Figyelmesen olvasni... Közlemény 1 éves... . Nekem megfelelő a 280-as kivezetési ár , csak legyen már , 1% feletti tulajdonos kezdeményezheti a közgyűlés összehívását. . 350ezer dbos tulajdonos meg pláne... 😉 . Whiteles Rock 2.100.000 dbját 244-en vette Soós Csabától , jókora része hitelből? . Mennyi lenne a kivezetési ár a 2025-ös mérleg alapján kt úr?
A tisztelt Vezetőség bét közlemény formájában tájékoztathatná a részvényeseket hogy az Enefi konszolidált likvid vagyona mennyi? . 2650 környékén a Telekom... . "Társaság továbbá a tőkepiaci pillér keretében sikeresen folytatta 2023-ban megkezdett befektetési tevékenységét, melynek keretében MOL részvényeken két hónap alatt közel 350 millió forint profitot realizált. Jelenleg kiépítés alatt van egy ismételt Magyar Telekom pozíció, melynek fő indoka az a spekuláció, hogy a telekommunikációs társaság megtermelt nyereségének akár 100%-át is kifizetheti részvényesi javadalmazásként, továbbá hogy ennek részeként az általa megszerezni szándékozott saját részvények száma megközelítheti a 20 millió darabot, miközben koncentrált kézben a tavalyi évhez képest jóval kevesebb részvény található. . Fentiek következtében az ENEFI konszolidált likvid vagyona megközelítette a 3 milliárd forintot." . Február elején 1800 körül volt a Telekom . https://bet.hu/site/newkib/hu/2025.05./ENEFI_Vagyonkezelo_Nyrt._-_Rendkivuli_tajekoztatas_129261046
Nem 3900 ft az 1 részvényre jutó saját tőke? . Ja és nyereségesen működik az ország második legnagyobb bankja... , 2,3 millió ügyfél...stb . Akkor mit keres itt 2500-on az ár ? érthetetlen...
.
Most 40 ezer Ft díj kedvezményt kaptok az ajánló kódommal: 15213972
.
https://szamlanyitas.khertekpapir.hu/?PromoCode=15213972&RefCode=mobiletraderMGM