Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 05. 03. 20:53

Virtualis kavehaz  

Arp ötlete nyomán beindítjuk az új csevegőhelyet....itt lehet pletyizni, infokat csöpögtetni és mulatni....


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Knight Tyris 2006. 07. 04. 20:45
Előzmény: #1428  Törölt felhasználó
#1460
Basszus ezen alaposan fennakadtam. Hát ennek az ürgének (Petrányi Zsolt) ennyire nincs fantáziája, vagy inkább ennyire lusta, esetleg nem érzi magát magyarnak vagy szégyennek tartja az értékeinket????
(mielőtt még valaki belémköt: - Magyar az a szememben aki magyarnak tekinti magát, és erre büszke is és úgy igyekszik viselkedni, hogy ne hozzon szégyent az Országra.)
Mégha egy kínai rendezvényen egy mellékszálként felhozná a témát, még csak hagyján. De a helyszín, és a téma si gyökeresen elüt a kiválasztott elképzeléstől!!!!! Bakker helyben leváltatnám a kulturális miniszter helyében, de lagalábbis kötelezném, hogy valami Mo-ra jellemző és esztétikus, SZÉP dologgal hívja fel a figyelmet az országunkra!!!!!
Nem kövelemény egy ilyen állásnál a SZÉPÉRZÉK???????
Bár elképzelhetőnek tarto, hogy a műveltsége sinsc nem a feladathoz, különben hogy jutott volna ilyen eszébe?
Mindig elcsodálkozom, amikor ilyen újra és újra megtörténik, sajna sokat kell még fejlődnünk, -nem csak gazdaságilag- amigy a nyugat közelébe érünk, bár az utőbbi időben én úgy láttam inkább távolodunk a legnagyobb sajnálatomra.

------
És Alex már többször írtad, hogy el akarsz húzni ebből az országból, hát ennek hangoztatása nem feltétlen biztos, hogy jó példa.
A problémák megoldása akkor kezdődik, onnét tud kiindulni, ha mindenki a saját környezetében próbál egy kicsit a helyes irányban változtatni a dolgokon, aztán ezután szerencsés esetben már nagyobb léptékben is működik, de szerintem ez az alap. Ha (hátra)hagysz mindent a régi kerékvágásban az rossz megoldás.
Gondolom azért ezzel Te is tisztában vagy, de ha ez így van akkor ne kiabáld az ellenkezőjét folyamatosan.
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 17:14
Előzmény: #1458  Törölt felhasználó
#1459
:)
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 17:14
Előzmény: #1457  Törölt felhasználó
#1458
ZEN.
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 17:13
Előzmény: #1455  Törölt felhasználó
#1457
Na jó lehiggadtam elmegyek gyúrni wazzme'
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 17:12
Előzmény: #1451  Törölt felhasználó
#1456
ALEX...

bocsánat, amiért elindítottam a lavinát, ráadásul Rád... én komállak, mint Frank Drebin Nordberget... ;))

a többiek meg - except Greeny - hagyják abba a szájtépést, okkay??!!
ez nem az a hely bassza meg!!!
keressétek meg Gazdagodót valamelyik csökevény topikban és vele ferdítsétek a világot! olyanok vagytok lassan, mint a politikusok bassz... kiforgatjátok mindenki szavát az utolsó betűig és torokra mentek mint a vérebek...

csend legyen!!!
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 17:10
#1455
felém nem kell elszámolni, hogy miben hiszel, mit követsz, mit nem követsz...

saját magaddal számolsz el, aztán majd a legvégén úgyis mindenkivel elszámolnak egyesével...

bennem nincs harag, szívesen olvasom a véleményed a tőzsdéről és másról is és szívesen reagálok is rá (mint ahogy most is tettem)

én kettős állampolgár vagyok (magyar-izraeli) és történetesen izraeliként be is soroztak még annak idején... hidd el, hogy az után, amit ott tapasztaltam nem mozgat meg ki mit gondol...

ha esetleg egy magadra erősített robbanóövvel rohannál felém, akkor a reakcióm is más lenne :)

részemről nincs harag...
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 17:09
Előzmény: #1453  Törölt felhasználó
#1454
Az Green egy mocskos kizsákmányoló vagyok aki kihasználja szegény kisebbségi sorstársai helyzetét és rajtuk gazdagodik meg. A mellett még saját vallását is rájuk akarja kényszeríteni.

HÁT MILYEN EMBER (ember? ÁLLAT) VAGYOK ÉN?????????
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 17:05
Előzmény: #1451  Törölt felhasználó
#1453
Mármint az ügyvezetőt is én választottam pusztán rátermetség alapján, mindenféle vallási felhang nélkül.

De ettől még egy fajgyűlölő soviniszta disznó is vagyok.
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 17:04
Előzmény: #1451  Törölt felhasználó
#1452
alex micsoda szemet egy kizsakmanyolo vagy :))))
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 17:01
Előzmény: #1447  Törölt felhasználó
#1451
Oké Gelber80 kicsit valóban hülyén fogalmaztam meg a dolgokat és nem szerencsésen írtam le és nem is jó helyre, mert ez a fórum nem azért van itt.
Ezért a vitát lezártam részemről és elnézést kérek azoktól akiknek vallási érzelmeit megsértettem.
(amúgy a cégem ügyvezetője zsidó származású és sok cigány alkalmazottam is van)
Ennyit az én fajgyűlöletemről.
Egy utolsó szemét nacionalista disznó vagyok.
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 17:01
Előzmény: #1447  Törölt felhasználó
#1450
sárgább80,

én csak leírtam amit olvastam...egy szociológiai tanulmányban...és mivel annyira durva volt és azóta is a fejemben van leírtam...csak azért még mert az ilyen berögződések GÁTJAI minden féle enyhülésnek...MINDKÉT oldalon. Most nem jövök a közhelyekkel hogy vannak rendes cigányok is jó..eltekintek. Ha úgy gondolod hogy én is Adolf vmely követője vagyok akkor menj agymosásra, amúgy meg beszélgetni lehet. Nincs tabu téma. Ha van az már rég rossz. Mindenról lehet emberi keretek közt. És amúgy most is te jöttél azzal, hogy én miket írok és beleviszel dolgokat az irományomba amit SZERINTED én gondolok. Hát most tévedtél. Még jó hogy nem határidén tetted meg... . Itt más az elszámolás.. . Kicsit gondolkozz jó mielőtt sértettként reagálsz. Itt MINDENKI kisebbségi nálunk, mindenkiben van vagy: sváb, román, cigány, zsidó, szláv etc vér... . De ez is közhely abba is hagyom mert már unom ezt az állandó magyarázkodást, hogy vannak olyanok akik mindenben a vörös posztót látják.. .
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 16:57
Előzmény: #1446  Törölt felhasználó
#1449
Kóstolgat a csuda.
Pusztán csak rosszul tűröm, ha emberek a magyar nyelv szabályait nem ismerik, de magyarkodnak. A "magyar" melléknevet egyébként kisbetűvel írjuk. Azzal nem deklarálod a nemzet iránti elkötelezettségedet, hogy naggyal írod.
A magam részéről a kérdést lezártam.
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 16:57
Előzmény: #1447  Törölt felhasználó
#1448
csak azért, mert abból amit írtál az derül ki, hogy én és még sok honfitársam, aki történetesen zsidó, nem nevelkedett tisztességes magyar családban, kiveri a balhét és segélyekért kuncsorog...

ezt írtad
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 16:54
#1447
azt gondoltam, hogy itt azért normális emberek vannak... úgy látom hogy nem...

green: minden cigányba belenevelik, hogy legéppuskázza a magyarokat? komoly?

alex: ha nem akarsz, akkor ne zsidózz... azt írd, amit mondani akarsz... te döntöd el, senki más...
szóval akkor mindenki a "magyarokat" leszámítva ingyenélő, aki szegény "magyar" többség vérét szívja és abból él és gazdagodik?

olvasd már vissza, hogy mit írtál...

de azt azért hidd el, hogy minél tovább kekeckedsz, annál ostobábban jössz ki ebből a szituból...
a helyett, hogy elismernéd, hogy nem volt szerencsés, amit leírtál... és akkor el lenne felejtve
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 16:52
Előzmény: #1443  Törölt felhasználó
#1446
Macs-karom
Te most engem kóstolgatsz? Mert csak hat elemit végeztem, azt is nyóc év alatt? Attó' még lehetek Magyar. De olyan jó, hogy kioktatnak helyesírásból. De legyen igazad, mert siettek és nem olvasom át amit írok, ezért megkérlek, hogy a többi szövegemben is javísd ki a hibákat, utána meg osztályozd is le.

Köszike (ezt olyan buzis hangnemben mondtam)
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 16:48
Előzmény: #1442  Törölt felhasználó
#1445
még egyetemi tanulmányaim alatt volt egy olyan kamu tárgyam, hogy Társadalmi ismeretek....ott sok sociológiai tanulmányt vettünk át...egyikben egy kis talán 10 éves roma származású kislány volt, ezt mondta: " ha eggyel többen leszünk mint a magyarok, legéppuskázzuk őket...". Ezt sajnos beléjük nevelték.. . De benne is megragadt ez a mondat...szörnyű.
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 16:45
Előzmény: #1442  Törölt felhasználó
#1444
Hogy a kínai "konficizmust" és a "budhizmust" már ne is említsem...
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 16:44
Előzmény: #1440  Törölt felhasználó
#1443
Gelber80
El vagy te tévedve. Azt hogy az iménti beszólásomba a zsidó vallást is használtam semmi köze a megszorításokhoz. Általánosságokról és más témáról van szó. A másik: Református vagyok és a mi vallásunkban egyetlenegy másik vallási felekezetre nem gyújtottuk rá vagy akartuk rágyújtani saját imaházukat. Mi azt tanultuk szeresd és tiszteld felebarátodat és azt ami az övé. Ezt én kiegészítem azzal - mivel nem vagyok elvakult hívő, sőt már nagyon hívő sem - ha engem pofon vágnak én nem tartom oda a másik orcámat hanem beleverem az illető fejét a betonba. De tisztelem a másikat, addig amíg ő is tisztel engem és nem akarja elvenni tőlem azt ami az enyém.

Ennyi. És innentől kezdve mindenki annak imádkozik és áldoz akinek akar.
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 16:41
Előzmény: #1440  Törölt felhasználó
#1442
Ha már nagy hanggal védjük a "sajátságos" kultúránkat, első körben meg kellene tanulni a saját (!) nyelvünk helyesírási szabályait, úgymint helyes központozás; nem "úgyanaz", hanem "ugyanaz"; "megkellene" helyett "meg kellene" etc. És ne azzal gyere, hogy ez mind véletlen elütés, jó?
Törölt felhasználó 2006. 07. 04. 16:39
Előzmény: #1440  Törölt felhasználó
#1441
bár a bocsánatkérés nem nekem szólt, de azért én jelzem: elfogadva

apró megjegyzés: itt nem ideológiát sértesz meg, ha ilyet irsz, hanem embereket. nagy különbség...

Topik gazda

Greenspam
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek