Topiknyitó: watson 2011. 02. 06. 01:55

Vannak még hiányosságok Viktor, kár hogy az idegeid felmondták a szolgálatot  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 23:31
Előzmény: #38  Sigorszky
#60
Sigorszky, eddig se voltam túl jó véleménnyel a hozzászólásaid színvonaláról és stílusáról, de ez a mostani minden eddigit mélyen alulmúlt.

"A topikindító ürügy, cikke állítólag az ÉS -ben jelent meg, hát erről az jut eszembe, h essel kezdődik, gével végződik és a buzik nagyon szeretik, mi az? Hát a sajtószabadság!
ÉS is elmehet a búsba....
Még mindig a KÓN affér meg az a szerencsétlen válsza a Min: E. úrnak (figyelem antigé et, nem Gyuféről van szó) miszerint a magyar népet érte támadás. Ezek azóta is lovagolnak rajta, mint C. a P-en. (Idegen szó, találjátok ki fretek et:)"

A néhány soros hozzászólásodban felfoghatatlan gyűlölet és előítéletek sora fedezhető fel (buzizol, zsidózol, stb.). Kizárólag téged jellemez ez. És ez alól még az se ment fel, hogy valószínű, hogy részegen írtad.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 23:23
#59
A topic egésze egy bizonyítvány. Tanulságos végigolvasni.

Rövid véleményem:
1. A cikk egy teljesen szubjektív vélemény.
2. Mint ilyen, számtalan ponton túloz, sarkít. Ez világos.
3. Véleményhez bárkinek joga van, ha ezzel mások jogait nem sérti. A cikkíró véleménye, ill. az általa leírt kép negatív, elítélő és elég határozott. De rágalmazás, durva sértés, pláne mások jogainak megsértése nincs benne. A cím
4. Az írásban megfogalmazott kritika jó részében sok igazság van, sajnos. Lehet vele egyetérteni, meg nem.
5. A cikkre érkezett elítélő hozzászólások mind tartalma, mind stílusa döbbenetes és szomorú. ("francia köcsög", komcsizás, stb. stb.). Jellemző és sajnos már nem is lepődöm meg ezen.
6. Nem az ellenvéleménnyel van a baj. A cikk egyik legfontosabb mondanivalója éppen az, hogy az ellenvélemény MINDIG szükséges és hasznos. Én is szeretem az ellenvéleményt. Imádom a vitát. A jó értelembe vett, értelmes vitát, hiszek ebben. Sajnos éppen a fröcsögő hozzászólók azok, akik számára nem létezik ilyen, mert akik neki/nekik ellentmond, az komcsi, hazaáruló, bértopicoló, zsidóbérenc, stb. stb. A legnagyobb baj, hogy ez a hozzáállás nem csak általános lett a hazai társadalomban, politikában és nem csak beköltözött a Parlamentbe, hanem uralkodó irányzattá, kormányzati céllá vált: aki nem ért egyet, az ellenség.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 22:13
Előzmény: #57  Sigorszky
#58
Jó éjt.
Sigorszky 2011. 02. 06. 22:10
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
Még megvártam, hogy mit válaszolsz. Ez már értelmes kiindulásnak látszik valami vitaféléhez, de már tényleg nem folytathatom ma. Bis Morgen! Jóccakát!
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 22:03
Előzmény: #51  Sigorszky
#56
Amennyiben azt jelentik be , amit a külföldi elemzők várnak , és amitől most erősödött a forint, az arculcsapása lesz a hívőknek, meg persze mindenkinek. Drágább gyógyszer, takarékosabb gyógyellátás, ( drága gyógyszer nagybetegnek sem) nem csak szimulánsok, hanem sok igazi beteg visszakényszerítése a nem létező munkahelyekre, segély megvonással ( még ha helyes is) a bűnözés rászabadítása a társadalomra , Mamák, Nagymamák újra fizethetnek , ha mennek unokához busszal, stb. Nagyon kevés család lesz, ahol egy , vagy több családtag nem lesz érintett a" szívásba" . Rajongó tábor elolvad, mint a hó. Ha nem ezt teszik, a külföld leír bennünket, forint egekbe, bizalom nullán, lassabban ugyan, de rajongó tábor szintén elolvad.
commander8 2011. 02. 06. 21:58
Előzmény: #52  Sigorszky
#55
Én is lépek, mert sajnos nekem is dolgom lesz holnap.
De a válaszokat még várom, ti nemzeti érzületűek.
Hali.
commander8 2011. 02. 06. 21:57
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#54
Hali.
Nem akarlak megsérteni, de ezen a topikon valóban meglátszott, hogy nem nagyon akarsz értelmeset írni.
Üdv
commander8 2011. 02. 06. 21:53
Előzmény: #50  commander8
#53
De tovább gondolkodom.
Nemzetiliberális, vagy nemzetibolsevik,
"meg még a trapista, az a legbüdösebb az összes közül!" (Hofi)
Sigorszky 2011. 02. 06. 21:52
Előzmény: #50  commander8
#52
Megadtad a választ saját magadnak. Elismerésem! Igen, ez a helyzet Magyarországon egy paradoxon. Néha a legjobban egy paradoxon képes megragadni a dolgok lényegét.
Most pedig én is lépek, mert holnap nehéz napom lesz, pihenni is kell valamikor. Szevasz.
Sigorszky 2011. 02. 06. 21:49
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#51
Most akkor miben bízol? Abban, hogy bejelentik és csinálnak valamit, vagy abban, hogy elodázzák?
commander8 2011. 02. 06. 21:48
Előzmény: #49  Sigorszky
#50
Még mindig ne értem.
Nagy a homály.
Azt tudom, hogy mi az a bolsevizmus, vagy az hogy mi a liberalizmus, külön-külön.
Így összenőve maga a fogalom egy paradoxon.
Bár azt is mondhatnám, hogy ökörség.
Csak azok használnak ilyen kifejezést, akik még a fáradtságot sem veszik annak érdekében, hogy elgondolkodjanak azon, amit valahol mondtak, vagy hallottak.
Sigorszky 2011. 02. 06. 21:40
Előzmény: #46  commander8
#49
Nagyon szívesen, készséggel felhomályosítalak.
Tudod, nálunk (Magyarország) összenőtt, ami összetartozik. Nyomon vagy már?
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 21:39
Előzmény: #45  commander8
#48
szóval.
már ezerszer leírtam, hogy nem életvitel szerűen csorgatom itt a nyálam.
nyílván tudnék értelmeset is írni, ha volna hozzá kedvem.
de nincs!!
hát ennyi.
tényleg lépek, csákány.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 21:38
Előzmény: #43  Sigorszky
#47
Én is nagyon vágynék egy jó munkát végző erős idegrendszerű miniszterelnökre, BÁRKI is legyen az . Egyenlőre azonban igen nagy gáz van , és iszonyú messze vagyunk ezen vágyak megvalósulásától. Hogy milyen messze, azt Te is érzékelni fogod, mihelyst az eddig 8 alkalommal beharangozott ,és aztán elsumákolt gazdasági lépéseket esetleg tényleg bejelentik márc.elején. Drukkolok, hogy ne legyen igazam, és megígérem, abban az esetben itt fogok örvendezni.
commander8 2011. 02. 06. 21:35
Előzmény: #43  Sigorszky
#46
La Feur hozzád küldött.
Liberálbolsevik szó miatt.
Ha elmagyaráznád. Még "lepkefingom" sincs róla, hogy mi az.
Most már tényleg érdekel.
commander8 2011. 02. 06. 21:31
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#45
Értem. Tehát kihátrálsz a kérdésből, mert nem tudsz igazán megfelelő választ adni. Valójában ezt is vártam.
Mondtam, hogy nem nagyon színes a repertoár, gyorsan elfogynak az értelmes válaszok, már ha egyáltalán vannak.
Arra nem tanítottak benneteket, hogy miként kell észérvekkel vitatkozni, csak ennyit mondanak a taggyűlésen.
Leninről tudod, hogy ki volt, egy két művét esetleg, elegendő csak a címek.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 21:28
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#44
azzal te is tisztában vagy, hogy ez két dolog. csusztatsz!

egyébbként piszkosúl nemérdekel, hogy itt kínlódtok egymással, csak szórakoztató.
jóccakát.
Sigorszky 2011. 02. 06. 21:28
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#43
Komolyra fordítanám!
Hát igen, van abban valami, amit írsz. Sőt, teljesen rendben van a gondolatmeneted. Csupán egy ponton nem értünk egyet, rossz helyen használod a "tévesen" szót.
Annak is eljött végre az ideje, hogy valaki ideírja: A Min. E Úr köszöni jól van, nincs semmi gond az idegeivel. Ahhoz a munkához, amit csinál, szükség is van a lelki egészségre, mert a támadások ellene még csak erősödni fognak, attól tartok. Ami eddig volt, az lepkefing..... (hogy egy intelligens szót is ideírjak, a parancsnok úr vevő az ilyesmire)
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 21:21
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
"Mintegy 120 tüntető gyűlt össze Davosban a Világgazdasági Fórum utolsó napján. A zöldek által szervezett globalizáció-ellenes felvonulók összecsaptak a rendőrökkel, akik vízágyúkkal és gumilövedékekkel reagáltak a feléjük dobott üvegekre."

Nagyon résen kell lennetek ott a jobb oldal peremén, mert gyűlik a dolog, már Svájcban is a rohadt kommunyiszták kezében van a rendőrség. Számítunk Rátok, rettegj Svájc.
Törölt felhasználó 2011. 02. 06. 21:14
Előzmény: #39  commander8
#41
Mi igaz komenisták lenézzük az olyan liberálbolsikomcsi vadhajtásokat mint pl. te.
azon oknál fogva, mert megtagadtátok a valódi marxista lenini utat!

bár a tömegbe lövetéssel 06'-ban már majdnem megtértetek.

nos, ha nem volt elég kielégítő a válasz, akkor Sigorszky et. további felvilágosítással szolgál.

Topik gazda

watson
watson
3 5 4

aktív fórumozók