Konferencia
|
Árfolyam
|
Előfizetés
EURHUF
USDHUF
BTCUSD
BUX
OTP
MOL
RICHTER
MTELEKOM
OPUS
XAUUSD
Megjelenítés
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
PORTFOLIO SIGNATURE
|
Egyedi hírek, elemzések, exkluzív közösség
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
Rovatok
Friss hírek
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Podcast
Videó
Galéria
Prémium cikkek
Zöld világ
Tőzsde
Vélemény
Elemzés
Interjú
On the other hand
KRTK blog
Portfolio csoport
Portfolio English Edition
Karrier
Pénzcentrum
Sportonline
Hellovidék
Agrárszektor
Médiaajánlat
Konferencia
Ingatlan
Agrár
Gazdaság
Pénzügy
Energia
IT
KKV
Klubok
Szponzoráció
Investment Services
Oktatás
Tanácsadó központ
Private Investment Services
Árfolyam, adat
Árfolyam
Befektetésialap-kereső
Adatletöltés
Előfizetés
Szolgáltatás
Mobilapp
Fórum
Álláshirdetés
Kalkulátor
Könyvesbolt
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Zöld világ
Tőzsde
PORTFOLIO FORUM
Topikok szűrése
Új téma hozzáadása
Minden topik
Gazdaság
Befektetés
Állampapír
Deviza
Vállalatok
Autók
Energia
Ingatlan
Adózás
Nyugdíj
Közélet
Budapest
Európai Unió
Hitelek
Topiknyitó:
Törölt felhasználó
2006. 07. 24. 12:59
OTP részvényesek ide!
akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások
oldalanként:
20
40
60
80
100
első
-10
62490
62491
62492
62493
62494
62495
62496
+10
utolsó
62492
62493
62494
Törölt felhasználó
2008. 10. 15. 14:59
Előzmény:
#79938
Tuta
#79940
Haha,
lement limitre és majd most megveszik attól, aki erre beparázott.
haha
:-D
abuak1
2008. 10. 15. 14:58
Előzmény:
#79934
Törölt felhasználó
#79939
ezek már nem klasszikus eladások, hanem tömegével nyílnak a shortok.
Tuta
2008. 10. 15. 14:58
Előzmény:
#79934
Törölt felhasználó
#79938
Érthetetlen mi megy itt -1600 a bux ......
Ez kinek és miért jó?
Törölt felhasználó
2008. 10. 15. 14:58
Előzmény:
#79931
Törölt felhasználó
#79937
Potika,
emléxel még a Humetre napokon keresztül limites emelkedések aztán zuhé? Most nem lenne rossz az Otiban látni (persze fordítva) ...
exley
2008. 10. 15. 14:58
#79936
Miért, ez a bosszú hadjárat a kisbüfik ellen nyár vége óta?
exley
2008. 10. 15. 14:58
#79935
Miért, ez a bosszú hadjárat a kisbüfik ellen nyár vége óta?
Törölt felhasználó
2008. 10. 15. 14:56
Előzmény:
#79932
Törölt felhasználó
#79934
az otpnek sem mindegy mennyiért vesz ...
Törölt felhasználó
2008. 10. 15. 14:56
Előzmény:
#79930
Törölt felhasználó
#79933
igen, amíg a kisembereket kitömik a papperral...
Törölt felhasználó
2008. 10. 15. 14:54
Előzmény:
#79929
Törölt felhasználó
#79932
az alapok adni kezdik,
az otp nem tud mindent megvenni.
ha mindent meg tudna venni mar 5-6.000 korul lennenk, nem itt..
Törölt felhasználó
2008. 10. 15. 14:54
Előzmény:
#79926
Törölt felhasználó
#79931
olyan mint a régi szép idökben egy Humet részvény fel 15% le 15% :D
speki papir lett :)
Törölt felhasználó
2008. 10. 15. 14:53
Előzmény:
#79919
Törölt felhasználó
#79930
Tényleg.
A 30% az csak 1-1 napra vonatkozott?
Törölt felhasználó
2008. 10. 15. 14:53
Előzmény:
#79921
hallode
#79929
Lehet, hogy a saját vásárlás megkezdődött a -15%-on?
Törölt felhasználó
2008. 10. 15. 14:53
Előzmény:
#79925
Törölt felhasználó
#79928
Ha rám céloztál akkor elmondhatom, nem vagyok kárörvendő. Csak rendkívül bosszús.
exley
2008. 10. 15. 14:52
#79927
E-mail-ezne valaki Gregnek, lökjön be záróba 500 000-et, most vagy soha. Essünk 30%-ot, olyan még úgysem volt. Nézzük, mit bir ki az "erős pista".
Törölt felhasználó
2008. 10. 15. 14:51
Előzmény:
#79921
hallode
#79926
otp limites,
mai napon 15%ot esett,
eleg valoszinu hogy holnap folytatja lefele
Törölt felhasználó
2008. 10. 15. 14:50
Előzmény:
#79919
Törölt felhasználó
#79925
Nem értem miért vagytok ennyire kárörvendők.Nekem vérzik a szívem mert -10%-os BUX-ot látok.
Törölt felhasználó
2008. 10. 15. 14:50
Előzmény:
#79919
Törölt felhasználó
#79924
Nagyon remélem, hogy nem!
Törölt felhasználó
2008. 10. 15. 14:50
Előzmény:
#79921
hallode
#79923
Hasonló könyvet eddig az Ecoban meg a Humetben láttam ...
Törölt felhasználó
2008. 10. 15. 14:49
Előzmény:
#79919
Törölt felhasználó
#79922
Remélem nem, mert akkor a holnapi pakkom is megkaphatom még ma ...
:(
hallode
2008. 10. 15. 14:48
Előzmény:
#79917
Törölt felhasználó
#79921
3784 Viszont érdekes a könyv:
Legjobb ajánlatok : 14:47:45
Vétel Mennyiség Eladás Mennyiség
3787 111111 3784 43994
3781 500 3785 500
3780 180 3799 200
3777 40 3800 284
3770 200 3806 130
első
-10
62490
62491
62492
62493
62494
62495
62496
+10
utolsó
62492
62493
62494
Topik gazda
koi
1
1
1
aktív fórumozók
HPeter76
macibear
ktamask
Macus
Sarpac
legfrissebb topikok
Összes topik
23:35
MOLly tulajok topikja
23:11
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi
23:02
Akko fórum
22:53
Lakás/Ingatlan árak topik
22:47
OTP részvényesek ide!
22:44
F.I.R.E. életmód (általánosságban)
22:37
DUNAHOUSE részvény
22:29
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!
22:11
Hadiipar-nukleáris-urán és minden ami hozzá kapcsolódik
21:56
ÉPDUFERR Nyrt.
21:39
Mtelekom
21:37
Appeninn real
21:16
Ezüst
21:10
Rába és a láma
20:30
MacroLab – Trendek, minták, töréspontok
20:17
idöjárás topik
19:30
NEW OPUS GLOBAL
18:54
Humor
18:41
ORBÁN TAKARODJ !!!
18:30
Magyar Állampapír tulajok
18:11
Megakrán Nyrt.
18:08
Appeninn topik
18:06
Financial Forecasts
17:50
Richter topik
17:39
EUR/HUF
17:35
VERTIKAL Group Nyrt.
16:47
Őrmester részvényesek ide
15:33
Alteo Nyrt.
14:35
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik
13:54
OROSZ-UKRÁN háború
11:34
BUX index, BUX határidő, BÉT!
10:17
Hagyd a tőzsdet lazulj foci van
09:57
Shopper Park Plus
08:22
4IG részvény
08:06
DAX
06:49
Eurós részvények vitasarok
06:33
ERSTE NetBroker
03:44
KoronaVírus
02:37
USA részvények vitasarok
20:31
NAP Nyrt.
friss hírek
További hírek
21:50
Tisza-kormány: folytatódik a kihelyezett kormányülés
21:50
Tizenháromezerszeres határérték-túllépést mértek: azonnali hatállyal leállítottak egy környezetszennyező üzemet Magyarországon
21:41
Annyira meleg lesz, hogy rendkívüli intézkedéseket hoztak Budapest egyik kerületében
21:17
Véres harcok árán haladnak az oroszok a fronton, Kijev mélyen az ellenséges területen vágott vissza – Ukrajnai háborús híreink vasárnap
21:17
Akkora a baj Oroszországban, hogy már Putyin is kénytelen volt elismerni
20:58
A keleti nagyhatalom megoldhatta a gyilkos drónok problémáját: ez mutathatja meg, mi lesz a jövő
20:38
Ezt Putyin nem teszi zsebre: alaposan szétszedték az orosz győzelmi jelentéseket
20:13
Váratlan fordulat az autóiparban: három éve maradt a túlélésre a népszerű márkának, hatalmas fúzió jöhet
20:00
Már csak pár napig lesz pokoli a hőség: érkezik a felfrissülés Magyarországra, videón az üdítő változás
19:39
Hírszerzési jelentés: újabb területen bukkanhatnak fel Moszkva „kis zöld emberkéi”
19:22
Kánikula: újabb agglomerációs település kényszerült lépni, korlátozást rendeltek el
19:07
Kiakadt a volt orosz elnök: „Amit a Nyugat tett, az példátlan!”
18:48
Titkos katonai tengely bukott ki a világ egyik legfeszültebb térségében: több fegyverüzlet zajlott
18:26
Orosz források: fekete nap virradt az ukrán légierőre, több vadászgépet vesztettek
18:12
Tetőzik a hőség, Magyar Péter bejelentést tett: ez rengeteg embert érint
18:00
A Wall Street ünnepelte eddig az AI-t, de most már nem nézhet félre
17:03
Elődjétől kapott kemény pofonokat Donald Trump: "Micsoda lúzer!"
17:00
Sima lángos ezerkettőért, fagyi hatszázért – Ilyen átlagárakkal számolhatunk a strandokon
16:27
Meddig tart még ez a tikkasztó kánikula? Itt a válasz, fordulat érkezik a jövő hét közepén
16:16
Üzent Zelenszkij embere Putyinnak: ne áltassa magát mindenféle szellemekkel, vége Trump engedékenységének
Partnereink
OTP részvényesek ide!