Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 18:06
Előzmény: #40899  Törölt felhasználó
#40900
a múlt közös gyerekek!
csak mindenki másképpen éli meg!

Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 18:04
Előzmény: #40898  Törölt felhasználó
#40899
drop: HAT epp ez az!

Azt ne mondd mar nekem, hogy mas cegek vezetosegeben nincsenek volt/velt/valos komcsik!

Ehhez kepest, csak itt hangoztatod.
Erthetetlen.

Amugy majdnem mindenki apja komcsi volt (erdekbol, vagy latszolag, vagy valahogy)akkoriban nagyon nem erte meg nem annak lenni.
Az enyem spec bortonben ult, mert ezt nem latta be.
Szoval ilyen erovel akarkit lehet szidni.
Ne oruljunk mar meg teljesen!

Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 17:57
Előzmény: #40896  Törölt felhasználó
#40898
mosier, akkor nézz bele a TVK, Rába, MOL, OTP (más rv. topikba nem írtam azt hiszem) és idézz, hol komcsiztam. Köszönöm. Politikai topikokban persze igen, de az nem ide tartozik...

Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 17:50
Előzmény: #40893  Törölt felhasználó
#40897
Köszi DLPH, pontosan úgy volt, ahogy írod.
Miért nem a manager magazint gazemberezte le Gudakes? Vagy miért nem jelentette fel?
Bemásolok valamit egy tényleg elfogultsággal nem vádolható újságból és legazembereznek? bokaly, ez normális, ugye?
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 17:49
Előzmény: #40894  Törölt felhasználó
#40896
Ha mar szorszalhasogatunk (ismet):

Eloszor is, belinkelt idezet, ide oda, azt hiszem a kontextus is szamit vmit lsd:
"Mercurius, ezt a propagátori szöveget neked Rényi tanította? Ugye ebben a családjuknak nagy gyakorlata volt az előző rendszerben. Tudják hogyan kell befolyásolni embereket..."
Ezutan jott az idezet.
Erre Gudakes azt mondta, hogy (fujfuj undorito, le se merem irni):"Te egy alávaló gazember lehetsz, ha.."

Erre mar ez volt a valasz: "Igen, Rényi apja egy undorító komcsi volt, tisztességes ember nem lehetett, az bizonyos. "...

Amugy figyelmebe ajanlom mindenkinek a remek google kereso nevu talalmanyt, es a drop_kitiltott nicket...csodas dolgok jonnek ki, es szinte mindben benne van a szo kommunista, ill. komcsi.
En nem foglalkozom politikaval,nem erdekel senki 'hovatartozasa' de azert az megiscsak tobb a soknal, hogy egyesek minden alkalmat megragadnak arra hogy hangoztassak, fuggetlenul attol, hogy oda valo-e vagy sem.
Es ezek utan o fikazza az agit-prop intezmenyet?
Please!!!
:)

exmnbs1 2008. 01. 20. 17:45
Előzmény: #40892  Törölt felhasználó
#40895
bokaly, iwiw
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 17:39
Előzmény: #40889  Törölt felhasználó
#40894
ezelőtt is leszartam, kinek ki volt az apja, ezután is ezt fogom tenni

drop, tényleg hogyhogy nem kutatod a többi cég vezetőinek családi hátterét? Ráadásul úgy, hogy nem is rendelkezel az adott cég részvényeivel?!
tragikomédia

bokaly: egyetértek.

moiser: egen, sajna ez még odébb van. Manapság kishazánkban nagyobb elismerést vívhatsz ki magadnak ha rombolsz, gyűlöletet szítasz, mint ha építenél, alkotnál valamit. Szerencsére úgy látom, itt azért nem ez a jellemző.
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 17:31
Előzmény: #40892  Törölt felhasználó
#40893
Bokaly ez most minek mond ellent?
Erről van szó. Belinkelt idézetre anyázott.
Nem nagyon értem....
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 17:28
Előzmény: #40886  Törölt felhasználó
#40892
DLPH,

de bíz ezt olvasom, csak én emlékszem is arra, mikor mit olvastam. :P

16-án éjfélátjt drop elkezdet "apázni", erre 17-én (!!!) Gudakes legazemberezte (kb innen 19 oldalnyira vissza).

Ennyit csak a történelmi hűség kedvéért
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 17:26
Előzmény: #40890  Törölt felhasználó
#40891
kb olyan ez mikor Széchenyitöl beraknak egy idézetett, és nem azon gondolkoznak el (mármint az idézeten), hanem azon kezdenek el agyalni hogy nem is ő írta! :))
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 17:24
Előzmény: #40889  Törölt felhasználó
#40890
moiser!
most a gyanakvás idejét éljük!
hogy miért??
hát azért mert Magyaroszágot becsapták átverték ..................

most mikor kormányzati negyed bukik vagy a 4 es metroban sumákolnak?

Magyarország olyan mint a polgárai!
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 17:13
Előzmény: #40886  Törölt felhasználó
#40889
Miert van az, hogy ebbe a topicba mindenki ir, akinek nincs is reszvenye?

Miert van az, hogy csak itt jonnek a vezetoseg felmenoivel?

Erdemes elgondolkodni rajta.

En a magam reszerol mar ott tartok, hogy nem azert vagyok turelmetlen az elso gyarral kapcsolatban, mert egyaltalan erdekel az arfolyam nyereseg vagy barmi, hanem mert arra vagyom, hogy hogy ez a "bonyolult" concept IPO dolog essen ki vegre a kepbol es termeljen vmit a ceg , hogy eltunjon mindenki innet, akinek semmi dolga itt!

Es mindenkinek aki azon lovagol, hogy miert nem olyan az arfolyam mint kene/miert olyan amilyen, ezennel szives figyelmebe ajanlom ezt a topicot (mar ha egyaltalan megerdemli ezt a nevet):merje fol milyen kezekben vannak ezek a szerencsetlen reszvenyek (tisztelet a kivetelnek)!!!
Nincs annyi roadshow/ annyi informacio/joszandek a vilagon, ami ezen a csokott szinvonalon es alapvetoen gyanakvo, negativ vilagszemleleten valtoztatni tudna...szelmalomharc.
Talan nehany generacio mulva.

exmnbs1 2008. 01. 20. 17:12
Előzmény: #40883  Törölt felhasználó
#40888
drop, szerinted a hangulatot R.G. befolyásolja?
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 17:06
Előzmény: #40885  Törölt felhasználó
#40887
az interjú rossz!

badarság.
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 17:03
Előzmény: #40885  Törölt felhasználó
#40886
"gudakes csak úgy kerek perec legazemberezett??? Na ne!!! "

pedig de...

te nem ezt a fórumot olvasod?
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 16:59
Előzmény: #40883  Törölt felhasználó
#40885
drop,

gudakes csak úgy kerek perec legazemberezett??? Na ne!!!

Idézgetsz hülyeségeket, ide nem való dolgokat Rényi apjáról, s ezután kezdődött minden (s a minősítésekkel persze nem értek egyet)

Derék dolog védeni a kisbefektetőket., ez szép, nemes cél. Tedd továbbra is ezt, de ne úgy, hogy átgázolsz élőkön, holtakon.
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 16:55
Előzmény: #40882  Törölt felhasználó
#40884
drop,

két tanulság van:
1. csak tiszta forrásból,
2. ne mocskolódj.

Bár, ha már többedszer etted a kitiltottak kenyerét, nyilván esélytelen.
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 16:52
Előzmény: #40882  Törölt felhasználó
#40883
Az egész topik hangulatát átjárja a 'kitiltás', 'kitiltással fenyegetés', 'gyere el a közgyűlésre, ha van merszed'. Szóval R.P. öröksége. Még hogy nincsen köze neki a történésekhez. A családi hagyomány sokat számit kedves elvtársak.

Mercurius és a többieknek pedig javaslom, perelje be a Magyar Nemzetet a belinkelt írásért.

bokaly, te sem mondtál igazat, hogy én kezdtem ezt az egész hangnemet, mert gudakes volt egyértelműen. Jelentsd fel légy szíves. Köszi.

A közgyűlésre természetesen nem megyek el, mert sohasem akarok Genesis rv.-t venni, a hozzászólásommal csak az itteni 'rózsaszín' képet akartam megtörni a kisbefektetők védelme érdekében.
A fórumokat pedig éppen azért találták ki, hogy névtelenül lehessen írni. Remélem ezt nem kell magyarázni Mercurius. Ha nem tetszik, akkor te ne írj fórumokba.
Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 16:46
#40882
Csak a tények kedvéért.

Ez az egész úgy kezdődött, hogy bemásoltam egy részletet az alábbi manager magazin Rényi interjúból:

link

Gondolom, ha ők érdemesnek találták ezt megjegyezni R:G. kapcsán, akkor én is érdemesnek találhatom a megemlítését.

Erre Gudaks ezt válaszolta nekem:
'Te egy alávaló gazember lehetsz, ha egy apa dolgait hozod párhuzamba a fiáéval.
Én nem ismertem az öreg Rényit, de nem zárom ki, hogy egy komoly, tisztességes ember lehetett. '

Eszembe sem jutott, hogy kitiltassam ezért. Inkább leírtam én is hasonló stílusban, mit gondolok a papáról: '... komcsi', nem akarom megismételni.

Aztán következő írásomban bemásoltam egy részletet ebből a Magyar Nemzet cikkből:

link

Ezért a Magyar Nemzetből idézett írásért tiltottak ki. Gratulálok a portfóliónak.

Törölt felhasználó 2008. 01. 20. 15:14
#40881
Hazudsz mercurius, nem "lufiztam le" a céget!---Hazudsz mercurius, nem idéztem tőled olyat amit nem te mondtál (írtál)!---Engem te ne fenyegess! MODERÁLD magad!!!---SZÁNALMAS

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek