Orbán Bazsi is így gondolja (és 1956-os forradalomról is így gondolkozott). Ha mindenki így gondolkozna, akkor országok és nemzetek sora tűnne el, köztük Magyarország, illetve a magyar nemzet is. Csak a szomszéd, (vagy bárki) meg ne tudja, hogy milyen "bátor harcos" vagy, mert még beköltözik a lakásodba és elveszi mindenedet. Úgyse csinálsz ellene semmit, inkább elmész...