Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
CirmosBearci 2026. 06. 12. 11:55
#401860
Mester hol vagy?
Kérlek jöjj elö és vígasztalj!
tmike 2026. 06. 12. 11:45
#401859
Csak esik.... 3840
Fishy 2026. 06. 12. 11:44
#401858
Balin, láttad? DBK AG +6%! Osztit már megkaptam hetekkel ezelőtt! 😘
tmike 2026. 06. 12. 11:39
#401857
3850
stoky 2026. 06. 12. 11:21
Előzmény: #401784  stoky
#401856
Réstöltés meg volt.
Anubisz1
Anubisz1 2026. 06. 12. 11:17
#401855
Vissza kapcsolta az erste a régi appoooot!
Jól beégett az erste az új fejlesztéssel! Egy kalap xar az erste market!!!!
JokerWizard
JokerWizard 2026. 06. 12. 11:14
#401854
Több tízmilliárd forintnyi Mol-osztalék sorsa kerülhet politikai és jogi célkeresztbe a Tisza-kormány vagyonvisszaszerzési tervei miatt.
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20260612/tizmilliardok-sorsa-dol-el-mi-var-a-mol-befektetoire-842844
tmike 2026. 06. 12. 11:13
#401853
Nis id ,Nis oda ,adják ezt most rendesen. Ha lezárják a vételt sem várok már csodát. 
Beze
Beze 2026. 06. 12. 11:03
Előzmény: #401849  lukskypoker
#401852
Szerencsére eladtam az összeset 4000-nél
És újra vettem. A kibaszott Erste miatt se tegnap reggel se ma reggel nem tudtam eladni !!!! Kurva ideges vagyok ! Mindjárt minuszban lesz, tegnap mint a huzat dobtam volna ki , de még a ma reggel is jó lett volna 😡🤬😤
Fishy 2026. 06. 12. 10:36
Előzmény: #401848  zpatriot
#401851
Állítólag az utolsó negyedév már plusszos…😂😂😂 idézet Albert von den Hinterficken Balin-tól!
Fabricio
Fabricio 2026. 06. 12. 10:25
Előzmény: #401847  stoky
#401850
Csak ennek rossz ha esik a brent :D 86 dolláron van, nyilván esik ilyenkor. Orlen omw is 1.5 mínuszban 
lukskypoker
lukskypoker 2026. 06. 12. 10:21
Előzmény: #401739  Beze
#401849
:)))
Jobban tetted volna pedig ha eladod 4000 felett apránként.
r. 3880
stoky 2026. 06. 12. 10:12
#401847
-1% csak ez piros!
Anubisz1
Anubisz1 2026. 06. 12. 10:11
#401846
Rohadt erste! Össze xarta magát ma is! Használhatatlan megint....mit képzelnek már magukról...olyan béna emberek dolgoznak ott...ez már a szégyen csúcsa....
klikk
klikk 2026. 06. 12. 10:01
#401845
Indikatív ár
Kötés ár / darab3 896,00 / 118
Napi maximum ár3 960,00
Napi minimum ár3 888,00
Nyitóár3 940,00
Napi átlag3 922,2154
Előző záró3 930,00
Változás-34,00 (-0,87%)
Kötések száma131
Összforgalom258 019 020,00
Forgalom (db)65 784
Éves maximum ár4 472,00
Éves minimum ár2 642,00
klikk
klikk 2026. 06. 12. 10:00
#401844

klikk
klikk 2026. 06. 12. 09:56
#401843
Megy a harc a homokozóban a kislapátért.....
Fishy 2026. 06. 12. 09:56
Előzmény: #401835  Jagd
#401842
Megvette már?
klikk
klikk 2026. 06. 12. 09:55
Előzmény: #401839  tmike
#401841
Kötés ár / darab3 908,00 / 350
Napi maximum ár3 960,00
Napi minimum ár3 888,00
Nyitóár3 940,00
Napi átlag3 923,9919
Előző záró3 930,00
Változás-22,00 (-0,56%)
Kötések száma120
Összforgalom234 450 670,00
Forgalom (db)59 748
Éves maximum ár4 472,00
Éves minimum ár2 642,00

friss hírek További hírek