Szerencsére eladtam az összeset 4000-nél És újra vettem. A kibaszott Erste miatt se tegnap reggel se ma reggel nem tudtam eladni !!!! Kurva ideges vagyok ! Mindjárt minuszban lesz, tegnap mint a huzat dobtam volna ki , de még a ma reggel is jó lett volna 😡🤬😤
Rohadt erste! Össze xarta magát ma is! Használhatatlan megint....mit képzelnek már magukról...olyan béna emberek dolgoznak ott...ez már a szégyen csúcsa....
MOLly tulajok topikja
Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.