Topikgazda: Törölt felhasználó 2005. 02. 21. 08:20

Várszegi 4 mrd Ft-ot adna a Tőzsdepalotáért?  

Ugrás a cikkhez
A Fotex főtulajdonosa, Várszegi Gábor is érdeklődik a jelenlegi MTV székház, a Tőzsdepalota iránt. A Magyar Hírlap információi szerint a korábban kétszer is eredménytelenül értékesíteni kívánt ingatlanra egy kanadai befektető és Várszegi is pályázik.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=14&i=51134
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 02. 21. 17:17
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
Kérdezek egy hülyét oké? Na szóval az írásból nem derül ki hogy a Várszeginek az a cége amelyik licitál az a fotex csoporthoz tartozik-e. mert ha nem, csak valami épp e célból létrehozott "kamu kft" féle akkor ez nem kapcsolódik (és nem is fog, tehát még mindig pilóta)az árfolyamhoz. Bocs tudom hogy hülyeség, de nekem a cikkből ez az értelmezés is kitűnik.
Törölt felhasználó 2005. 02. 21. 16:21
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#6
...gondolom akkor lenne ennyi, ha állami pénzbe kerülne, pl. Demján biztos elvállalná ennyiért, szerinte "veszteséggel"...
Törölt felhasználó 2005. 02. 21. 15:47
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Körte,
mindig tudtam, hogy nagy spíler vagy, de ezt honnan tudtad meg??
hétpecsétes titokként kezelik, azt ígérték, erre még meg sem szárad a tinta a szerződésemen... (ügyes mindenesetre!)
Törölt felhasználó 2005. 02. 21. 15:34
Előzmény: #3  zborde
#4
kicsit túlzás 50-100mrd?! de 4 tényleg ajándék lenne, bár szerintem már meg van a tulaj, és az nem V.G.
zborde
zborde 2005. 02. 21. 15:28
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Én úgy gondolom, hogy 4Mrd forintért ajándék az az épület!!!
Ha most kellene megépíteni ott ahol van, kb 50-100Mrd között lenne, ismerve a magyar viszonyokat.
Törölt felhasználó 2005. 02. 21. 08:45
Előzmény: #1  portfolio
#2
netán kezdenek körvonalazódni a sztori részletei is? :)
V. úr tényleg nagyon rávetette magát az ingatlan vonalra...

Topik gazda

Laurion
Laurion
1 1 1

aktív fórumozók