteg bejelentés történik feléjük, de nem tudnak mit tenni, mert ki van írva valami ilyen ár és nem kötelező ott fogyasztani, nézze meg mindenki az árlapot.

Hát én nem akartam bemenni ellenőrizni az árlapot.
Azt mondja a rendőr nem tudnak semmit tenni, legfeljebb szólhatunk a fogyasztóvédőknek, akik szintén nem fognak tudni semmit tenni...

Hát, mondtam is az amcsiknak, welcome to the wild east, welcome to the Hungarian capitalism..

Szerintem idén már nem ide fognak jönni...
Törölt felhasználó 2008. 08. 07. 11:51
Előzmény: #11597  Törölt felhasználó
#11598
Aha. Ráadásul még a szerencsétlen megélhetési bűnözőt is támogatta, aki a varrógépeket elopta.
Törölt felhasználó 2008. 08. 07. 11:48
Előzmény: #11596  Törölt felhasználó
#11597
Ez felháborító Uram !

Azér' szolidaritás is van a világon Uram! És ha azok a varrónők kispénzű nyugdíjas nagymamák ? Uram, a mai világban kevés a jólelkű munkaadó. Miért ? Jó lett volna a nyugdíjas mamiknak ha bejelentik őket ? A nyugdíj, Tb úgyis jár nekik, minek még szja-t is fizettetni velük. Le a kalappal a varrodás Úr előtt.
Törölt felhasználó 2008. 08. 07. 11:39
Előzmény: #11595  Törölt felhasználó
#11596
"Egyre több a besúgó - az APEH minden esetet kivizsgál
A névtelen feljelentések idén ismét rekordot döntenek

Egy férfi azzal vádolta meg a szomszédját, hogy autószerelő műhelyt működtetett feketén. S hogy abból volt pénze emeletet húzni a házára. A vizsgálat megállapította, hogy a feljelentett férfi hobbiból szerel össze veterán autókat, az építkezésről pedig valamennyi számlája megvolt.
Ezek után a revizorok becsöngettek a kivételesen ismert feljelentőhöz, ahol egy komplett varroda dolgozóit, tíz idősebb asszonyt találtak. Kiderült, hogy mindannyian bejelentés nélkül dolgoztak, és az alapanyagokról sem volt számla. Ráadásul bebizonyosodott, hogy a varrógépeket úgy lopták."
link
Törölt felhasználó 2008. 08. 07. 11:14
Előzmény: #11594  Törölt felhasználó
#11595
Szabadrablás minden szinten, a parlamentől a sarki kocsmáig.
Törölt felhasználó 2008. 08. 07. 11:01
#11594
400 ezer forintba került négy sör

Több mint négyszázezer forintot fizettettek ki egy budapesti étteremben némi italért három külföldivel; az elkövetőket őrizetbe vették - közölte szerdán a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
A külföldiek négy üveg sört és némi bort fogyasztottak múlt szombaton egy Dohány utcai szórakozóhelyen, amiért 445 ezer forintot követeltek tőlük, s addig nem engedték el őket, amíg nem fizettek, olvasható a rendőrség honlapján megjelent közleményben.

Követelésük nyomatékosítására a szórakozóhely alkalmazottai körbeállták a vendégeket, és arra kényszerítették kettőjüket, hogy a közeli bankautomatából kivegyék a pénzt. Miután az alkalmazottak megkapták a követelt összeget, a három külföldit szabadon engedték.

A BRFK emberrablás elkövetésének gyanúja miatt folytat nyomozást a hétfőn őrizetbe vett 31 éves budapesti, 42 éves dunakeszi és 44 éves gödi lakos ellen, áll a közleményben.
pampa 2008. 08. 06. 16:34
Előzmény: #11592  matgab
#11593
Olyan van ,hogy jogosulatlan pénzügyi tevékenység...
matgab 2008. 08. 06. 16:28
Előzmény: #11591  Törölt felhasználó
#11592
lassan nálunk az Apeh nem közszolgáltató szervezetnek minősül, hanem terrorszervezetnek...

Be tudom én perelni az APEH-et egészségkárosodásért? Hisz állandó lelki fenyegetettséget terjeszt, mindenkire...

Alapelv: Aki ma Mo-n nem halt még éhen, az adót csal. Ezt be is bizonyítják neked...

Amúgy az uzsora fogalma létezik egyáltalán a PTK-ban? Szerintem nem. Azt mondják, hogy nem kötelező hitelt felvenni. Ha akarsz hitelt , akkor meg állapodj meg azzal aki ad neked. Neki meg nem kötelező adni.
A Provident a 437%-os kamatával minek minősül? Vagy vannak kutyák, akik a mi fiaink kölykei, meg vannak a mások?
Törölt felhasználó 2008. 08. 06. 15:24
Előzmény: #11588  pampa
#11591
ez a bakonyi ágnes is mekkora köcsög lehet (vagy a főnökei). Bezzeg a minimálnyuggerhez ki tudtak menni vagyonosodásira, mert a szomszég feljelentette a részletre vett buzuki miatt
Törölt felhasználó 2008. 08. 06. 15:22
Előzmény: #11586  saru
#11590
igen, saru, az ügynöklisták nyilvánosságra hozása még húsz év késéssel is a megtisztulás felé vezető első lépés lenne (érdekes dolgok derülnének ki, az biztos, ki zsarol kit, miért érdeke az egész politikai "elitnek" a nagy kuss stb.)
Törölt felhasználó 2008. 08. 06. 15:12
Előzmény: #11588  pampa
#11589
ja. meg micsoda undorító rasszizmus lenne rámászni szegény cigány uzsorásokra, csak mert uzsorások
pampa 2008. 08. 06. 14:06
Előzmény: #11587  Törölt felhasználó
#11588
Szepessy Zsolt, az ATV Reggeli Jam című műsorában elmondta, azt várja el az adóhivataltól, hogy a saját hatáskörükben eljárva, vagyonosodási vizsgálatokkal vagy célzott ellenőrzésekkel ezeket a bűnözői köröket próbálják becserkészni. Az eddig összeharácsolt és másoktól erőszakkal elvett vagyontárgyakat valahogy vegyék vissza tőlük. Illetve ezzel a fellépéssel érjék, hogy ezek a körök elrettenjenek az uzsorától.

„Al Capone-t is az adóhatóság fogta meg! Szociális járandóságból tízmilliós Mercit fenntartani, elég érdekes” - vélte a polgármester, aki szerint vidéken égető probléma ez a jelenség, hiszen az uzsorások rettegésben tartják a családokat.

Bakonyi Ágnes, az APEH szóvivője elmondta, hogy az adóhatóságnál is tisztában vannak ezzel a jelenséggel, de a szervezet működését jogszabályok kötik. Nem indíthatnak uzsora kommandókat és szabad csapatokat a térségbe, mert azt a törvények tiltják. Mint mondta: ilyen ügyekben akkor lehet intézkedni, ha tényszerű és megalapozott bejelentések történnek.

„Nem tehetjük azt, hogy elmegyünk egy kocsmába, megkérdezzük, hogy ki itt az uzsorás, majd beállítunk hozzá, hogy itt vagyunk” - magyarázta Bakonyi Ágnes.
Törölt felhasználó 2008. 08. 06. 11:29
Előzmény: #11586  saru
#11587
Szia Saru!

Jó reggelt!
Látom most kezdesz ébredezni.
Nincs ki, nincs kin számonkérjen. Sáros mindenki és csak addíg mutat a másikra, amíg eszébe nem jut, hogy vannak még "borítékok" a fiókokban.....
Legyen szép a napod! :-)
saru 2008. 08. 06. 11:18
Előzmény: #11585  Törölt felhasználó
#11586
Vasárnap a Kossuth-adón hallgattam Kovács Á.-t, az ÁSZ elnökét, aki hosszasan azon sopánkodott, hogy akik felelősek az okozott milliárdos károkért: deficit, eltünt vagyonok, stb a Btk szerint nem vonhatók felelősségre, mert még az is lehetséges, hogy xy nem lopott, hanem egyszerűen nem értett a dologhoz, tehát nincs mit tenni... !;

meghát az ÁSZ.nak különben sincsenek hatósági eszközei...!;

akkor kérdezem én, hogy hol van minimálisan a teljes kártérítési lehetőség, a vagyonelkobzás, stb és miért nem kerül ezekre sor ?! és még mindíg nem látok névsorokat: ügynöklista, stb., holott erről pofáznak már évtizedek óta...?!

Törölt felhasználó 2008. 08. 05. 22:53
Előzmény: #11580  Törölt felhasználó
#11585
ahogy látom, itt sokan komolyan tőzsdéznek. Akkor pedig tudjátok, hogy mindig van lejjebb (lásd medgyesy-kúrcsányi váltás)
Törölt felhasználó 2008. 08. 05. 22:48
Előzmény: #11583  pampa
#11584
„Olyan a monarchiában, amelyben lázadónak tartják azt a Magyart, aki országa szerinti ősi törvényei szerint él, a hazaárulók viszont királyi kegyben részesülnek, semmi nem virágozhat.”
Gróf Széchenyi István
pampa 2008. 08. 05. 09:00
Előzmény: #11582  saru
#11583
Öregségi nyugdíj az idén átlagban 86 ezer forint, amely a szakértők szerint jóval magasabb, mint a környező országokban. Emellett mintegy 800 ezer rokkantnyugdíjas is van Magyarországon, miközben mind a foglalkoztatottak, mind az adó- és járulékfizetők száma alacsony. A 4 millió aktív dolgozóra majdnem ugyanennyi nyugdíjas jut, amely hosszabb távon szinte megoldhatatlan feladat elé állítja a költségvetést. Mfor.hu háttér.

A cikk. link
saru 2008. 08. 01. 22:57
Előzmény: #11581  saru
#11582
és most názem a képernyőt, szimpátiatüntetés volt ma Dr. Papp Lajos mellett... !
saru 2008. 08. 01. 22:54
Előzmény: #11580  Törölt felhasználó
#11581
Dr. Papp Lajos: "Tudatos népírtás folyik"...!

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek