Grafikonból és kávézaccból jósolgatók mindig figyelmen kívül hagyják a vállalati értéket. És nemcsak az eszközállomány az érték! Igaz, hogy az új kormányzatot kizárólag a bosszú hajtja, de hátha szólnak lassan nekik szakemberek, hogy mindent azért nem kéne szétverni, mert a sok munkanélküli kitépi a belüket....