durian

Regisztráció: 2017-11-23 09:35:24

Hozzászólások száma: 932

Utolsó hozzászólás: 2026-06-19 09:10


Tapasztalat: 2
Aktivitás: 2
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

1 326 709
2026. 05. 30. 22:49
262 435
2026. 05. 29. 17:05
4 705
2026. 05. 31. 02:46
265 816
2026. 05. 30. 21:55
115 632
2026. 05. 30. 15:32

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topikból

A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #89254 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Koszonjuk

utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! péntek, 09:10
Orbán Bazsi is így gondolja (és 1956-os forradalomról is így gondolkozott). Ha mindenki így gondolkozna, akkor országok és nemzetek sora tűnne el, köztük Magyarország, illetve a magyar nemzet is. Csak a szomszéd, (vagy bárki) meg ne tudja, hogy milyen "bátor harcos" vagy, mert még beköltözik a lakásodba és elveszi mindenedet. Úgyse csinálsz ellene semmit, inkább elmész...
OTP részvényesek ide! péntek, 09:05
 https://www.portfolio.hu/global/20260619/mar-biztos-elmaradnak-a-targyalasok-az-egyesult-allamok-es-iran-kozott-veszelyben-lehet-a-beke-844292
Szvsz ez miatt romlott el a hangulat
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 09:18
41750, 1 milliárdot meghaladó forgalommal
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 09:17
mindenesetre furcsa... de végre tudtam TL114-et és 120-at venni
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 09:15
r: 41720  Ft  990 milliós forgalommal
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 09:10
nekem simán megy 
OTP részvényesek ide! 2026. 05. 27. 09:08
39K-s KO árral azért csak óvatosan
OTP részvényesek ide! 2026. 04. 13. 09:40
meggid tart a Tisza miatti hurráoptimizmus és jön szembe a Hormuzi szoros miatti balhé? 
4IG részvény 2026. 04. 13. 09:09
egyelőre -17% (r: 2060)
hol vannak, akik szerint most kell venni, most occsóóóó... arabok is veszik, lölő is veszi, mindenki veszi....  
Rába és a láma 2026. 04. 13. 09:06
r: 3190
Opus real. 2026. 04. 13. 09:06
r: 315 (-26%)
Mtelekom 2026. 04. 13. 08:54
ha abból indulok ki, hogy az "Elmúltnyócév"-et kb 10 évig hallgattuk, akkor "Elmúlt16év"-et kb 20 évig
Opus real. 2026. 04. 13. 08:52
értem, hogy egy fostömlő a cég NER hátszél nélkül, de ennyire talán mégse...
Opus real. 2026. 04. 13. 08:46
-98%????? az mi? hogy?
4IG részvény 2026. 04. 13. 08:45
simán megkerülhető... várjuk meg a nyitást. Középtávon majd az új kormánynak is kell valamit kezdeni a 4ig-vel, kérdés, hogy mit... és kikkel.
szvsz addig is -8%
Opus real. 2026. 04. 13. 08:43
nincs opim, de nem lennék most részvényes. Az első órában szvsz megindul a vérengzés (-10%-ra tippelnék) és a sok remegő kezű dobni fogja akármennyiért. Nyilván valahol megfordul, de kérdés, hogy hol...   
OTP részvényesek ide! 2026. 04. 01. 10:08
mit kéne látni?
OTP részvényesek ide! 2026. 04. 01. 08:15
nem tudom mennyire számít, de Dél-Kórea +8.8%
NEW OPUS GLOBAL 2026. 03. 30. 13:41
annyira manipulált, hogy ez olyan, mint a kaszinó, ahol a rulett asztalnál cinkelik a golyót

friss hírek További hírek