Topiknyitó: Hathor 2022. 09. 19. 00:07

Futuraqua részvényesek topikja  

Úgy gondolom a valós Futuraqua részvényesek el vannak nyomva, a sok troll, papír nélküli kárörvendő miatt nem ír. Hátha van a részvényeseknek mondanivalójuk, itt megtehetik.
Maradjunk csak és kizárólag Futuraqua témánál, ne másik részvények kitárgyalásánál, ne a személyeskedésnél, milyen vért szeretsz, meg hanyas a lábad hozzászólásoknál.
Személyeskedés, egymás cseszegetése itt törléssel jár.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
hekki
hekki szerda, 13:15
Előzmény: #474  oxylant
#475
Tegnapi. Itt van bent 
oxylant
oxylant szerda, 13:10
Előzmény: #473  hekki
#474
Bét..
hekki
hekki szerda, 13:07
Előzmény: #472  hekki
#473
5 ft megfogja, alatta nincs vevő:)
Qwertzuio
Qwertzuio kedd, 08:23
Előzmény: #470  hekki
#471
Saját részvényt mikor vesznek?
Soha? Jó így olcsón a papír?
hekki
hekki hétfő, 12:26
Előzmény: #469  hekki
#470
Kinyírták a nutex nyomdával. 
hekki
hekki hétfő, 08:48
Előzmény: #468  Qwertzuio
#469
Mehet vissza 9re
Qwertzuio
Qwertzuio hétfő, 04:00
Előzmény: #467  hekki
#468
Az csodálatos dolog 
hekki
hekki vasárnap, 22:07
Előzmény: #466  Qwertzuio
#467
Itt is nutexes forgatókönyv lesz, nem fognak piacról srvt venni 
Qwertzuio
Qwertzuio vasárnap, 20:07
Előzmény: #465  kockaveto1
#466
Illetve nem kellene dolgozni a vizeseknek már idén???
kockaveto1 2026. 06. 19. 16:58
#465
a rés aljára beálltak venni 
kockaveto1 2026. 06. 19. 16:57
Előzmény: #463  kockaveto1
#464
bocs, ez tárgytalan ide.
kockaveto1 2026. 06. 19. 16:54
#463
11 sok szerencsét Nektek! vki jól belevett most
hekki
hekki 2026. 06. 19. 16:53
Előzmény: #461  kockaveto1
#462
Nyerték a lottón:)
Talán 20ig elmehet ha beindul a srv
kockaveto1 2026. 06. 19. 16:47
Előzmény: #448  hekki
#461
és honnan a 75 millió? felhájpolják a nagyok, hogy ki tudjanak jó áron szállni vsz. 
kockaveto1 2026. 06. 19. 16:46
Előzmény: #445  hekki
#460
10,5
TozsdeMagus
TozsdeMagus 2026. 06. 19. 16:31
#459
Miért nem azokat kártalanítják akik Tokent jegyeztek és mind a mai napig milliókat buktak?
oxylant
oxylant 2026. 06. 19. 14:06
Előzmény: #456  R00
#458

....minden lehet, meg az ellenkezője is...
Pozitívumok:
  • A cég kommunikációja a vízgazdálkodásra és a vízkincs hasznosítására épül, ami hosszú távon érdekes téma lehet.

Nagyon alacsony piaci kapitalizációjú (mikrokapitalizációs) részvény, ezért spekulatív emelkedések előfordulhatnak. ........
...meglátjuk....
Hathor
Hathor 2026. 06. 19. 14:03
Előzmény: #455  raus
#457
Én drukkolok Nektek is
R00
R00 2026. 06. 19. 13:58
#456
AI-alapú áttekintés A FuturAqua Nyrt. megítélése az elmúlt időszakban erősen megkérdőjeleződött, különösen a befektetői és tőzsdei megbízhatóság terén.A legfontosabb tények, amelyek árnyalják a cég megítélését:
  • MNB bírság: A Magyar Nemzeti Bank 2026 januárjában 35 millió forintos piacfelügyeleti bírságot szabott ki a társaságra. A hivatalos vizsgálat megállapította, hogy a cég félrevezette a befektetőket: a nyilvános kommunikációjában elhallgatta a negatív tényezőket, és kizárólag a pozitív fejleményekre korlátozta a tájékoztatást. [1, 2]
  • Hatósági vizsgálatok: A bírság kapcsán az MNB piacfelügyeleti és fogyasztóvédelmi eljárásokat is lefolytatott a kisbefektetők védelme érdekében. [1]

raus 2026. 06. 19. 13:37
Előzmény: #447  Hathor
#455
Már itt vagyok egy ideje 
Rem most kitör mint a gejzír és a lisztet elmossa 😀
balentum
balentum 2026. 06. 19. 13:28
Előzmény: #453  balentum
#454
Egyébként most hallottam, hogy akciós a liszt, talán azzal kellene foglalkozni.:)
Ja bocs ezt nem ide kellett volna na mind1, remélem célba talál és megérti akinek meg kellene már végre értenie.
balentum
balentum 2026. 06. 19. 13:13
Előzmény: #444  hekki
#453
https://invst.ly/1i73c-
No hogy legyen mit fikázni, itt van az "amatőr" grafikon.
Majdnem 3 éve egy csatornában csorog lefelé, épp itt lenne az ideje valamilyen érdemi mozgásnak.
fiftififti 2026. 06. 19. 12:55
Előzmény: #446  Hathor
#452
Igen ,reggel én is bele vettem, hátha most tényleg történik valami!!
Vagy még több beragadásra adtam magamnak esélyt 😃
Hathor
Hathor 2026. 06. 19. 12:48
#451
Árfolyam: 11.5 most +25%
Hathor
Hathor 2026. 06. 19. 12:44
#450
It a részvényeseknek, és vezetésnek továbbra is drukkolok.
Minden jót mindenkinek és kitartást!
Ez a papír mindig jól hozott nekem.
Aki hisz benne vegye, aki nem hisz, kerülje
Üdv.
Hathor
Hathor 2026. 06. 19. 12:41
Előzmény: #448  hekki
#449
Én is így emlékszem.
Amikor én mondtam vacak Nutex, mg nem lesz semmi, akkor Ő szidott.
Most nincs ott semmi.
Nem értem ezt az embert.
Utána meg másikat számon kéri
hekki
hekki 2026. 06. 19. 12:37
Előzmény: #447  Hathor
#448
Nutexben Is ez van csak ott 265 millió forint van srvre. Itt 75 millió.
Vélhetően befostak az összefogástól és most kell nekik több részvény, hogy biztosítva legyen a többségük. Nutexben. Itt minek azt nem tudom, de itt csak 30 millió rv van. 10ftnál 7.5 millió rvte van srv pénz. Nem kevés , pláne hogy 6.5 millió van 2 nagy tulajdonosnál. 
Hathor
Hathor 2026. 06. 19. 12:28
Előzmény: #443  balentum
#447
Eddig Nutexet hypeolrad Raussal.
Most ott nincs semmi, most itt van téma aktuális.
Értem
Hathor
Hathor 2026. 06. 19. 12:25
Előzmény: #439  balentum
#446
"Venni kell"
Megy a felduma megint.
Ha én írom az atverés..
Szokásos
hekki
hekki 2026. 06. 19. 12:20
Előzmény: #444  hekki
#445
Ha ez van amit Bali irt, akkor 10 már nem lesz. Esetleg 11. De ez alá már nem megy 
hekki
hekki 2026. 06. 19. 12:18
Előzmény: #443  balentum
#444
Jól van, vettem keveset hátha lesz 15
balentum
balentum 2026. 06. 19. 11:34
Előzmény: #441  hekki
#443
Jó, de ott nincs mögötte semmi, itt viszont van az éltető víz, mely igen nagy kincs.
oxylant
oxylant 2026. 06. 19. 11:33
Előzmény: #441  hekki
#442
Lehet, h. őnagyságát is meq@rogatják du...🤣
hekki
hekki 2026. 06. 19. 11:30
Előzmény: #439  balentum
#441
Nutexben 260 millió ft van hasonló céllal 

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek