Hondatti

Regisztráció: 2019-09-25 13:39:51

Hozzászólások száma: 223

Utolsó hozzászólás: 2026-06-16 10:45


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 16. 10:45
Szerintem nincs letiltva ezt így nem hallottam.
Inkább az lehet, hogy nem él a szerződés ezen formában amit az elődök kötöttek.
Ezért is mondta azt MP. hogy vegyék úgy, hogy semmis.
Majd ők átírják, felülírják, kihúznak belőle, stb.
Csak ez az ami nek könnyű. Kötve vannak benne feltételek módosítási százalékok, és még a jó ég tudja mik.
Jelenleg az összes hozzáértő embere vizsgálja.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 16. 10:17
Igen van neki ,de ha jók az infóim nem számottevő sajna,
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 16. 10:01
Van.
Szándékos ha lehet így fogalmazni.
Egyik fél sem beszél amíg nem kapott rá felhatalmazást.
Ebben az esetben MP.-ék fognak először nyilatkozni. (reméljük hamarosan)
Szerződés átnézés, értelmezés, módosítások, rádöbbenés, hogy nem lehet mindent egy tollvonással
felül írni, stb.
Nyilván amíg nincs hír Jászaiék sem fogják keverni a kakit.
Hallgatnak és ők is remélik a legjobbakat.
Addig is Ők dolgoznak szerződnek a háttérben, mást nem tehetnek.
Hamarosan kiderül minden nyugi.
Matematikailag és az ésszerű döntések határán több esélye van a részvénynek felfelé mint lefelé!
Gondolj csak bele. Ha nincs Safe az árfolyam már beárazta magát és nagyon lassan elindul majd felfelé.
Ennek több idő kell majd sajna. Évek.
Ha viszont Pozitív hírek jönnek, akkor meg nem lesz időd felülni a rakétára sem.
Van egy harmadik verzió is.
A kettőnek a kombója. Kapnak Safe pénzt de nagyon szigorú feltételek és ellenőrzések mellett.
Egyébként ennek látom nagyobb esélyét. A mostani időhúzás is erre hajaz.
Én is izgatottan várok és minden politikai rezgés összefüggést figyelek, mert erősen érintett vagyok a részvényeim darabszámát elnézve.
Kitartás mindenkinek!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 12. 14:47
Csak merő kíváncsiságból kérdezem.
Van köztünk olyan aki elgondolkodott vagy tervez SpaceX-et venni?
135 dodó a tervezett nyitási ár.
Nyitás ma magyar idő szerint 15:30-kor.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 12. 14:07
Kata726
Én is hasonlóan ülök egy kicsivel nagyobb pakkban mint te.
Annyit tudok tenni, hogy 1800-2000-es szintekből még csipegetek a jobb átlag miatt.
Időm, hála a jó égnek van kivárni. Mint ahogy azt korábban említettem minden jel arra mutat, hogy csak idő kérdése és Te is nyerőben leszel.
Garancia nincs csak a tapasztalatom és a gyakorlat ami 2006-óta még nem tévedett soha!
A 2008-as válságot is ki tudtam űlni türelmesen szép kis summával a végén.
Lett is pár ősz hajszálam.:)
Akkor az OTP volt a favoritom. Most meg a 4ig lovára tettem mint itt nagyon sokan.
Kicsit a tűzzel játszunk de a végén annál édesebb lesz majd a gyümölcs.
Kitartás!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 09. 17:11
Először farkast kiabáltak mindenkire. Mert így kellett. Kifelé mutatni kell az erőt rendszerváltás után.
Ez mindíg is így volt és így is lesz.
Viszont azóta sincs semmi értelmes a tarsolyban.
A szerződések átnézése után mondanak majd valami negatívumot (mert muszály) és remélhetőleg a szerződés módosítás után (mert tuti, hogy lesz) jóvá hagyják a csomagot.
Nem hinném a Tisza olyan hülye, hogy veszni hagyja a milliárdokat.
Mint ahogy azt sem, hogy olyan gyorsan talál valaki más céget aki megfelel és bedobja Jászaiék elé.
Ja és azt sem gondolnám, hogy Kata726 rossz lóra tett!
Itt most a türelem játszik.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 09. 09:49
Valószínűleg ez is a megállapodás része lehet MP. és a 4ig között.
Hírzárlat! Ilyenkor egyik fél sem nyilatkozik, nyilatkozhat.
Most már biztosra veszem, hogy a háttérben laposztások vannak.
Ez a fajta politika nem húzható sokáig, előbb-utóbb nyilatkozni kell vagy morzsákat csepegtetni.
Szerintem max. 1 hónapon belül hallani fogunk megegyezésre vagy megállapodásra utaló információkat.
Brüsszel is figyeli a belpolitikai kommunikációt!
Ez pedig egy sarokpont lehet. Romolusz, MP. vagy a szóvivők reméljük valamit hamarosan csepegtetnek.
Az időpont közeleg!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 04. 13:55
Itt csak idő kérdése, hogy mikor indul meg!Látni a jövőt, üzletpolitikát, terjeszkedést és a volument is.Ami most bizonytalanságot okoz vagy generál az a politikai kitettség.
Lássuk be igy nem maradhat. Ezt MP. is tudja. 
Húzhatja a kormány, nem beszél róla de közeleg az idő amikor kell majd beszélni és döntéseket hozni.
A piszkos anyagiak és az érdek majd helyre tesz mindent. 
Augusztusig mindenképpen!
Addig sajna mazsolázunk csak és örülünk egy-egy felfelé emelkedésnek.
Türelem! 
Buffett szavaiból idézve.
A tőzsde az nem más mint "amikor a türelmes ember elveszi a türelmetlenektől a pénzt"
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 03. 14:52
Aki még nem olvasta annak egy jó kis összefoglaló.
https://rankia.hu/4ig-reszveny-elemzes/
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 29. 15:35
A 10-es könyvben közel kétszerese a vevői szándék az eladásinak. Ez szerintem nem rossz.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 29. 14:42
Lehet, hogy zárásra játszik. Lehet majd akkor visszajön vételre. Péntek Van!
OTP részvényesek ide! 2023. 04. 03. 15:33
Köszi szépen.
OTP részvényesek ide! 2023. 04. 03. 08:45
Szia Ecnedam,
A levonás után hol jelent meg a bef. eredmény?
Hol látod a fefektetést? Nekem még sehol semmi.
Több nap lehet az átfutás?
OTP részvényesek ide! 2023. 02. 23. 08:28
Érzésem az nekem is van.
Remélem a kettő már elég nagy mozdító erő! :)
Nálam a március közepe, vége a mérvadó.
Oda várok egy nagyobb elmozdulást, illetve addigra.
Bár tudom ez most még furcsának tünhet de 12500 környékére felhúzhat.
OTP részvényesek ide! 2023. 02. 22. 11:43
Pengecske!
Te most jól kiírtad magadból helyettem is köszönöm.
Én meg a havi olvasási adagomat le is tudtam ez által! :)
Nem gyenge írás.
OTP részvényesek ide! 2023. 02. 22. 08:36
Ámen!:)
OTP részvényesek ide! 2023. 02. 01. 08:06

Név     Időpont   Ár    Mennyiség   Érték
OTP17:07:24   10.825    8.986    97.273.450
OTP17:05:3010.825         227.792  2.465.848.400


OTP részvényesek ide! 2023. 02. 01. 08:01
Ügyes vagy Mester! :)
OTP részvényesek ide! 2023. 01. 31. 08:03
Plastik, én is többször elmondtam már itt, hogy az ember (André) egy zseni volt!
Egyszerű rulett.....
OTP részvényesek ide! 2023. 01. 18. 09:03
Nyugi nekem sem.
Nem tudom mi lehet.

friss hírek További hírek