Heineken

Regisztráció: 2025-06-17 14:40:46

Hozzászólások száma: 115

Utolsó hozzászólás: 2026-06-27 06:50


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4


utolsó 20 hozzászólás

FOTEX topik. szombat, 06:50
Ez az Auchan ügylet is azt támasztja alá, hogy egyrészt jelentősen csökkenhetett az országkockázat másrészt elindult egy verseny az ingatlanokért Magyarországon.
Ebből egyenesen következik  az értéknövekedés is.
FOTEX topik. 2026. 06. 16. 06:50
V.G. birtokon belül van a Fotexben. Neki ténylegesen is 14 EUR-t ér a részvény. A befektetések egyik alapelve, hogy addig az árfolyamig vedd a részvént, amíg ebből nyereséged van. V.G. - nek sarkítva 13,99 EUR-ig nyereséges a Fotex részvény vétele.
Elméletben idáig mindent meg kellene vennie.
Tudjjk viszont, hogy a tőzsdéről sem akarja kivezetni amihez szüksége van bizonyos mennyiségű free float-ra. Valószínüleg ezért nem vesz meg mindent.
FOTEX topik. 2026. 06. 15. 16:14
Én sem de megnéztem a honlapon a befektetői tájékoztatót. Onnan tudom csak.
Remélem nem csak ezért húzták fel zz árfolyamot, hogy rzt átkössék.
Igazán vehetné tovább V.G. elvégre ő az egyetlen tulajdonos akine valóban 12-14 EUR-t ér a papír.
FOTEX topik. 2026. 06. 15. 14:11
Azt megkötötték, a vevő ahogy írtam a Blackburn vagyis Várszegi.
FOTEX topik. 2026. 06. 15. 13:46
Nincs eladó.
A vevőnek szintet kellene lépnie felfelé, minimum 4 EUR-ig.
Talán ott lesz értékelhető mennyiségű eladó.
FOTEX topik. 2026. 06. 05. 11:01
Amit az eddigi viselkedésmi mintából leszűrtem ax a következő:
Van egy nagy vevő, szerintem V.G
Pàr napig veszi, jellemzően hétközben majd magára hagyja a papírt had essen.
Ha bejönnek eladók azt olcsón megveszi de azon felül, hogy olcsón minél többet vegyen az is cél, hogy az árfolyamot felhúzzák.Hogy meddig azt nem tudom, én mindenesetre 10 EUR alatt - hacsak valami extrém nem történik -  nem fogok eladni.
Ha az árfolyam fent van - 10 EUR vagy fölötte - akkor szerintem jöhet egy akár milliárd dolláris tőkeemelés amiből finanszírozni lehet különféle, szerintem jó eséllyel magyarországi projekteket.
Vélemények ?
FOTEX topik. 2026. 06. 03. 15:41
Elszakadt a cérna. Szinte állandóan fel van függesztve, a kereskedés " mission impossible "
Ettől még a háttérvagyon nem csökken de tény, hogy önmagában ez jelentős diszkont faktor.
FOTEX topik. 2026. 06. 03. 12:06
Kritikán aluliak a kereskedési feltételek a Fotex részvényre.
Nem tudom mi a célja a managementnek de hogy erre a piacra normális befektető be nem teszi a lábát az biztos.
FOTEX topik. 2026. 06. 02. 15:19
Durva, hogy mit kavarnak. Lehet, hogy csak azért húzzák fel az árfolyamot, hogy ezt a tételt megvegyék valakitől ?
Ez nem lenne túl jó.
FOTEX topik. 2026. 06. 02. 11:50
Megvették a 2,8-as eladót. Nem csoda, legalább négyszer annyit ér eszmözértéken.
FOTEX topik. 2026. 06. 02. 10:56
Nagyon régóta nem jelent meg semmi Várszegiről. Azon gondolkodom, hogy ez a cikk vajon összefügg-e a választási eredménnyel vagy csak véletlen ?
FOTEX topik. 2026. 05. 27. 16:21
Megy a kavaràs, szórakoznak az idegeinkkel.
FOTEX topik. 2026. 05. 27. 10:06
300.000 db fölötti eladó 3,5-ön.
FOTEX topik. 2026. 05. 26. 12:50
Csak feltételezés de könnyen el tudom képzelni, hogy a vagyonvisszaszerzésből az állam által visszaszarzett óriási ingatlanvagyon után részben a Fotex Holding SE is érdeklődik. Ha ezeket privatizálják akkor jöhetnek a Fotexhez hasonló cégek.
Ehhez viszont alaptőkét kell emelni amit eszközértéken szokás végrehajtani.
FOTEX topik. 2026. 05. 26. 11:58
Ha jól láttam volt ma 3,2 is csak aztán lekötötték.
A vevő mindent megvesz. Nem csoda, 12-14 EUR a részvény mögöttes vagyon értéke.
FOTEX topik. 2026. 05. 26. 11:43
Előbb a mani aztán a fest.(:
FOTEX topik. 2026. 05. 26. 10:52
2,96 az árfolyam.
Nem szabad eladni. Eddig, konkrétan 16 évig ellenszél volt a Várszegi birodalomnak, most ez megváltozik.
A szélirány támogatóvá fordult, remélem ez most már az árfolyamban is manifesztálódik.
FOTEX topik. 2026. 05. 21. 11:07
Pont annyoval áll be a vételi oldalra, mint amennyi eladó van.
Nem venni akar, hanem feljebb húzni az árfolyamot.
FOTEX topik. 2026. 05. 20. 12:23
A vagyonelemek így is úgy is ennyit érnek, a te részvényeid ennyi vagyonra jogosítanak, ennek te vagy a tulajdonosa.
Hogy ez a részvényárban mikor tükröződik az egy másik kérdés. 
Sajnos mi csak a részvényárhoz férünk hozzá.
FOTEX topik. 2026. 05. 20. 11:51
2,6-on vevő.
Ne felejtsétek, kb. 12-14 EUR a mögöttes eszközérték.

friss hírek További hírek