Topiknyitó: lehoka 2007. 03. 07. 16:00

TIPPSAROK  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 14:27
Előzmény: #59159  Törölt felhasználó
#59160
Megtörtént eset... :)
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 14:25
Előzmény: #59157  Törölt felhasználó
#59159
Wicca!
Ez aranyos volt! :-)))))
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 14:24
Előzmény: #59157  Törölt felhasználó
#59158
Matgab!

Kitalálom: 22250-ről longolod, ugye?
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 14:22
Előzmény: #59155  Törölt felhasználó
#59157
Halál a szőke nőhöz:
- Érted jöttem!
- Értem?!
- Érted!
- Nem értem!...
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 14:21
Előzmény: #59148  Törölt felhasználó
#59156
daxba én már nem merek ilyen magasan belenyúlni... vki utazik kínai részvényekben???

egyre inkább szorongok, hogy kimaradok a kínai sárkánybikából :)

CD-seknek valami + tapasztalat???

kínai ADR euróban/dollárban... pl.
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 14:20
Előzmény: #59149  Tbarna
#59155
Barnus!
Én sem értek sokmindent, de Te mit nem értesz?
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 14:17
Előzmény: #59141  Törölt felhasználó
#59154
ok, vita (része) lezárva (jöjjön a disclaimer)

köszi a jókívánságokat (a rosszat meg lenyelem sőt komolyan mondom, hogy megérdemelném :), a TBC-t se neked kívántam amúgy, akkor már nem te voltál a téma

járvány LESZ, ez nem kívánság kérdése, hanem rezisztenciáé... más téma

én tanulni akarok, nem rajongani, és inkább (meg)becsülök vkit, mintsem felnézzek rá - azoknak is megvan a meguk élete, céljai, stb. akik már most sikeresek/befutottak, stb. meg nekem is... becsülöm őket, ennyi
B.G.-t pl. sokra tartom mint informatikust, a DOS igen király volt, de mint üzletembert egy gerinctelen fosnak - ez is más tészta, az MS IPO-ját ismerem, totál OTP-téma, csak nagyban

snitt

örülök, hogy szent a béke, de komolyan.
a félreértés szó bizony tömör, frappáns

Matgabnak és Wiccának én is sok sikert kívánok, sőt sztem az ADAPTÍV tréder meg is "kapja", ha MEGÉRETT rá (legalábbis ezekkel etetem magam :))))))
szóval Mindenkinek sok pénzt (az Inteles hszemet se kárörvendésnek szántam, hanem inkább tanulni tanultam a történtekből + pszichomókiailag akartam magyarázatot keresni éles kirohanásodra a "megmondtam, hogy zakó lesz" ellen - amit ugye nem is állítottam...)

na, de tényleg jó, hogy ilyen nagy tábortüzes-nótázgatós-rémmesélőssé vált a vita :)

snitt

a gazdagokra én sohase leszek irigy, mert soxor keményen meg is küzdöttek érte
nyilván ba..a a csőrömet, hogy még mindig túl sok adót fizetek, és abből köcsögök élnek jól, de épp ezért próbálok minél kevesebbet adózni :) /meg mert tényleg antiszociális-antiszolidáris vagyok, kivéve persze a "mi kutyánk kölykével", de az más tészta.../

snitt

sztem az LTCM megalkotói is megérdemlik bukásukat, még ha nekik is drukkoltam volna, ha lehet 1általán. jobb szeretem, ha morálisan és intellektuálisan magas szinten levő emberkéknél van a nagy lé, de ha Győzike lenne a világ leggazdagabb embere, önmagában ez a tény se zavarna... mondjuk az már, hogy Elődke megúszta a rendőr halálra gázolását kokósan, stb. az más kategória... ha rajtam múlik, még most is körbeadnák a köztörvényesek esténként, mint a tejeköcsögöt :) de nem fogok anarchista kispofákkal ellentétben kirakatokat betörni, csak mert igazságtalannak tartom :) sőt még csak feljelentést se teszek, Fecóhoz hasonlóan én is a magam harcait vívom (ő a Don, én meg a kisdon :)

na, ha már ilyen szépen össze-vissza 7ethavat hordok... :)

titkárnak még mindig jó lennék a gépírásaommal, vazze tiszta raketta, csak még sok a hiba :)
ha minden pozim szakad :)
bár elég sok kp van most dolcsiban és HUF-ban nagy baj nem lehet :)
hacsak a jegybankok meg nem szűnnek - francba kell arany is, fám viszont bőven van :)

jó ez a portfolióm, nna
nem valami fényes a hozama, de azért pár fizónyit legrosszabb esetben is kitermel :)
csak nem leszek under the bridge...
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 14:14
Előzmény: #59151  megfigyelö
#59153
megfigyelő,

hát igen gratula neked.. . akkor még nem volt zs-m meg tapasztalat hogy beszálljak. csak hallgattam a meséket és a storykat...amúgy elírtam mert akkor már 2-3 éves voltam.

na most már tényleg megyek mert sose érek így haza. Sok izgalmat mindenkinek!
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 14:12
Előzmény: #59151  megfigyelö
#59152
Szűkül 43k-ra, de itt a vevők vannak túlsúlyban, csak türelmesek... Sztem nap végére 43k fölött lesz.
megfigyelö 2006. 03. 01. 14:11
Előzmény: #59148  Törölt felhasználó
#59151
én még abba a társaságba tartozom Greenspam akik 97-98ban kaszáltak a buxon, (meg a jenen, meg a kosáron...) Most azok közül akik akkor mercedessel jártak sokan a megélhetésért küzdenek. Tja, andere Zeiten :)
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 14:07
Előzmény: #59146  Törölt felhasználó
#59150
Vihar előtti csend a MOL-ban... Matgab készülj!
Tbarna 2006. 03. 01. 14:07
Előzmény: #59128  Törölt felhasználó
#59149
Tancs!

Én ezt nem értem! Elmagyaráznád "szép, okos fiadnak"?:))))
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 14:02
Előzmény: #59146  Törölt felhasználó
#59148
mintha beragadt volna egy idelye...kicsi korrekció a tegnapra de nagy még a tanácstalanság talán majd az USA testvérek segítenek.....
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 14:02
Előzmény: #59145  Törölt felhasználó
#59147
Hát jól visszapattant 7900-ról, az szentigaz.
Tudom, hogy sokan nem szeretik a fibo-t, de 7930-nál van egy Fibo-szint a 3 hónaposban...
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 13:59
Előzmény: #59144  Törölt felhasználó
#59146
Matgab!

Ha kitörne lefelé a MOL, add el 22k-n!
kíváncsi vagyok, meg tudsz-e állítani egy ilyen kitörést...
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 13:57
Előzmény: #59143  Törölt felhasználó
#59145
Igazad van wicca, csak azért úgy látszik, hogy a 7900-at mégse hagyják betörni.
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 13:54
Előzmény: #59135  Törölt felhasználó
#59144
én pengeváltásnak nevezem vagy kakaskodásnak, mert sztem senki se flémel, de tőlem akár lángszórózhatjuk is :)
én már többször mondtam, milyen jó is az, amikor vki olyan dologba köt bele, ami nincs is ott, pl. Spade-nek is sikerült 1x, és jót pengéztünk, ezért mondom, hogy ez olyan "ki-az-alfakutya" kakaskodás
nem tudom szó nélkül hagyni, mert túl kicsinyes vagyok, hogy szó nélkül hagyjam

tényleg ilyen 1xű a "jelenség" magyarázata (nem szoktam elkezdeni ,mert annyira nem akarom gyakorolni a gépírást :) de egy boxmeccsre kihívom az illetőt, ha eldurvul a vita... Spamet is kihívom, de megértem, ha nemet mond a német :)
eddig senki se jelentkezett más fórumon, hogy oké, itt vagyok, pedig ez kreativitásteszt is: ha én ilyen kis patek volnék, simán elküldeném a 2 méteres haveromat, mintha én lennék, stb. :)
aaaanyira de annyira szánalmas tud lenni, ha vki fontoskodik, aztán nem viritja magát :)
de mind1, 1x csak lesz szerencsém :)
ha vki ismeri ovit, elküdhetné hozzám :)
a zsák gagyi, az edzéseken meg alapszabály a "vigyázunk egymásra"
meg komáljuk is egymást, ott nincs harag 1más közt. van 2 nagyon profi, tőlük lehet tanulni az edzőt leszámítva a legtöbbet. na velük nem állnék ki élesben :)

Tancs: talált. (próbálok vmi civilizációs mázat magamra erőltetni, na! :) mondjuk ha EZ a civilizáció, akkor inkább a természet :) a maga naturális brutalitásával, kegyetlen igazságosságával, ahol nincsenek sunyi patkányok :) no de mind1. Feldobom: pangás, leesik végre a tantusz Spamnak is :)
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 13:54
Előzmény: #59142  Törölt felhasználó
#59143
Na erre mondják, hogy hektikus. Akármikor, akármerre... Találd ki az irányt...
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 13:49
Előzmény: #59140  Törölt felhasználó
#59142
Nem hagyják letörni otp-ét
Törölt felhasználó 2006. 03. 01. 13:48
Előzmény: #59138  Törölt felhasználó
#59141
krónikus félreismerés...aks...sajnálom.
neked is vogelgrippét és hasonlókat ha már itt tartunk...és az hogy hova és miért kerültem nem apuci ültetett be hanem megküzdöttem érte és remélem megyek még feljebb is. szeretem a magaslati levegőt mert megrészegít.

tudod mit, ezt kívánom neked is: ha egyszer a sors úgy hozná hogy találkozunk (ja nem nagyképű nagyszemüveges nagyfarkú Greenspan vagyok hanem Greenspam N helyett M! vigyázz a 2 más!!!!) akkor te is legyél meg wicca, matgab és mindenki 6x sikeresebb mint bárki más..... . Én nem irigykedek hogy ki ül és miért. Mindennek megvan a maga oka... . Én is voltam kis elsős közgázos aki felnézett a nagy határidős tőzsdézőkre akik nyertek a buxon majd 97-98 ban tolták a merdzsókat... . Nem azért írtam, még mielőtt visszalő éles fegyvered, mert itt rád gondoltam (1ős közgázos)

Részemről lezárva.

Topik gazda

lehoka
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek