Topiknyitó: pampa 2017. 10. 25. 08:47

VÁLASZTÁS 2018  

MINDENKI ELFORDULT VONA IDENTITÁSÁT VESZTETT PÁRTJÁTÓL
MA MÁR A CORVIN KÖZ IS TÚL NAGY A JOBBIK SZIMPATIZÁNSAI SZÁMÁRA
Gabay Dorka
Nehéz helyzetbe került a Jobbik, a néppártosodási folyamat következtében a radikális szavazói és értelmiségi támogatói elhagyják, miközben belső feszültségek is gondot okoznak. A liberális és baloldali szavazóknak tett gesztusok sem segítettek a párt támogatottságának növelésében.
http://magyaridok.hu/belfold/mindenki-elfordult-vona-identitasat-vesztett-partjatol-2378080/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 04. 18. 13:05
Előzmény: #2638  pampa
#2640
Ez is kiolvasható eredményekből. Meg az is, hogy a választók több mint fele nem akarja a fidesz-lungodrom szövetséget és inkább másra ikszelt.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 04. 18. 13:02
Előzmény: #2632  pampa
#2639
Ott is téved a szerző, hogy fidesz-baloldal ellentétben gondolkodik, pedig ennél azért jóval színesebb a pártpaletta.
A szerző elfogult abban is, hogy a kommunista baloldalnál észreveszi a vagyonok elkobzását, a fidesznél meg szóvá sem teszi, hogy a fidesz a választási ígérete ellenére kifosztatta a nyugdíjpénztárakat és hárommillió magyar pénztártagtól elvett 3000 milliárd forintnyi magántulajdont, vagyis átlagban fejenként egymilliót.
pampa 2018. 04. 18. 12:58
Előzmény: #2635  Dehogynincs
#2638
Én megnéztem a pártlistás eredményeket és azt olvastam ki belőle,hogy az ország :
.
80% -a nem akarja a JOBBIK-ot!
87% nem akarja az MSZP-P-t!
94 %-a nem akarja a DK-t!
93%-a nem akarja az LMP-t!
signal2
signal2 2018. 04. 18. 12:52
Előzmény: #2632  pampa
#2637
Azért 1-2 helyen lehet:.Tisztán látja, milyen esélyeink, lehetőségeink vannak nekünk, magyaroknak, illetve milyen veszélyekkel, fenyegetésekkel kell szembenéznünk. -> ugye, mi csak azt tudjuk, hogy mit mond, és eldönthetjük, hogy hiszünk-e neki vagy sem. Ha ő az a zseni, aki ezt látni képes, akkor egy egyszerű ember meg tudja-e ítélni, hogy igaza van-e?
.
Sőt, örülök minden forintnak, ami nem külföldi cégek, hanem magyarok kezébe kerül. Szükségesnek tartom, hogy – akár állami segédlettel – kialakuljon az új magyar nagytőkés osztály, az új magyar „arisztokrácia”, még akkor is, ha ezek az emberek időnként esetlenek, bumfor¬diak, és kíméletlenül érvényesítik az érdekeiket. -> kapásból jobb lenne, ha nem esetleneknek, hanem a legrátermettebbeket, legalkalmasabbakat segítenék ilyen módon
.
ez a baloldal mindennap arcomba tolja a holokausztot -> nem tudom, hol tapasztalt ilyet, főleg a "baloldaltól"
.
erőltetetten népszerűsíti a homoszexualitást, a szabad szexuális identitásválasztást és egyéb szexuális aberrációkat. -> ilyet sem tudom, hol hall erőltetetten a baloldaltól. Ezek beképzelések lehetnek inkább. 1-1 példa kevés, mert erőltetésről ír.
.
Az ország működtetésében, és abban, hogy Orbán a legnagyobb formátumú jelenkori magyar politikus, teljesen igaza van.
settevoltesette 2018. 04. 18. 12:50
Törölt hozzászólás
#2636
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 04. 18. 12:49
Előzmény: #2632  pampa
#2635
Ha megnézed a pártlistás eredményeket, akkor a többség vitába szállt ezzel a véleménnyel.
Egyébként nem  is nekünk szól, hanem a a nyolc éve rettegésben élő, becsomagolt bőröndökkel az országból való menekülést fontolgató, de nekiindulni csak nem akaró baloldali entellektüelekhez, akikkel szemben nekem is erős ellenérzéseim vannak.
settevoltesette 2018. 04. 18. 12:48
Törölt hozzászólás
#2634
signal2
signal2 2018. 04. 18. 12:42
Előzmény: #2629  pampa
#2633
"As regards the implementation of the CEAS (Common European Asylum System) the European Commission has adopted on the 23 of September 2015 an infringement decision against Greece (but also against several other Member States) for violation of certain provisions of the updated Reception Conditions Directive and the updated Asylum Procedures Directive. It concerns serious deficiencies in the Greek asylum system notably with regard to the material reception conditions for applicants for international protection, particularly those with special needs and vulnerable persons. It also concerns the effective and full implementation of Eurodac Regulation for fingerprinting of refugees within 72 hours."
.
http://www.europeanvalues.net/wp-content/uploads/2016/02/Greece.pdf
pampa 2018. 04. 18. 12:27
Előzmény: #2629  pampa
#2632
NEHÉZ EZZEL VITÁBA SZÁLLNI!
.
.
" Olvasom a választási eredményeket értékelő elemzéseket. Sok érdekes dolgot tudtam meg magamról! Például hogy vidéken élő, szegény, alacsony iskolai végzettségű, idegengyűlölő, bezárkózó, megfélemlített, kizárólag a közmédiából tájékozódó, a sokoldalú tájékoztatást nem igénylő, internetet nem használó állampolgár vagyok. És természetesen hülye. Olyan ember, akivel szörnyű egy országban élni. Merthogy a Fideszre szavaztam.- A Fideszre szavaztam, pedig nem azért élek tanyán, mert ez jutott, hanem azért, mert tudatosan ezt választottam Budapesttel és más nagyvárosokkal szemben. A Fideszre szavaztam, pedig nem vagyok szegény: vállalkozóként és gazdálkodóként tisztességes jövedelmem van. - A Fideszre szavaztam, pedig három egyetemi diplomám mindegyikét budapesti egyetemen szereztem. - A Fideszre szavaztam, pedig nem vagyok idegengyűlölő. Nem is lehetek: sógornőm zsidó származású, sógorom Magyarországra házasodott indiai. - A Fideszre szavaztam, pedig nem vagyok bezárkózó: megjártam Nyugat-, Közép-, Kelet- és Dél-Európa legtöbb országát, Észak-Amerikát, Oroszországot, Indiát, Kínát, láttam egy kicsit Közép-Ázsiából, Törökországból, Iránból, Pakisztánból, tanultam az Egyesült Királyságban, és voltam gyakornok az Amerikai Egyesült Államok Kongresszusában, a konzervatívnak legkevésbé sem nevezhető néhai Tom Lantos képviselői irodájában. - A Fideszre szavaztam, pedig televízióm nincsen, helyette az internetről tájékozódom, rendszeresen olvasva valamennyi politikai oldalhoz közel álló portált.- Miért szavaztam a Fideszre? Megpróbálok segíteni a nyolc éve rettegésben élő, becsomagolt bőröndökkel az országból való menekülést fontolgató, de nekiindulni csak nem akaró baloldali entellektüeleknek abban, hogy megértsék, miért szavaz valaki a Fideszre. Egy a több mint két és fél millió közül.- Először is, a Fidesz sokkal jobban működteti az országot, mint a baloldal. Persze, én is tudnék hibákat sorolni. Épül az ország. Van irányvonal, van haladás, van építkezés, lassan összeállnak a dolgok, míg a baloldali kormányzásokra koncepciótlanság, lepusztulás és szétesés a jellemző.- Nem is annyira a Fideszre, mint inkább Orbán Viktorra szavaztam. Olyan kaliberű államférfi, amilyen ritkán adatik meg egy nemzetnek. Sem politikai ellenfelei, sem a saját táborában nincsen hozzá fogható politikus, és a nemzetközi porondon is kiemelkedő. Tisztán látja, milyen esélyeink, lehetőségeink vannak nekünk, magyaroknak, illetve milyen veszélyekkel, fenyegetésekkel kell szembenéznünk. Ha kell, keményen harcolva, ha kell, ügyesen lavírozva, képviseli a magyar nemzeti érdekeket.- Harmadszor, engem nem zavar, hogy ki mennyire gazdagodik. Sőt, örülök minden forintnak, ami nem külföldi cégek, hanem magyarok kezébe kerül. Szükségesnek tartom, hogy – akár állami segédlettel – kialakuljon az új magyar nagytőkés osztály, az új magyar „arisztokrácia”, még akkor is, ha ezek az emberek időnként esetlenek, bumfor¬diak, és kíméletlenül érvényesítik az érdekeiket. A 20. századra kifinomult magyar arisztokrácia vagyonalapító ősei sem biztos, hogy különbek voltak a vagyonfelhalmozás időszakában, évszázadokkal ezelőtt. - Történelmi ismereteim, családom és saját tapasztalataim alapján állítom, hogy a magyarországi baloldal mindig a magyar nemzeti érdekek ellen politizált. Korábban megcsonkított ország, hullahegyek, véresre vert parasztok és papok, elkobzott vagyonok fémjelezték a hatalmát. Később már „csak” elherdált közvagyon, működésképtelen rendszerek, eladósodottság, elszabadult költségvetési hiány és infláció. És mindig elvtelen behódolás az éppen aktuális nagyhatalomnak. Ebből pedig elegem van. Amint abból is, hogy ez a baloldal mindennap arcomba tolja a holokausztot, bűntudatot próbálva kelteni bennem valamiért, amihez sem nekem, sem a családomnak nem volt köze; vagy éppen erőltetetten népszerűsíti a homoszexualitást, a szabad szexuális identitásválasztást és egyéb szexuális aberrációkat.- Nos, ezért szavaztam én a Fideszre. És őszintén örülök az eredménynek. A baloldal, az úgynevezett „demokratikus ellenzéki pártok” választási eredményéről ugyanis azt gondolom, amit Csurka István felelt egy újságírónak az 1998-as választások után, amikor azt kérdezték tőle, hogy mit szól ahhoz, hogy az SZDSZ mindössze hét és fél százaléknyi szavazatot kapott. Így felelt: „Sokallom.” 
Felföldi Zoltán
Törölt felhasználó 2018. 04. 18. 12:24
Előzmény: #2628  Dehogynincs
#2631
1 millio migráns jö maországba
Törölt felhasználó 2018. 04. 18. 11:57
Törölt hozzászólás
#2630
pampa 2018. 04. 18. 11:53
Előzmény: #2626  signal2
#2629
A schengeni szerződés be nem tartása miatt nem indult!
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 04. 18. 09:58
Előzmény: #2627  Karvalytokes
#2628
Érdekes. Ilyenkor miért nem buzog Orbán doktorban a harci kedv?
Miért futamodik meg a meghurcolás elől?
Továbbra is állítom:
1. Az Orbán-rezsim nem védte meg négyszázezer illegális migránstól hazánkat és Európát.
2. A migránsok nem felsőbbrendűbbek a magyaroknál.
Karvalytokes
Karvalytokes 2018. 04. 18. 09:55
Előzmény: #2624  Dehogynincs
#2627
Csakugyan?Emlékszel László Petrára?Meghurcolták mert segitette a rendőrt az intézkedés közepette.Ugyanúgy a országot is meghurcolták volna a féreg nyugati liberálisok ha könnygázzal,gumibottal feltartoztatod a csürhét..Igy volt a jó ,megkapták a sok agysebészt akiket annyira vártak.
signal2
signal2 2018. 04. 18. 09:49
Előzmény: #2611  pampa
#2626
Én úgy látom, 2015.szeptember 23-án Görögország ellen is indított kötelezettségszegési eljárást az EU a közös menekültügyi szabályok megsértéséért:
.
http://europa.eu/rapid/press-release_IP-15-5699_en.htm
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 04. 18. 09:47
Előzmény: #2623  wgl
#2625
Mi abban a meglepő, hogy a hatalom és az ellenzék is tud mozgósítani a saját eszközeivel és erőforrásaival?
Csak arra hoztam példát, hogy nem a szavazatok számlálása vagy újraszámlálása fontos, hanem azt érdemes vizsgálni, hogy keletkeztek ezek a szavazatok.
Abban sincs meglepő, hogy politikusok között szép számmal akadnak alkalmatlanok, sőt idióták is.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 04. 18. 09:41
Előzmény: #2616  pampa
#2624
A görög módszert alkalmazta. Beengedte a keleti-déli határon és kiengedte nyugatra.
Milyen felvetésre kellene válaszolnom? Azt firtatom, hogy 2015-ben négyszázezer illegális migráns letarolta az országot és a hazug kormányzati propaganda mégis győzelemre segítette a hatalmat.
A fidesz-lungodrom ugyanolyan ügyesen csavarta át a tényeket, mint ahogy a netadóból végül digitális jólét lett a propaganda szintjén.
wgl 2018. 04. 18. 09:41
Előzmény: #2618  Dehogynincs
#2623
2002 volt, és a fidesz vezényelte le a választást, lévén ők voltak hatalmon.
 Ez csöpetet se zavarjon.
 Megyóéknak semmi köze nem volt hozzá,  de Megyó az eddigi legnagyobb idióta volt mint miniszterelnök, odafútta a szél.
Törölt felhasználó 2018. 04. 18. 09:41
Előzmény: #2620  Törölt felhasználó
#2622
settevoltesette 2018. 04. 18. 09:37
Törölt hozzászólás
#2621

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek