Végre megint valaki, aki azt képzeli, hogy a bankadót a bank fizeti.
Az árstopos terméken meg a bót nyeli le a mínuszt ugyebár.
Hát persze srácok. Persze.
MINDENT MI FIZETÜNK B+!!!
:D :D :D :D :D
Az árstopos terméken meg a bót nyeli le a mínuszt ugyebár.
Hát persze srácok. Persze.
MINDENT MI FIZETÜNK B+!!!
:D :D :D :D :D
Felfüggesztés a "Appeninn real" topikban - 2026-04-28 12:22-ig (21 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderálás a "Appeninn real" topik #68818 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
Stílus maga az ember