Nekem is van Eutelsat packom 1,65-ról. Ugyan azt valom, hogy az EUnak egyre jobban függetlenítenie kell magát az amerikai hadiipari és egyéb termékektől. Én is hiszek benne. A 4,5ről visszafelé még volt egy eladom/visszavezem köröm benne, de alapvetően 2-3 éves távlatban látok bennek komoly lehetőséget