Ha csak a diófából indulok ki a tavaszi metszés után az szinte elvérzett, de (túlélté) annál is a mostani igazítás a jobb szerintem. A "tavaszi metszés" az még, inkább egy tél véginek illene lenni de akkor nekem még kurv@ hideg van! Inkább most, hogy lehullanak a levelek nekem dédig bejött.
Ebédelni nem lehet nyugodtan. Rögtön beverik kemény 60 forinttal... :) . Azt nem mondom, hogy januárban kellene megcsinálni azt a "11 200"-at. Ma és március között valamikor. De ez nem olyan várakozás amit megjátszok. Ha lejön veszek. Ha nem, akkor drágábban veszek.
Szerintem inkább februártól. Március végén kellene 13k fölé jussunk, 14k közelébe. Persze ha Orbán el nem szúrja. Előtte viszont járnunk kellene még 11 200 környékén. 10 600-11 400 között valahol.
Ősszel metszel? Én nem merek. Pedig szívem szerint a koronaalakítót már most megcsináltam volna. Őszi lemosóhoz hogy állsz? Tegnap megcsináltam. Gondolom ártani nem árt.
OTP részvényesek ide!