Coobra

Regisztráció: 2021-05-06 13:08:57

Hozzászólások száma: 285

Utolsó hozzászólás: 2026-06-09 09:12


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 09. 09:12
A teóriam alapján megtiltották nekik. 
Ugyanazt csinálták velük is, mint a médiával, köztársasági elnökkel, stb:  be vannak csicskítva.
Amíg kuss van, tehetik a dolgukat, cégmegy, nő tovább. De ebbe nem fér bele srv, illetve egy határozott politikai kiállás. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 09. 07:43
"A tőzsde arról szól, hogy a türelmesek elszedik a pénzt a türelmetlenektől" - ez nagyon tetszik, és igaz is, különösen itt. 
Most tűnt fel egy dinamika, amin a média erősen dolgozik. Hónapok óta mit hallottunk? Korrupció, visszavesszük, tönkretesszük. Ezért aztán esett, mert a 4IG-re is ráhúzták a kisbefektetők, hiába ez nem került szóba. Aztán rájöttek, hogy a 4IG nagy részben állami, illetve egyetemi alapítványi (ami kvázi állami) tulajdonban van. Megváltozott a kommunikáció: az állam hogy bevásárolt ezzel a szarral, ami fél éve esik. 
Szvsz ezek nem állami kézben akarják látni, hanem privatizálni akarják jó olcsón egy bizonyos körnek. Ugyanaz lesz, mint a kétezres években, privatizáció privatizáció hátán. Az agytrösztök megvannak hozzá, Ruff és az egykori maszop és szadesz körök. Nem lesz itt semmiféle állami bevásárlás, helyette az állami tulajdonok (nem részvények) eladása lesz, olcsóért, "befektetőknek". Itt egyedül a kérdés az időtáv, hogy ez 1 hónap 3, vagy 6. Addig kell itt kihúzni, és nem egymás torkának esni. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 08. 16:35
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 04. 15:56
Én is sokáig ezt hittem. Az elmúlt 4 kgy-ből 3x láttam a részvénykönyvet, és ez felül írta ezt a teóriát, sajnos. 
Itt szvsz egy speka shortos tolja lefelé, akinek semmi sem drága, mert az ügyfelei pénzével játszik. Ha bukik, majd a többi részvény kisimitja a veszteségét.
Valóban itt a cégnek kellene elkezdeni venni, máris eltakarodna a shortos, mert onnan kezdve tuti bukta. Rice, ott a pont!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 03. 10:12
Igazad van, merjünk nagyok lenni!
Év végén 7200 Ft 🙂 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 28. 09:35
A shortos égeti a pénzét rendesen. Remélem nap végére sok milliót bukik majd 😀 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 30. 15:06
Nem figyelsz! BT kolléga már leírta: a csajok 😀 
Várjuk Bando össze foglalóját!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 30. 12:42
Konkrétan 2025 augusztusában azt mondta, hogy 1 részvényt hagy meg azért, hogy a választás utáni közgyűlésen be tudjon olvasni.
Nem  jelent meg, részéről beolvasás nem történt meg. Mehetünk tovább! 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 24. 17:28
Ha elvi szinten nézed, még akár igazad is lehetne. Te tudod hogy a ma kinevezett közlekedési miniszter Orbán rokona? 
Gondold csak tovább! 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 24. 10:30
Közgyűlésre megyünk! Azt a show-t azért megnézném, hogy eljön és feláll... de szerintem fontosabb dolgai vannak ennél minthogy bohócot csináljon magából. 
4IG = LUFI 2026. 04. 15. 19:55
#13
Haha! A lufiba most hélium került!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 15. 15:58
Legkésőbb a zárásban ki fogják venni.... egy barátom is ma kezdett el gondolkodni hogy elkezdi vásárolni :)
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 03. 11. 07:17
Feel! Ez a hozzá szóló már régen megérett a kipenderítésre... köszönjük! 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 02. 27. 23:47
Pedig az tenne a legjobbat az árfolyamnak! 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 02. 18. 09:08
Tegnap előtt megjáratták ezen a szinten. Minek izgatod tovább a remegő kezűeket?
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 02. 07. 13:58
Aki a kormányváltástól fél, ajánlom figyelmébe a most megjelent tisza program 48. Oldalát, melyben leirták, hogy kiemelten támogatják többek közt az űr és védelmi ipart.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 02. 05. 17:12
Te vagy realmadrid? :D
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 01. 05. 11:26
Miért adná el a dolgozó ennyivel olcsóbban?
Miért nem piacin? Ezt kifejtenéd? Köszi! 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 01. 05. 11:02
Kérhetek egy 10-es könyvet? 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 01. 05. 10:04
Valaki 4400 alatt akar gyűjteni. Ha ott leszünk akkor hamar el fog tűnni  :) ijesztgetés...

friss hírek További hírek