V.G. birtokon belül van a Fotexben. Neki ténylegesen is 14 EUR-t ér a részvény. A befektetések egyik alapelve, hogy addig az árfolyamig vedd a részvént, amíg ebből nyereséged van. V.G. - nek sarkítva 13,99 EUR-ig nyereséges a Fotex részvény vétele.
Elméletben idáig mindent meg kellene vennie.
Tudjjk viszont, hogy a tőzsdéről sem akarja kivezetni amihez szüksége van bizonyos mennyiségű free float-ra. Valószínüleg ezért nem vesz meg mindent.
Elméletben idáig mindent meg kellene vennie.
Tudjjk viszont, hogy a tőzsdéről sem akarja kivezetni amihez szüksége van bizonyos mennyiségű free float-ra. Valószínüleg ezért nem vesz meg mindent.
Ebből egyenesen következik az értéknövekedés is.