Annyit tennék hozzá, hogy a Goodyear-t cash-ből finanszírozták, és az arra vonatkozó kérdésre, hogy miért nem vettek igénybe finanszírozást, az idő szűkösségét jelölték meg. Ez igaz is lehet, mert a tájékoztatás viszonylag váratlanul bukkant fel. A Dekada esetében nem lehet spot dealről beszélni, mert bár az elmondottak szerint az engedélyeztetés eddig rendben megy, de még nincsenek a végén. 3,5 hónap telt el a tájékoztatás óta. Részletek hiányában csak becsülni tudjuk a deal-ek nagyságát, én 2*20M EUR-ra taksálom. Mivel volt 50M cash és kb 10M befolyt az ingatlanokból, finanszírozás igénybevétele nélkül is kellett maradjon pénz a kasszában.