hun4ever

Regisztráció: 2025-06-12 08:45:14

Hozzászólások száma: 197

Utolsó hozzászólás: 2026-06-22 14:55


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. hétfő, 14:55
én is így látom és ezzel érvelek magamnak, ami miatt nem jó mégsem, az április 12-én kiderült. Egyszerűen nem lehet megúszni a kemény melót a sikerért, aki mégis megússza, az nem tud tartósan sikeres lenni, kiöli belőle az éhséget, ami hajtja a mind jobb teljesítményre. De a nemzeti nagy vállalakozó, tőkés réteg kellett, nagyon egyedül volt Sanyi bácsi. De miért nem fékezték ezt az arroganciát, gőgöt?!
4IG részvény 2026. 06. 09. 09:02
de boldog ember lehetsz
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 26. 14:48
és akik eddig sikítva szaladtak az ellentáborba ezen szavak: haza,polgárság, kereszténység, munkaalapú társadalom hallatán, azoknak most MP is megteszi, csak ne a zorbán. persze tettek róla a fiúk az urizálással, gőgjükkel, de lesz még pár fordulat a kövi négy évben.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 26. 12:06
A futár story igaz, durva, szinte csak paki, Indiai, rejtély hogy vannak itt. Ezt leszámítva hogy nem lettünk célország, az az előző kormányok érdeme, miért lett paktum szerinted? Minek ha ide nem akarnak jönni? Első körben persze nem, de aztán ez is megteszi.. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 26. 10:50
nem látom, hogy németektől, franciáktól, angoloktól megindultak volna vissza a migánsok.. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 26. 10:48
migráns migráns között különbséget kell tenni: illegális vagy nem, nyakunkra rakják ömlesztve papírok nélkül, vagy mi hívjuk be, ellenörzött keret között, megfelelő kultúrájú országokból mert kell pl. filippínók, venezuelia, és minden egyéb,  aki európaihoz közeli kultúrájú, értékrendű: keresztény, nők tisztelete stb.. az ha kell, jöjjön, minden egyéb óriási kockázat és dolgozni sem fog...
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 08. 18:04
Lehet írtátok már, csak nem olvastam, viszont sztem qrva jó hogy eladta MP, a pakkját, így már nincs akadály a kegyelt vagy megtűrt státuszhoz..
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 08. 09:06
PZ elnök-vezérigazgató MÁV Volán csoport, igazgatósági tag MP... 2023-ban, remélem sokat kávéztak együtt
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 30. 14:26
az a gyanús, ha gazdag a büfét. A csajok meg legyenek frissek, szépek! mi a gond?
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 30. 11:14
erről beszélek: https://index.hu/gazdasag/2026/04/30/vida-jozsef-opus-global-nyrt.-meszaros-lorinc-opus-arfolyam/
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 30. 11:12
Köszi! figyelemre méltó az is, hogy a hvg-ben jelent meg támogatott tartalomként. Mennyivel más mint opus.. csak nekem tűnik innivatívabbnak - fejlesztés területén - a 4ig, mint a vetélytársak (telco pl.)?
4IG részvény 2026. 04. 28. 11:05
aggódás, részvét, vagy győzelmi tor? Mi vezérel? nem értelek
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 27. 21:28
Sztem azért is vár, mert nem Lölő: mindent maskepp csinal, pont az ellenkezőjét: nem hőbörög: dolgozik: a mai kép kulonosen tetszett rheinmetall ceoval: erős üzenet értéke van, linkedin-en is fenn van: “baratommal, partneremmel”: ő igy marad eadar alatt, :) 
4IG részvény 2026. 04. 27. 17:12
azt is mondta nem lesz Ep képviselő, se miniszterelnök, ez annál jóval kisebb be nem tartott ígéret
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 27. 17:09
ahogy bővül a csapat egykét régi ismerőssel 2010 előttről, azok se pusziért váltanak rendszert, újra..
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 27. 17:07
szerintem is, illetve a kép is beszédes, Gelli nem írogat levelet sehova, helyette legmagasabb szinten ölelkezik. rheinmetall marad, safe hitel jön..
4IG részvény 2026. 04. 08. 14:57
és USA meg hagyja, hogy a tőkéje feleslges kockázatnak lesz kitéve... bravó
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 08. 14:53
hányan várták a gyurcsóti elszámoltatást, Budai Gyula a belét is kidolgozta, került valaki börtönbe?
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 08. 13:58
mennyi harcos lett hirtelen minden területen, pont ugyaolyanok, mint ahova most dörgölőznek: eddig jó volt, úgy érzik ennél is jobb lehet most, ha a saját udvarukra szarnak. hitelteken ócska figurák: kezdve azzal aki kezdte, a katonán, wabereren, kamu pancser zsarukon át egészen eddig a fuzikig. mint a pentito maffiózók...
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 08. 08:50
ne haragudj, de nézd meg Gelli honnan indult: SCD group pl. ötlet megvalósítás, bukta aztán felállás onnan. Nehogy már kitaláljuk, hogy bárki ülhetne a helyén..

friss hírek További hírek