Topiknyitó: fxboy 2014. 06. 20. 17:23

édes-savanyú  



Sziasztok!



A sors jóvoltából úgy alakult az életem, hogy egy ideje a családi háztartást, így a konyhát is nekem kell vezetnem…. , s ez így is marad az idők végezetéig…..

A lényeg: Segítsetek főzni!

Olyan recepteket várok Tőletek, amit saját kezűleg el is készítettetek!



Az én mai keverésem: Tárkonyos csirkemell

A csíkokra/kockára vágott kb fél kg filézett csirkemellet 1 db apróra vágott, dinsztelt vöröshagymán pirítom, párolom. Majd megszórom 1 ek szárított/friss morzsolt tárkonnyal, ízlés szerint só, bors. Rá egy ek mustár, egy kis doboz tejföl, egy ek méz, összeforralom, a végén egy ek 6% almaecet. A mustárral, ecettel óvatosan, ne legyen nagyon savanyú. Verzió: a tejfölözés előtt be lehet staubolni 1-3 ek liszttel, s mehet rá 0,5-1 dl víz. Így több és kevésbé folyós lesz a szaftja, nem csorog le a köretről.

Tálalni főtt tésztával, vagy nokedlivel, reszelt sajttal meg lehet szórni.



Jó étvágyat!




Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
emerald 2015. 03. 10. 07:37
Előzmény: #339  fxboy
#340
:)
Jó lehet....
A mi kosztosaink már nem olyan aktívak, nem kell a madáretőt újratöltenem...találnak maguknak valamit gondolom.

fxboy
fxboy 2015. 03. 09. 20:13
Előzmény: #338  emerald
#339

Egy kis kikapcsolódás:

link

emerald 2015. 02. 22. 18:16
Előzmény: #326  fxboy
#338
No elmaradt a fánk sütés, elnapoltam jövő hétre.
Túl jó idő volt, hívott a kert....;)

Ám a sok húsevés után tegnap vacsira csináltam egy kis dödöllét.
(avagy krumpli gancát ki hogy ismeri)
emerald 2015. 02. 22. 18:12
Előzmény: #336  diki
#337
Légyszi dobj meg egy maillel, tudod a múltkor voltam olyan lüke és rosszul írtam be. Szóval nem tom a tied.

emerald07freemail.hu

Az a helyzet h tán április végén(valahogy rábeszélem a férjem), tervezek egy palánta beszerzős piactúrát Debrecenbe....;)
diki
diki 2015. 02. 20. 22:00
Előzmény: #333  emerald
#336
Jo az, mert hova tunne a bor, ha csak ugy 10 kilo lemenne ket het alatt. En a melyizomtornat szeretem a legjobban /callanetics/
Igaz, hogy az elso par nap utan minden izom eszembe jutott a haranttol a siman keresztul, de, hogy mind egyszerre tudjon fajni, az nonszensznek tunt. De bebizonyosodott, hogy lehetseges. Mostmar szem elott tartom a fokozatossagot es nem ugrok hasast az ures medencebe.
Jo hetveget
diki
diki 2015. 02. 20. 21:52
Előzmény: #334  diki
#335
Es hogy edesseg is legyen, tejszines turos
Teszta
25 deka cukor
1 kaveskanal sutopor
1 kaveskanal szodabikarbona
1 kanal tejfol, ha kell kicsit tobb
1 tojas
10 deka margarin
40 deka liszt
Osszegyurjuk, jol kidolgozzuk, ket lapban megsutjuk

Toltelek
50 deka turo
30 deka porcukor
5 dl novenyi tejszin habba verve
2 kanl tejfol
1 citrom leve, reszelt heja
Osszekeverjuk, lapok koze toltjuk. Tetejere mehet vanilias cukor.
Hat ebben mar van neminemu kaloria, de a tejszintol nem tomeny
diki
diki 2015. 02. 20. 21:31
Előzmény: #333  emerald
#334
Szia
Pentek este, ugyhogy mostmar lazulas reszemrol.
A hallal kapcsolatban eleg konzervativ vagyok, rantva, paprikas lisztben megforgatva, kisutve, halaszlenek johet, tobbi kilove. Egyebkent is a tul sok omegatol meg vilagitani kezdene a langesz es mehetnenk rezsicsokkentes gyanant kandelabernek a korutra.
Ugyhogy csirke:
1 kg csirkemell
10 szelet trappista sajt /siman az uborkagylun lenyomom, nem
veszek szeleteltet es vekony is/
10 szelet pulyka vagy csirkesonka
2-3 tojas
10 deka liszt
grillfuszer
5 dl fozotejszin
2 nagyobb gerezd fokhagyma
so
Csierkemellet kisebb szeletekre vagjuk, sozzuk, grill fuszerrel megszorjuk, par percet allni hagyjuk. Ezutan tojasban, majd lisztben megforgatjuk, lerakjuk a tepsube egymas melle. Ra a sonkat, arra a sajtot. A tejszinbe csipet so, a zuzott fokhagyma es leontjuk vele a retegezett hust. Folia ra, elomelegitett sutoben
kb egy orat sutjuk, utana par percig piritjuk. Koret izles szerint.
emerald 2015. 02. 20. 15:40
Előzmény: #329  diki
#333
Ezek a jó kaják!
Még nem próbáltam, de ha újra jó házicsirkét kapok akkor majd sütök.

Mondtad számoljak be a fogyásról, hát mindössze 2,5kg ment le.
No és a tükörben megállapítottam hogy nem árt majd tornázni sem...;)
:)))

De félre ne érsd, elégedett vagyok. Pláne azért mert nem éheztem, ha nagyon kívántam egy kis csoki is lecsúszott.
Ami viszont bevált:a tejes tea nagyon laktat, és frissít.
Jobb mint a kávé
emerald 2015. 02. 20. 15:30
Előzmény: #327  Törölt felhasználó
#332
Hátha lesz kedved még ide írni....;)
Nehéz néha a tréder tanoncok élete(vagy legalább is én ezt tapasztaltam)

Ma már szabadon választott ebédem volt.
Ám ez a cékla rájöttem sokmindenre jó...;)
A sült reszelt céklát a törtkrumplihoz kevertem köretként.

Ám mit szóltok egy céklás-mákos réteshez...?!
Ha lesz időm kipróbálom. Kalóriaszegényebb és a meggyes mintájára
nem is lehet rossz!

Hétvégén pedig sütöm a fánkot....:))))

emerald 2015. 02. 19. 23:39
Előzmény: #328  diki
#331
A madarak...mi is etetünk, pedig a macs néha konkrétan az etetőjük mellé ül....de nincs gond, nem szálltak még a szájába...:D

Annyira várom már h veteményezhessek.
Kaptam egy darabot a fűből, nem sok egy 6x4-es háromszög, meg van még kb 7nm ami eddig is az volt.

Ma kajakészítés közben eszembe jutottatok...;)
Az uncsi diéta találekonnyá tett.
Már az akármilyen vegyes salátát is utáltam, mert bárhogy is készítettem hideg volt!
Egy kis savanyúkáposztához nyersen lereszeltem egy céklát. Kb 2/3 cékla, 1/3 káposzta volt az arány.
Isteni finom volt így is, DE fogtam és a hirtelen sült husi után behajítottam a serpenyőbe 3-4percre. Hmm isteni gőzölgő finom kalóriaszegény köret lett....:-)
És gyors!

Másik:
Valamilyen hal filét berakok tepsibe( mirelitet úgy fagyosan)mellé félbevágott paradicsomokat, oliva olajjal épp csak picit összefröcskölöm, só és oregánó kerül a paradicsomra. Pici víz alá.
Sütőben 20-30 perc
Könnyű, finom és egészséges...;)
No és ez is megvan 5 perc munkával....
emerald 2015. 02. 19. 23:06
Előzmény: #327  Törölt felhasználó
#330
:)))
Hmmm, nyami!
Szombattól szabad mindent ennem.

Ahh nem vagyok én ínyenc, csak szeretek főzni és van aki értékeli itthon :-)
diki
diki 2015. 02. 19. 22:05
Előzmény: #328  diki
#329
Ma elkeszitettem a legegyszerubb etelt, amit par eve nem csinaltam: Egy-masfel kilo sot szetteriteni a tepsuben, ratenni az egesz csirket mellehusaval folfele, szarnyveget eldugni, combokat osszekotni es be a sutobe. Kilonkent kb 3/4 ora sutes.
Koret izles szerint, de mi csak ala nature es valamilyen salata kisereteben esszuk :D
diki
diki 2015. 02. 18. 08:19
Előzmény: #326  fxboy
#328
Sziasztok!
Ma reggel etetőfeltöltés közben nem a szokásos szi-szi-szi fogadott, hanem a cinege teli torokból kiabálta: nyitnikék-nyitnikék, hiába mondtam, hallgass már én még egy kis téli álmot akarok aludni :D
Törölt felhasználó 2015. 02. 11. 17:46
Előzmény: #324  emerald
#327
Kedves Emerald!

Én csak egy csendes "háttérolvasója" vagyok egy némely totyiknak, inkább tanulok, mint írok. Most azonban nem bírok magammal: úgy vettem észre, nagy ínyenc vagy, ezért most közzéteszem Neked és és minden trader társnak a párom két tepsi aranygaluskájának fényképét csak úgy..., kedvcsinálónak. Míg én a monitor előtt görcsoltem délelőtt, ő a maga csendességében megdagasztotta, kiszaggatta, vajjal mneglocsolta, sok-sok dióval megspékelte, és a rumban áztatott mazsolát sem hagyta ki belőle.

Íme: link
link

Isteni lett!
fxboy
fxboy 2015. 02. 08. 14:41
Előzmény: #324  emerald
#326

A fánk receptek után keresnem kell, de a zabkocka séróból megy. Az eredeti receptjét variáltam aztán ez a legutóbbi verzió:
0,5 kg teljes(nagyszemű) zabpehely, 3-4 egész tojás, kb 20 dkg méz (ezt csak úgy ránézésre, üvegből szoktam hozzáönteni), 3-5 ek liszt (én teljes kiőrlésű /barna/ tönkölyt használok általában) fűszerek (őrölt fahéj, szegfűszeg, szerecsendió), 1/2 sütőpor, 3-4 öklömnyi alma (én a nyolcad részeket vágom apróra). Aztán ha van kéznél, mehet bele bármilyen gyümölcs, akár aszalva is (szilva, datolya, mazsi, stb).
A tojásokat habosra keverem, hozzáöntöm a mézet, beledarabolom az almát (esetleg a többi gyümit is), esetleg löttyintek hozzá egy kis rum aromát. A zab pöhőhöz adom a lisztet, amibe belekevertem a fűszereket és a sütőport. Ez mehet bele a tojásos mézes gyümölcsös masszába. Ha nem elég folyós ez az anyag, akkor mehet bele kicsi tej, vagy víz. Ha túl híg, kókusz reszelékkel lehet sűríteni. (Folyós/híg állapot tojás és méz függő, de így szabályozható az állaga) Ez az anyag egy 20x40-es kikent tepsibe belefér. 30-40 perc alatt két darab ágfánál megsül. Csípés só is mehet bele valahol.
Tálaláskor lehet esetleg vanília öntetet adni rá.
Nem rossz. Mondjuk rá, hogy talán kevesebbet vesz el az életből mint egy csoki torta.
:)


diki
diki 2015. 02. 08. 11:20
Előzmény: #323  fxboy
#325
En is szoktam ezeket sutni, finomak.
Nalunk tegnap szikrazo napsutes volt, begyujtottem a hoviragokat, ma mar szallingozik a ho.
Delutan pedig cuccolas lesz, keleti vendeg erkezett a heten, remeljuk nemsokara johet a csalad tobbi resze a pici babaval.
emerald 2015. 02. 08. 11:16
Előzmény: #323  fxboy
#324
Hát akkor dobjad csak Te fel azokat a jó kis csöröge, meg szalagos fánk recepteket....:)
Az a mézes zabkocka is jöhet!
Örökké nem fogyizom....;)

Hát igen vacak idő van, itt nincs hó még, csak szél.
De két hét múlva már lehet veteményezni....;)
Addig pihenj amíg lehet :-)
fxboy
fxboy 2015. 02. 08. 10:52
Előzmény: #322  emerald
#323

Nem rossz ez a lusta asszony pite.

Sziasztok!
A febr 12-i Vakegér találkozóra sajnos nem tudok elmenni, pedig jó lett volna. Majd legközelebb remélem sikerül.

Fánk.
Szalagos. Már túl vagyok rajta. Régebben nagy tételben is sütöttem. Suliban kis kölkeknek farsangi bulira, 10 kiló liszből.... két pofára tömték magukba a kicsik. :)
Csörögét is csináltam. Régebben. Ahogyan Nagyimtól örököltem...:)

Mostanában legtöbbször almás, mézes zabkockát sütök. Egyszerű, kevert tészta, gyors, kevés mosogatnivaló van utána. Ha érdekel Benneteket, szóljatok.

Ha nehezen is, de megjött a tél. Eléggé eldurvult az idő pár napja. Betemetett a hó, befagytunk. Még edzésre sem tudok menni...

emerald 2015. 02. 08. 08:05
Előzmény: #321  emerald
#322
Fxboy, ez tetszeni fog...., és jobb mint gondolnád!
Ma ezt kapja a férjem ebéd után..;)

Lusta asszony pitéje:
20dkg rétes liszt, 1/2sütőpor, 20dkg kristálycukorral elkeverni

Töltelék:
1) 0.5kg túró, 1cs mazsola, 1cs vaniliás cukor
vagy
2) almát lereszelünk kicsit kinyomkodjuk a levét, fahéjat, vaníliás cukrot, kis citromlevet adunk hozzá.

Az összekevert liszt és cukor felét zsírozott, lisztezett tepsibe tesszük. Rákenjük a (túró v az alma) tölteléket és erre rátesszük a liszt másik felét.

3egész tojást 3dl tejjel habverővel elkeverünk, és ráöntjük a liszt tetejére. 10dkg vajat ráreszelünk a tetejére.
Forró sütőben sütjük.

Ja Diki, a fánkhoz is csak tojássárgája kell!
Süthetsz mellé krémest is...:DD

emerald 2015. 02. 08. 07:41
Előzmény: #320  diki
#321
:))
Ez az a bevált diéta, amit tavaly nyáron is, ill. évente 1xmegcsináltam.
Mindenhonnan megy le egyformán, hát tudod úgy célirányosan csak tornával lehet.

Vizet szoktam inni, de a zöld tea jó ötlet!

Más:
Van egy jó és egyszerű fánk receptem, majd 2hét múlva vasárnap már sütöm is...:)))
Ha kell beírom...

Topik gazda

fxboy
fxboy
4 5 4

aktív fórumozók