Egyáltalán egy ilyen sz@r mit keres a tőzsdén???
A tulajdonosai is büszkék lehetnek magukra, hogy egy sz@rkupac tetején ülnek.
De mondjuk a legnagyobb ökör én vagyok, hogy egy ilyen fosra pénzt adtam.:((
A tulajdonosai is büszkék lehetnek magukra, hogy egy sz@rkupac tetején ülnek.
De mondjuk a legnagyobb ökör én vagyok, hogy egy ilyen fosra pénzt adtam.:((
Őrmester részvényesek ide