Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Netzus 2026. 06. 11. 14:37
#1327680
Amcsi adatok + EKB döntés? 40790-40850
NagyPe
NagyPe 2026. 06. 11. 14:36
#1327679
Beszéltem az Erste-vel, tudják, hogy nem megy az Erste Market, dolgoznak az ügyön, vizsgálják a hiba okát.
Hát nem vagyunk sokkal előrébb. 
🤬 
Macus
Macus 2026. 06. 11. 14:36
Előzmény: #1327676  Lou70
#1327678
látom, de miért mi történt? Kvázi semmi ..... egy kis pitty putty.... de ez nem most történt egy két drón repkedett ..... 
Lou70
Lou70 2026. 06. 11. 14:32
#1327677
lenéztünk 680-ig. Most 40850.
Lou70
Lou70 2026. 06. 11. 14:24
#1327676
Olaj ugrik, OTP beesett 40770-re
Naras 2026. 06. 11. 14:21
Előzmény: #1327673  randomly
#1327675
Az kemény, egyesek durván szeretik... A TL108 - asommal eléggé lazába tolom akkor, azt hiszem :D
randomly 2026. 06. 11. 14:18
#1327674

Vételi dbVételi árEladási árEladási db
4140 95041 000314
23440 94041 020191
26140 93041 030230
4340 91041 050245
27040 90041 060200
randomly 2026. 06. 11. 14:11
Előzmény: #1327572  ktamask
#1327673
Ma már volt eddig TL121 11835db, OTP 91630 db. és az árjegyző 2000db ajánlattal van a szokásos 2500-al szemben. TL120 eddig 5200db. és itt már árjegyző is van.
Netzus 2026. 06. 11. 13:50
#1327672
41020
randomly 2026. 06. 11. 13:43
Előzmény: #1327664  bumm
#1327671
igen, Én szépen kezdem kistoppolni az OTP kitettségem ... 20HUF-al átugranak lefelé ... https://www.portfolio.hu/gazdasag/20260611/tisza-kormany-tobb-fontos-dontes-szuletett-jonnek-a-bejelentesek-842578
Naras 2026. 06. 11. 13:27
Előzmény: #1327661  bumm
#1327670
De ez már legalább biztos neked. Most azóta is oldalazgat, aztán majd kiderül, hogy mit hoz a délután. Monjduk, Európa nagy része is zöldül, itthon kivárásra játszanak még sokan, gondolom várjuk az USA nyitást. De még az sem biztos, hogy meghúzza még jobban felfelé. Sok hír be van már itt árazva szerintem.
badsector1
badsector1 2026. 06. 11. 13:18
Előzmény: #1327661  bumm
#1327669
nix ugribugri
Beze
Beze 2026. 06. 11. 13:13
Előzmény: #1327648  DxDraco
#1327668
Nem, csak nem tud belépni mint én ...
severian 2026. 06. 11. 13:10
Előzmény: #1327666  Netzus
#1327667
van erre orvosi igazolás. valami objektív ok. Tényleg sok már az, hogy minden balfaszt megmentünk, kisegítünk adóforintokból...
Netzus 2026. 06. 11. 13:06
Előzmény: #1327664  bumm
#1327666
Azokat akarják kisegíteni, ahol van valami akadálya annak, hogy nem lett gyerek. Kitértek a sajtótájékoztatón, arra, hogy meg akarják szüntetni, hogy felvették sokan, eszük ágában nem volt a gyerek és betolták állampapírba.
Netzus 2026. 06. 11. 13:04
#1327665
41200
bumm 2026. 06. 11. 13:03
Előzmény: #1327663  bumm
#1327664
Itthonról, meg nem jó ómen, hogy mindent meghosszabbítanak. Nem lesz ennek jó vége. Például: Aki szart arra, hogy gyereket csináljon az fizessen. Volt rá öt éve. Az ingyen pénz nincs ingyen, fizetünk érte mi.
bumm 2026. 06. 11. 12:53
Előzmény: #1327661  bumm
#1327663
Betévedt ide valaki, ami végülis nem rossz.
Macus
Macus 2026. 06. 11. 12:48
#1327662
https://www.tradingview.com/x/GXbm5Rv1 gyakorlatilag tukrozzuk az esest. Ha igy folytatodik akkor ho vegere 44 folott lehetunk . Bar a szakertok 50 et is emlegettek. Ha bux kitor akkor meglehet siman
bumm 2026. 06. 11. 12:44
Előzmény: #1327657  badsector1
#1327661
Hát ezt korán zártam 41180

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek