Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 04. 29. 19:15

feri megy a kaptárba  

ez van.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 05. 01. 01:21
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#80
"Szerintem:

- Gyurcsány valószínűleg plagizált. "

ezért jár tisztelet.
Törölt felhasználó 2012. 05. 01. 01:03
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#79
" jelenleg egy jogorvoslati eljárás van folyamatban, amit Schmitt minden bizonnyal meg fog nyerni. "

Csak úgy érdeklődésképp, ezt hol olvastad?
a Kacsa magazin hozta, vagy az Ufómagazinban volt?
Törölt felhasználó 2012. 05. 01. 00:54
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#78
Ugyan ez nem nekem lett címezve, de én szívesen mondok neked akár cirádás körmondatokat is, nem csak egy fél szót Gyurcsány csalásával kapcsolatosan.

Jelen pillanatban, noha nem bizonyított, erőteljesen úgy néz ki, h csalt ez a huncut Ferkó. Noha Igazmondó Viktort és kompániáját sokszorosan kártékonyabbnak tartom minden szempontból, mint Ferkót, de velem lehet egyezkedni: Én nem ragaszkodom Ferkóhoz sem. Felőlem nyugodtan elvonulhat valami tibeti kolostorba elmélkedni és opcionálisan táncos mulatságokat szervezni időről időre az ottaniaknak.
Eggen, ha palizált, ezt illdomos volna megtennie.

Viszont kapcsoltan mindenképpen vigye magával Igazmondó Viktort, a felcsúti stadionmestert is. Ott úgyis kevés a stadion, és mivel a népek imádják a misztikus tanokat, biztosan jól fognak majd szórakozni kuszaszemű jobbkezének esti meséin.
Törölt felhasználó 2012. 05. 01. 00:39
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#77
"valami furcsa módon a beírok döntő többsége elvakultan gyűlöli a FIDESZT a portfólió fórumain"

Nah hát eztetet én se értem. Franc se érti, mi okuk lehet erre... Na de majd a Viktor megmongya'.

Hisz a fidesz csökkentette az eladósodottságot.
Ja, bocs, azt nem.

De cserébe legalább javult az életszínvonal. Csökkentek az adók és a kiadások is.
Úafrancba, most ugrik be, ez se stimmel.

Na de legalább befektetőket vonzunk, megalapozunk egy fenntartható növekedési pályát.
Juj, ez se jött be.

Akkor már csökkentsük a korrupciót, a mutyikat mondjuk a közbeszerzéseknél meg az agrártámogatásoknál....
Ó basszus ez se igaz, sőt, sokszorosára nőtt... :S

Na mindegy, a demokráciát legalább akkor is erősítettük, megszüntettük a zemútnyócév politikáját, hogy sameszokkal nyomjuk tele a nekünk lényeges intézményeket....
af@szba, most ugrik be, ennek pont az ellenkezőjét tettük...

- Na mindegy, valami jót azé biztosan csináltunk mink fideszesek itten. Most nem ugrik be, hogy mit, de majd a Viktor megmongya. Valami hótziher h vót, mert ahogy körbenézek, az összes haverom, rokonom, képviselőtársam sokkal jobban él, mint négy éve.

"Nem kell adni két évet a közvélemény-kutatások önmagukért beszélnek."

Hát ja, annyira népszerű már mindenki, hogy lassan több lesz a nemszavazó / pártot nem választó, mint a pártok szavazói ÖSSZESEN.

Na de majd a Viktor megmongya'.
Törölt felhasználó 2012. 05. 01. 00:10
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#76
Itt van 6 egyszerű kérdés, amit én megválaszoltam, te nem:

Szerinted:
1. Schmitt plagizált?
2. Gyurcsány plagizált?
3. Schmittől el kellett venni a doktoriját?
4. Gyurcsánytól el kell venni most a diplomáját?
5. Schmittnek le kellett mondania?
6. Gyurcsánynak le kellene most mondania?

Tökéletesen engem igazol, ha válaszolni se vagy hajlandó ezekre.
Törölt felhasználó 2012. 05. 01. 00:07
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
Legalább az megérzéseid jól működnek, ha a felfogó képességeddel problémák vannak...

Háromszor leírtam, hogy Schmitt ügyben többször nem kívánom ismételni magamat, és huszadszor ugyanazokra a felvetéseidre válaszolni. Sok pszichológus írogat ezekbe a fórumokban kérj tanácsot tőlük privátban..

Most meg Joker lefekszik, holnapra meg programja van...
Törölt felhasználó 2012. 05. 01. 00:03
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#74
Valamiért azt érzem, hogy erre a 6 pontra sose fogok választ kapni (csak személyeskedés vagy eltünés lesz). Vajon miért érzem ezt...
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:53
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
Rendben. Akkor megfordítom. Íme 6 kérdés:

Szerinted:
1. Schmitt plagizált?
2. Gyurcsány plagizált?
3. Schmittől el kellett venni a doktoriját?
4. Gyurcsánytól el kell venni most a diplomáját?
5. Schmittnek le kellett mondania?
6. Gyurcsánynak le kellene most mondania?

Várom a pontokra a válaszaidat.
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:48
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#72
Elképesztő a csúsztatásod. Olvasd el többször el amit leírtam, próbáld értelmezni. Nem vagyok hajlandó ismételni ötször magamat, mint Schmitt ügyben tettem.
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:48
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#71
Megismétlem, mert már csak össze-vissza vagdalkozol:

- Schmitt szerinted nem plagizált. Bár bizonyították.
- Gyurcsány szerinted csak a hülyék szerint nem plagizált. Pedig nem bizonyították (még).
- Szerinted Schmittnek nem kellett volna lemondania, mint az ország első embere.
- Gyurcsánynak szerinted mennie kéne a parlamentből.
- Schmitt szerinted vissza kéne kapja a doktoriját.
- Gyurcsánytól nyilván el kéne venni a diplomáját.

Na ez minden, csak nem objektivitás.

Szerintem:
- Schmitt plagizált.
- Gyurcsány valószínűleg plagizált.
- Schmittől el kellett venni a doktoriját.
- Gyurcsánytól el kell venni a diplomáját, HA igazolták a plágiumot.
- Schmittnek le kellett mondania.
- Gyurcsánynak parlamenti képviselőségéről is le kell mondania, HA igazolták...

Ezt hívják objektívitásnak.
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:46
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#70
Ez az úgynevezett kulturált stílus...
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:45
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#69
Neked kulturált stílusod van ne nevettesd ki magadat. Erről a kulturált stílusról bizony lehetne pár szót váltani, csak végig kell olvasni, ahogy rendszeresen ócsárolod azokat akik egyáltalán leállnak veled vitatkozni. A másik topicban most sértettél meg éppen pár perce egy fórumtársadat.

Feri pártvezető, ha frakciójuk lenne frakció vezető lenne, ezek bizony magas funkciók. Ha az ellenzék nyerne valószínű a kormányba is jó eséllyel bekerülne, csúcspolitikus aki közel van ellenzékiként potenciálisan a hatalomhoz. Amikor Kormányfő volt Őszöd után sem volt hajlandó lemondani, Schmitt egy jóval kisebb súlyú ügyben vele ellentétben ezt megtette!!!
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:41
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#68
De nem lep meg, ha nem is érted meg, amit írtam.
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:40
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#67
Na ez a nem objektív definíciója:

"-Gyurcsány plagizálása a gyanús kategórián messze túlmutat. Bár tényszerűen lehet, hogy nem teljesen bizonyított a plagizálás, de az egyszerű embereknek 90-es IQ felett a csalás megtörténte evidencia."

- Schmitt szerinted nem plagizált. Bár bizonyították.
- Gyurcsány szerinted csak a hülyék szerint nem plagizált. Pedig nem bizonyították (még).
- Szerinted Schmittnek nem kellett volna lemondania, mint az ország első embere.
- Gyurcsánynak szerinted mennie kéne a parlamentből.
- Schmitt szerinted vissza kéne kapja a doktoriját.
- Gyurcsánytól nyilván el kéne venni a diplomáját.

Na ez minden, csak nem objektivitás.

Szerintem:
- Schmitt plagizált.
- Gyurcsány valószínűleg plagizált.
- Schmittől el kellett venni a doktoriját.
- Gyurcsánytól el kell venni a diplomáját, HA igazolták a plágiumot.
- Schmittnek le kellett mondania.
- Gyurcsánynak parlamenti képviselőségéről is le kell mondania, HA igazolták...

Ezt hívják objektívitásnak.
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:34
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#66
Na, megtaláltad azt, amibe beleköthetsz. Pontosítok: Feri ugyan közfeladatot lát el, de nem olyan magas pozícióban, mint Schmitt volt.

Na és akkor most e korrekció után személyeskedés nélkül reagálj tényszerűen a lenti hozzászólásomra. Eddig ugyanis csak azt sikerült igazolnod, hogy nem csak hogy objektív nem vagy, hanem felesleges volt megelőlegeznem neked a higgadt és kultúrált stílust, mert már attól is kezdesz elszakadni.

Érdemes az én lenti hozzászólásaim után elolvasni a tieidet. Akkora a különbség, hogy nem kell magamat fárasztani, én már csak egy kávét kérek...
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:25
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#65
Kis barátom javaslom, hogy magadat ne járasd le jobban.

Schmitt tartalmi, hatásköri és formai okokból jogorvoslatot kezdeményezett. Ez tény ezen nem kívánok tovább vitatkozni. Befejeztem a Schmitt ügyet, majd a jogorvoslat után térjünk vissza rá, amikor vissza kapta a doktori címét...
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:21
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#64
Gyanítom erősen eltérően értékeljük egymás hozzászólásait. Te folyamatosan csúsztatsz, rágalmazol, valótlanságokat írsz le, vagy féligazságokat ferdítesz el...
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:19
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#63
Elképesztő milyen lózungokat írsz le!!!

Tehát a Schmittet érintő butaságaidra nem válaszolok, ami Ferit illeti:

-Feri képviselő aki listáról került tehát még egy analfabéta számára is világos, hogy közfeladatot lát el.
-Olyan politikus, pártvezető aki napi rendszerességgel ad sajtótájékoztatót, nyilatkozik az írott és elektronikus médiának a közügyekről.
-Gyurcsány plagizálása a gyanús kategórián messze túlmutat. Bár tényszerűen lehet, hogy nem teljesen bizonyított a plagizálás, de az egyszerű embereknek 90-es IQ felett a csalás megtörténte evidencia.

Ferinek természetesen lemondhat a képviselői mandátumáról (amit MSZP színekben listán szerzett), pártelnöki funkciójáról, valamint politikai ambícióiról...
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:16
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#62
Objektívnek mered magadat nevezni úgy, hogy Schmitt szerinted nem plagizált (akinél ez már bizonyított), Gyurcsány viszont igen (akinél még nem igazolták ezt). (megjegyzem századjára mellékesen, hogy a jogorvoslat a doktori elvételének jogát vizsgálja, nem a plagizálás tényét).

Lehetsz elfogult, írhatsz butaságokat, de legalább ennyire ne nevettesd ki magad...
Törölt felhasználó 2012. 04. 30. 23:12
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#61
Na ez megint minden volt, csak nem objektív. Olvasd csak el egymás után a kettőnk hozzászólását...

Topik gazda

LaFleur
4 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek