Topiknyitó: Törölt felhasználó 2013. 09. 28. 22:47

Így csaltok ti  

"A Kecskeméti Törvényszék törölte a múlt vasárnapi időközi önkormányzati választás eredményét, az ötből egy (a 32.) szavazókörben meg kell ismételni a választást. A szombati dátumú végzés szerint a bíróság a rendelkezésére bocsátott videófelvétel alapján megalapozottnak találta a kifogást, hogy az érintett helyen a választói akaratot befolyásolva szervezetten szállítottak embereket a választókörbe:ez kampánycsendsértésnek minősül.

..."



A magyar demokráciában példanélküli, bíróság által is bizonyítottnak talált választási csalás.



Mi lesz itt 2014-ben...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 13:26
Előzmény: #839  _pampa
#840
Az első mondatom pontatlan, de ezt már két hete is leírtam (hiszen ezt akkorról másoltad) és átfogalmaztam utána.
_pampa 2013. 10. 22. 12:41
Előzmény: #837  Törölt felhasználó
#839
Nagyon komoly mélységbe jutottál le.:))))

Már saját magadat is cáfolod.:))))

""Ami tény, hogy a bíróság kimondta, hogy a Fidesz tette jogsértő volt, azaz bizonyított a választási csalás. És ilyen még nem volt."

"Azért nem foglalta ebben állást, mert ez nem volt dolga. Elég volt a jogsértés tényét megállapîtania. Ettől még mi tudhatjuk, ki követte el. "

Ne menjél az erdőbe bekötött szemmel mert sokszor bevered a fejedet.....

szvsz
watson
watson 2013. 10. 22. 12:29
Előzmény: #825  Törölt felhasználó
#838
nem feket-fehér ez a diktatúra vs demokrácia kérdés

Ha neked demokratikus az hogy a választás játékszabályait egy párt alkotja, ha a demokratikus intézményrendszer elemeit egy párt határozza meg és irányítja, ha a médiát egy párt uralja, ha a jogalkotást egy párt végzi, ha a közbeszerzéseket, trafikokat, földeket... stb. egy párt sleppje élvezi, akkor te a Simicska borospincéjében álmodozhatsz ;)

Ébresztő! Orbán egy beszari törpe diktátor!
Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 12:19
Előzmény: #836  _pampa
#837
"A bíróság pontosan ezért nem foglalat állást, hogy ki követte el a kampánycsend sértést."

Azért nem foglalta ebben állást, mert ez nem volt dolga. Elég volt a jogsértés tényét megállapîtania. Ettől még mi tudhatjuk, ki követte el.

Ahogy Gyurcsány hazugságát se mondta ki bíróság, ettől még a tény tény marad.
_pampa 2013. 10. 22. 12:15
Előzmény: #832  signal2
#836
A bíróság pontosan ezért nem foglalat állást, hogy ki követte el a kampánycsend sértést.

"Ha esetleg azt az elképesztő választ adnád, hogy igen, akkor emlékeztetnélek, hogy fél perccel korábban Lakatos Ferenc hasonló kérdést tett fel Széll Péter MSZP-s volt bajai polgármesternek, aki ugyancsak válaszolt, ezzel a te logikád szerint ugyancsak elkapva a ragályt. Sőt ugyancsak olyan értelemben válaszolt, hogy önmagában a választó szállítása még nem jogellenes L: "Most ebbe szerintem nincs semmi törvénybe ütköző" Sz: "Hát nincs, persze" és természetes, hogy Lakatos beviszi az öreg hölgyet L: "egy öreg hölgy a tanyavilágból" Sz: "Magát megkéri, hát persze".
csendben 2013. 10. 22. 12:14
Előzmény: #833  Törölt felhasználó
#835
Ha jól emlékszem,a több párté volt fent.
Mivel a Fidesz volt a befutó,ezt néztem meg jobban.
_pampa 2013. 10. 22. 12:13
Előzmény: #832  signal2
#834
Ahogyan az MSZP részéről is történt elismerés.
Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 12:06
Előzmény: #811  csendben
#833
Félreértettél, a "trollozás" nem neked szólt, nem az én stílusom. A cikket neveztem balosok általi trollozásnak.
Az általad írtakat viszont én néztem el, (8 általánossal nem rendelkezőkre kerestem.)
Egyébként a cikk azt is írta, hogy a másik oldalon milyen sok a diplomás, vagy csak a fideszesek adataihoz nyúltak ?
signal2
signal2 2013. 10. 22. 12:00
Előzmény: #819  _pampa
#832
Ajtai is elismerte, hogy õ beszél a felvételen. Errõl ennyit.
Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 11:41
Előzmény: #827  _pampa
#831
1. A bíróság kimondta, hogy a tett jogsértő volt? Igen.
2. A felvételen, ami alapján a tettet jogsértőnek minősítették, Fideszes választmányi tag szerepel? Igen.
3. Kimondta a bíróság, hogy ez a jogsértő tett alkalmas lehetett a választás befolyásolására? Igen.
4. Csalásnak hívjuk azt, amikor valaki jogosulatlan előnyre tesz szert? Igen.

Tőlem aztán addig görcsölsz, ameddig akarsz a témán.
csendben 2013. 10. 22. 11:38
Előzmény: #826  opposition2002
#830
Hoppá!
Ez igaz azokra is,akik koholt vádak alapján próbálják meg elítéltetni ellenfeleiket?
Mi lesz a Gyulával (a Budaival)?
csendben 2013. 10. 22. 11:35
Előzmény: #825  Törölt felhasználó
#829
"A kérdésedre válaszoltam: Nincs diktatúra, demokrácia van. "

Ha már minden áron Rákosit hozod fel példának, az ő köreiben őt sem nevezték diktátornak.(szerintem!)

Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 11:35
Előzmény: #826  opposition2002
#828
Ez tényleg nagyon rendben van, 100%-ig egyetértek vele.
_pampa 2013. 10. 22. 11:31
Előzmény: #823  Törölt felhasználó
#827
Én erőlködök?

"Ami tény, hogy a bíróság kimondta, hogy a Fidesz tette jogsértő volt, azaz bizonyított a választási csalás. És ilyen még nem volt."

Ezt te írtad le.
Ez hazugság!

szvsz
opposition2002 2013. 10. 22. 11:30
#826
Ritka pillanat, amikor a Népszabadség vezércikkével ennyire egyet tudok érteni, remélem, meg is valósul benne, amit írtak:

"Aki politikai ellenfele lejáratására hamis bizonyítékot kreál és tetet közzé, azt páros lábbal kell kirúgni a magyar közéletből. Ez a politikai banditizmusnak az a szintje, amellyel szemben csak zéró toleranciának lehet helye demokratikus pártban."

link
Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 11:29
Előzmény: #820  csendben
#825
Nm személyeskedtem. Te azt kérdezted, hogy:

"Az fel sem merül benned,hogy diktátorként viselkedni mennyire gyűlöletkeltő másokban?"

Egy valódi diktatúrában nyilvánosan diktátornak nevezni a diktátort egészségtelen. Ha Rákosival próbálta volna ezt megtenni valaki, nem köszönő levelet kapott volna az ÁVH-tól.

A kérdésedre válaszoltam: Nincs diktatúra, demokrácia van.
csendben 2013. 10. 22. 11:28
Előzmény: #817  Törölt felhasználó
#824
"Választáson dől el a kormányzat."
-nem vitattam
"Van ellenzék és senki nem hallgattatja el"
-de magpróbálták!
"börtönözi be önkényesen az ellenzékieket"
-azért már volt egy pár felmentő ítélet
"Lehet nyilvánosan kritizálni a vezetést."
-a "nyilvánosság" eléggé tág fogalom
"Van független bíróság."
-mitől független?
"Vannak mindenkire kötelező jogrend, amit a kormányon lévőknek is be kell tartani."
-ezt velük kellene megbeszélned!
"Ezzel szemben nincs terror, megfélemlítés, politikai rendfenntartás,"
-ha a terror alatt a stadionokban összeterelt népre gondolsz,olyan valóban nincs!Lelkiterrorról volna mit beszélni...
"néppel szembeni politikai célú erőszak"
-eléggé tág fogalmak,így egy rövid mondatrészben....

Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 11:27
Előzmény: #822  _pampa
#823
Kapálózol, kapálózol. Dolgozd fel magadban, mert belebetegszel, imádott pártod pont ugyanolyan, mint a szocik: lop, csal, hazudik.
_pampa 2013. 10. 22. 11:25
Előzmény: #803  Törölt felhasználó
#822
Én neveztem csalónak...van némi különbség a te állításoddal ellentétben ami arról szólt napokon keresztül,hogy bírósági ítélet van arról, a FIDESZ csalt...
Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 11:23
Előzmény: #818  _pampa
#821
És ezzel mit is akarsz igazolni?

Topik gazda

penznyelo_
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek