Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 10:27
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#100
Koszi :)
Forex beszivatott, ekkora volanal nem lehet ertelmes zsebemhez merhetpo sl-t megadni, folyton kiszedett mindent, igy inkabb certiben vettem. (arany volt legutobb forexen, az iskolapeldaja lehetne a szivasnak, de inkabb nem bosszankodom.)
kb fel eve folyamatosan veszem az ezutsot. ha esik azert ha emelkedik azert. volt egy kis gigabuko hangulat az USAs beavatkozasok heten, de azert bizom benne, h a vege az inkabb erosen a pozitiv oldalon lesz :)
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 10:17
Előzmény: #97  forest_30
#99
Kipróbálnám. Mondjuk én sok dolgot kipróbálnék még.
A víz is egy fura dolog nálam. Alapvetően a természetes vizeket nem nagyon kedvelem. Volt már hogy rezgett a léc, hogy megfulladok, úgyhogy azóta nem vagyunk nagy barátok. Ha igazi búvárkodás, rendesen beöltözve, palackkal, akkor igen. Mondjuk ilyen téren ami igazán lázba hozna az egy cápa etetésben részt venni. Fúúú milyen érzés lehet.
Ami most be van tervezve, majd valamikorra, az... elfelejtettem a nevét... olyan, mint a paint ball, csak nem kell hozzá beöltözni és nem festékkel játszák. Csak egy védő szemüveg kell hozzá. A fegyvert kb.15 ezerért meg lehet hozzá venni. Csapatok vannak és a másik terület elfoglalása a cél. Stratégia és persze, vadászat.
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 10:08
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#98
Hááát ez se normális... van értelme és akkor már túl bonyolult? Mert gondolkodni kell? Mert használ jelképeket? Én nem mondom, hogy szeresse a zenéjét, nem kell... de basszus, ha valaki csak a szöveget olvassa és nem érti... az egy...
Halál gáz... nem szeretem mert gondolkodni kell rajta... pffffff

Akkor jó, mert nyitottam pár shortot :)
forest_30 2011. 07. 19. 10:08
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#97
és a búvárkodás?
Azt csípnéd ?

:))
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 10:00
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#96
Azért olyan sok időt nem töltöttem ott. Már önmagában az erdei túra túlélését is csodaként nyugtáztam. Mivel többször olyan részen mentünk, ahol konkrétan nem is értettem, hogy nem esem le a domb vagy hegy vagy mit tudom én mi oldaláról. Azt mondja a vezető: csak az ösvényen menjünk. Milyen ösvényen ember? Te látsz itt ösvényt? Mert én konkrétan csak egy egybefüggő meredek oldalt látok. Aztán meg bevitt olyan helyre, ahol egy macheta is jól jött volna. Nnnna mindegy, túléltem. Aztán mikor odaértünk, beöltöztünk. És elmesélte a barlang történetét. Mondta, hogy nem kell félni, még nem szorult be senki... baaaaaazzzzz ha már így kezded régen rossz. Merthogy ez számomra azt jelenti, hogy van szűk hely, csak eddig még mindenki megúszta... nnna én nem az a típus vagyok. Mondom neki, ez nekem gáz, fél méter minden oldalról kell, mert különben jön a pánik. Mondta, nyuuuugiii semmi baj, majd én megyek mögötte.
Oké, király... elindulunk. Barlang bejárata, meg van... el se hiszem!!! Bemertem menni... Fenékkel csúszva lefelé és közben azon gondolkodtam: basszus csupa mocsok lesz a ruhám. :)) Majd négykézláb, egy részen hason ekkor már annyira nem szerettem a sztorit... csúszós és nyálkás és poshadt víz szaga van. Ekkor mondja, hogy, na most azt kell csinálnom, hogy oda beteszem a lábam, betámasztom a fenekem és féloldalasan megyek lefelé, de nem kell félni (én nem tudom ki hogy van vele, de a nyugitól halál idegbeteg leszek, a nem kell félni től meg kapásból rettegni kezdek), megmutatja, hogy milyen a lyuk, amibe bemegyünk és oda világított. Nnnnna ez végzetes hiba volt. Oda be... éééén? Kizárt, biztos nem, soha, ott halok meg. 5 centire a faltól, csúszik nyálkás, felettem meg a hegy... nem, élve nem fekszem be egy koporsóba. Olyan pánik fogott el, hogy gondolkodás nélkül húztam kifelé a barlangból. Mindenen és mindenkin átgázolva. Kész, ennyit erről, ezek nem normálisak...
Mint később kiderült, ennél még voltak szűkebb helyek is. Pfffff... ott haltam volna meg félelmemben az biztos. Szóval amíg a többiek folytatták az önkínzást én, mint a rakéta kivágódtam onnan és lefeküdtem a földre... nnna ekkor jó lett volna egy cigi... aztán szépen lassan megnyugodtam és kicsit elaludtam. Szóval azért nem voltam akkora hős, a félelmemet nem sikerült legyőzni.
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 09:43
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#95
Hát ne azzal üsd a falat :)
gyönyörű (hazánk egyik leginteligensebb celebje biz.majka azt nyilatkozta egy interjúban, hogy Ákos dalaihoz értelmező szótár kell , ez vkit minősít )

Persze hogy visszajön, mióta feltalálták a gravitációt, azóta minden leesik...
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 09:38
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#94
persze hogy fáj..nem szabad a föld alá menni ..

csak majd 1x
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 09:26
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#93
Majd visszajön még kicsit. :)Nagyon fáj az okos fejem :(
ezt hallgatom, már vagy 20 jára nyugtat :)
link
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 09:24
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#92
usdx -l nem lehet kereskedni.. az egy megválogatott dv.kosár a dodohoz viszonyítva

( nem cross)
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 09:18
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#91
kilépett a csatornából...
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 09:17
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#90
az arany az nagyon jó, csak jól a pozit .. ha már benézed rajta a célodat .

ahhoz barom nagy sl-k is kellenek ..

a rr annak itt nagyoknak kell lennie 4:1 meg ilyenek / a előfordulható nagyobb bukó miatt

vagy nagy kasza, vagy nagy bukó

ezt el kell fogadni ...no para ,lazán :o))

ezüst majdnem arany ..de az nekem nem jó.. az arany fényesebb
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 09:03
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#89
szívesen lennék ilyenkor vmelyik nagy haverja. Te , mielőtt elkezditek szóljál, veszek fel pozíciót, nem leszek hálátlan. Full áttét max pozi és ... indulhat. Évente párszor, mást nem is kell csinálni.
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 08:58
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#88
kösz, most nem figyeltem a frankot, szerintem is
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 08:55
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#87
Nem, eur/usd ről beszélünk, csak ő hozzá nézi :)
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 08:55
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#86
eurusd-vel, de a kereskedéshez segítséget jelent a dollárindex. Sokszor szebben lehet látni a mozgását a fordulóját a csatornát, és ez segíthet pozíció nyitásnál zárásnál. Nekem mindenképp.
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 08:50
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#85
különben is .. a joro az aztán qrva erős
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 08:49
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#84
vagy megbeszélte (videotelefon v. morse) mind a 630 ezer svejcire cuppanó : .. na mostantól ne vegyünk !
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 08:48
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#83
A vegen meg jo lesz ez az ezust.. csak azt nem tudom meddig tartsam. alaptervem az volt, h augusztusig minimum, hisz historikusan is az az idoszak kedvez neki, meg hat a fundak sem valtoztak- q3 a spajzban van, EU-s gorog olasz stb kavics is csak esik, mi kell meg? arany/ezust. csak birja a fene ezeket a gyilkos kanyarokat. grr. :)
Jo szerencset!
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 08:46
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#82
sztem intervenció történik svejc részéről .. csak ezzel az a baj /ha/ hogy utána mint a kő .

a követőt nagyon oda kell rakni
Törölt felhasználó 2011. 07. 19. 08:43
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#81
Lehet elvesztettem a fonalat.
Ti most a dollarindexel kereskedtek?

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók