Kispenz

Regisztráció: 2017-12-20 16:04:52

Hozzászólások száma: 2 624

Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 10:51


Tapasztalat: 2
Aktivitás: 5
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

184 515
2026. 05. 30. 06:12
401 331
2026. 05. 30. 10:27
177 430
2026. 05. 29. 17:39
38
2022. 06. 09. 19:15
1 326 689
2026. 05. 30. 10:37
11 629
2023. 12. 08. 17:13
7 908
2025. 05. 28. 16:10
4 098
2026. 04. 03. 10:35

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja 2026. 06. 15. 16:50
3750.-ft-on 73.400db vételen
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 15. 14:33

És valaki meg is veszi.... 
Az már tudhatja, hogy mi lesz holnap.  
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 18:01

Szégyen ami itt megy! 
Már bánom, hogy egy forintot is beletettem. 
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 09:14
Sőt -0,18%
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 09:13
Minden blu 2% fölötti pluszban... erre a mol? 0.5%! Tiszta vicc. 
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 09. 12:46
Pl mit garantál orbán? Azt, hogyha marad, akkor a háború lezárását követően visszajátsszák az oroszoknak a NIS-t, lehet, hogy még olcsóbban, mint ahogy vették? 
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 05. 07:51
Neked meg fogalmad nincs a valóságról...  
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 05. 07:44

Még kapnak fizetést a propagandisták? 
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 27. 14:50
Meddig esik ez a 💩?
4IG részvény 2026. 05. 15. 09:04
1783

friss hírek További hírek