Topiknyitó: Sigorszky 2011. 02. 11. 19:30

NUTEX Nyrt  

Vajon mikor fog a ticker is változni? Majd marsi vagy psgorgio megmondja. Nagy jövő előtt áll a papír, kilövés, meg ilyesmi, ugye Buxer? :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sigorszky 2011. 02. 11. 19:42
Előzmény: #1  Sigorszky
#2
A humethez szorosan kapcsolódik Civin János neve. Az új menedzsment ezt a nevet szerintem minden annálesből ki szeretné törölni, ehhez a cégnévhez pedig már neki semmi köze, minden bizonnyal azt hiszik, hogy tiszta lap lesz. Hát ez a cég minden lesz, csak tiszta nem! :((
Sigorszky 2011. 02. 11. 20:27
Előzmény: #2  Sigorszky
#3
Megértem, hogy péntek este senkit nem érdekel a papír, de hétfőn rá fogja vetni magát mindenki, ebben biztos vagyok! :DDD
exmnbs1 2011. 02. 12. 08:26
Előzmény: #2  Sigorszky
#4
ez megy névváltoztatás, névértékváltoztatás és a mutyi folytatódik ezerrel
exmnbs1 2011. 02. 12. 08:26
Előzmény: #2  Sigorszky
#5
ez megy névváltoztatás, névértékváltoztatás és a mutyi folytatódik ezerrel
higins79 2011. 02. 12. 09:56
Előzmény: #5  exmnbs1
#6
mi lesz itt?
Humetnél név változtatás lesz?
miről maradtam le?
van link?...
Sigorszky 2011. 02. 12. 10:11
Előzmény: #6  higins79
#7
Törölt felhasználó 2011. 02. 12. 10:31
Előzmény: #5  exmnbs1
#8
Ősszel 96 millió papírt nyomtak ki maguknak. 26 milliót 1.4 Ft-on, 70 milliót 0.24 Ft-on. És van aki megveszi ezt 10 Ft-ért. Ilyen durva és lehúzós hígítást még Civin se művelt.
Törölt felhasználó 2011. 02. 12. 10:39
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
A 114 milliós részvényszámot 210-re hígították 2 hónap alatt, a kinyomott majd 100 millió papírt ők átlagosan 0.5 Ft-ért vették.
Magicmaan
Magicmaan 2011. 02. 12. 11:24
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#10
PSZÁF és a többi impotens hatóság meg szarik rá...
Ez még durvább!
Törölt felhasználó 2011. 02. 12. 11:31
Előzmény: #10  Magicmaan
#11
Most akkor tényleg a Humet vagyonából kiment az érték amiről szó volt ? ? ?

És a megmaradt vagyonnal alakult ez az új ???

A kiszedett érték akkor most kié ???
Magicmaan
Magicmaan 2011. 02. 12. 11:43
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
Így van, a Humet vagyont ellopták, mégpedig a menedzsment: babapofa, bajszosmajom...
Engem is megkárosítottak egy jó kis összeggel, mert közben még ingyenrészvényeket is szórtak a nyakunkba.

A Nutex alatt annyi van, amit leírtak a Bét közleményben. Na meg 100milliónyi részvény a nyakakba szórásra vár, Pénznyelő leírta, hogy pontosan mennyi.

A babapofa, meg bajszosmajom pedig szabadon kószál továbbra is..
Magicmaan
Magicmaan 2011. 02. 12. 11:55
Előzmény: #12  Magicmaan
#13
Magicmaan
Magicmaan 2011. 02. 12. 11:57
Előzmény: #13  Magicmaan
#14
Dr. Csucska Elek sírna...

link
Magicmaan
Magicmaan 2011. 02. 12. 11:58
Előzmény: #14  Magicmaan
#15
Habár gyártják tovább, csak most már két emberé minden..
Törölt felhasználó 2011. 02. 12. 12:02
Előzmény: #12  Magicmaan
#16
Én is ezért kérdeztem,mert nyílatan vállalva leírva a közlaményben csak az van amit leírtak.

Idájg nem azt mondták,hogy a többi éűis a Humet tulajdonában maradt amit kiszedtek a Humetből ?

Akkor most a Bét közleményben miért nincsenek leírva az értékek mint a most alapított cég tulalajdonai ?

Ezek szerint Civinnek igaza volt és "kimentették " a cégből ?

Így viszont akkor a régi Humet befektetők meglettek károsítva ,Igaz ???
Sigorszky 2011. 02. 12. 12:09
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
Szerintem jól látod. Megcsinálták!
Civin nem volt szent, hülye viszont pláne nem. Bár kicsit későn kapcsolt.
Törölt felhasználó 2011. 02. 12. 12:09
Előzmény: #14  Magicmaan
#18
Látom te jártas vagy Humet ügyben.

Én is voltam Humet befektető és bizony 10ft-on eladtam.

A veszteséget inkább nem írom le,az én nyomorom.

Viszont kérlek segíts valamiben ha tudsz.

A Humet-PBC-be is sajnos belemásztam anno.

Kereskedni nem lehet már vele a Frankfurti
tőzsdén.

Próbálok utána nézni a cégnek az interneten,de SEMMI.

Sőt úgy vettem észre,hogy már más a H-PBC elnőke.

Szerinted mi módon tudhatnám meg,hogy mi a helyzet a H-PBC házatáján ???

Ha nem nagy fáradtság szeretném tudni a véleményed.

Köszönöm.
Sigorszky 2011. 02. 12. 12:31
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#19
Kedves Monk!
Bár nem engem kérdeztél, de próbálok egy nyomot adni. A varázspálcásban Elcamino érdeklődött ugyancsak ez ügyben Civinnél, s tőle ennyi választ kapott:

"Tisztelt Kamin,

bocsánatáért esedezem, de nekem az ügy reménytelennek tűnik, ha innen közelíti meg. A HPBC igazgatóságában két fő maradt, Csereklei és Wayne, miután én lemondtam.
Wayne telefonszáma: +1-604-644-77-80

A PSZÁF-nek írott egyik beadványomban ezt is vizsgálni kértem.

Őszinte híve "
link

Ha jól emlékszem, levelezési címet nem közölt, ahol érdeklődni lehetne.
Sajnálatos ez a PBC-s história is.
Üdv.:
Törölt felhasználó 2011. 02. 12. 12:40
Előzmény: #19  Sigorszky
#20
Kedves Sigorszky !

Nagyon szépen köszönöm válaszod.

Wayne úr volt a tulajdonosa és az elnöke a Humet-PBC-nek ,de most egy másik név szerepel mint elnök a Humet-PBC honlapján.

Lehet,hogy azt pedig valakinek eladták,hogy ne kelljen a részvényeseket kifizetni?

Úgy gondolom,hogy csődbe vitték és eladták.

Az a baj,hogy nem tudom,hogy hivatalosan milyen úton induljak el.
BudFox
BudFox 2011. 02. 12. 13:23
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#21
Megváltozik a neve a Humet -nek ? :-)))

ege ura...megy a mutyi ezerrel....csak lenne valaki aki megvenne több tíz millió darab részvényt..de ilyen csak csodaországban van.

Azt jól hallottam hogy Multi leve marketinggel akar foglalkozni a cég ?
Sigorszky 2011. 02. 12. 14:05
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#22
Sajnos nem tudok segíteni. :(
Sigorszky 2011. 02. 13. 14:24
Előzmény: #22  Sigorszky
#23
"Szóval már te is elismered hogy emelkedés lesz.DDD
marslako2"

varázspálcásban írta pénznyelőnek, minnyá sikítok
Magicmaan
Magicmaan 2011. 02. 13. 18:44
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#24
Szia!

Sajnos ezt a választ tudtam volna adni én is, amit Sigorszky kikeresett..

Elcamino többször is kérdezte Civint, hogy próbáljon meg valami támpontot adni. Civin is csak ennyit tudott (vagy akart).

Én is 10 Ft-on adtam el a nagyját a Humet részvényeimnek.. Kis híján lefeleztem vele a pénzemet, szerencsére azóta már pluszba hoztam ezt a veszteséget. De azért babapofának összekócolnám még a haját szívesen..
Magicmaan
Magicmaan 2011. 02. 13. 18:59
Előzmény: #21  BudFox
#25
Meg hát :)
Új "csoda" van születőben..

Az MLM már valóság, megszerezték a "komoly céget".

Nem kell megvennie senkinek több tíz millió db részvényt, mert ha meglesz a szorzósdi, akkor 900 Ft-os magasságból tudják leszórni a maguknak óccsóért nyomtatott részvényeket :)
Magicmaan
Magicmaan 2011. 02. 15. 08:21
Előzmény: #25  Magicmaan
#26
link
:D

Kgy határozat:
link

Lassan indulhat a buli!
Törölt felhasználó 2011. 02. 15. 09:52
Előzmény: #26  Magicmaan
#27
Hurrá. Ez egyben azt is jelenti, hogy innentől már be van jegyezve a 26 és a 70 milliós tőkeemelés is.

Azaz az október előtti 115.78 milliós részvényszám 211.78 milióra nőtt. Bejegyezték a 96 milliós hígítást.
Törölt felhasználó 2011. 02. 15. 09:53
Előzmény: #23  Sigorszky
#28
Nem kell marslakoval foglalkozni. Teljesen hiteltelen.

Csak néha jó erre figyelmeztetni az újakat, kezdőket.
balta
balta 2011. 02. 15. 12:12
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#29
Monk: Erről az oldalról esetleg elindulhatsz Humet PBC ügyben, emil is van: link
De én sem vagyok érintett, csak guglival rákerestem.
watson
watson 2011. 02. 15. 17:45
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#30
Milyen közlemények ezek wazze... bejegyeztek valamit ami valahol ki van fügesztve ... vagy sem.

oldalukon a pénzügyi adatok frissek 2008 november :) link

Szerintem egy-két feljelentés is megállná a helyét, sőt ha a rendőrök szokásos sötétséget produkálnak, akkor magánvádasan le is lehet folytatni.
Civint überelik az már biztos, pedig ő sem volt semmi.
Sigorszky 2011. 02. 17. 17:13
Előzmény: #30  watson
#31
Mikor jön a 11-es rali, nutex módra?
Törölt felhasználó 2011. 02. 17. 17:14
Előzmény: #31  Sigorszky
#32
elöbb 1000 lesz aztán 11
re rally ÐÐÐ

Sigorszky 2011. 02. 17. 17:16
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#33
vagy 300 ez is, nem adom lejeb :DD
re: marsi(nnen)
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 20:18
Előzmény: #31  Sigorszky
#34
Várhatóan nyereséggel zárja a tavalyi évet a gyógyászati és táplálékkiegészítők gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Nutex Nyrt. A társaság jövőre jelentősen szeretné megnövelni forgalmát egy oroszországi leányvállalat elindításával.

Csereklei Gábor vezérigazgató a Világgazdaságnak elmondta: a társaság kanadai leányvállalata, az Enerex Botanicals Ltd. tavaly 800 millió forintot, a társaság hazai érdekeltsége, az Organic Mission Zrt. 1 milliárd forint, a cég tulajdonában lévő két patika pedig 400 millió forint forgalmat ért el. Idén várhatóan a kanadai érdekeltség 840 millió forintos, a hazai 1,5 milliárd forintos, a két patika 440 millió forintos árbevételt tud elérni.

A Nutex idén egy orosz leányvállalat elindítását is tervezi, melytől 2 milliárd forintos forgalmat és 2-300 millió forintos nyereséget vár. Ez alapján a csoport idei nyeresége 3-400 millió forint lehet.
Szerző: Világgazdaság Online
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 20:29
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#35
Alighanem kifekteto személyében egy régi/új beragadt, reménytelen feldumáló érkezett. Vagy Cserekleiék küldtek egy népszerűsítő embert ide.

Csereklei arról valamiért elfelejtkezett nyilatkozni, hogy 24 Ft-on kinyomtak meguknak 700000 db új papírt (70 millió régi db-nak felel meg). 24 Ft-on (!!!) szinte megduplázták az eddigi részvényszámot. Milyen meglepő, hogy ezek után a tőzsdén nem akarja senki megadni ennek a 30-40-szeresét...

Ezért nem esik, nem holmiféle "technikai átállás" miatt.
Sigorszky 2011. 03. 09. 20:37
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#36
Szerintem jobban tennéd, ha hanyagolnád ezt a topicot, pláne ilyen tartalommal. Már bánom, hogy elindítottam, hiszen Pénznyelő is létrehozott egy egészen épkézlábat, yoda úrról nem is beszélve, aki szintén csinált egyet és erőszakosságával szeretne mindenkit lesöpörni nutex ügyben. Írj inkább azokba, ha már mindenáron fel akarod beszélni! Kötve hiszem, hogy eredménnyel jársz.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 20:51
Törölt hozzászólás
#37
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 21:02
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#38
igen, van részvényem és azt szeretném, hogy érjen valamit.

Talán baj?
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 21:58
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#39
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 22:56
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#40
"igen, van részvényem és azt szeretném, hogy érjen valamit.

Talán baj?"

Nem, nem ez a baj.

5 éve vitázom itt olyanokkal, mint pl. te. 100-szor leírtam ugyanazt. Ahogy ment lefelé az ár, folyamatosan tűnnek el az olyan emberek - a pénzükkel együtt - mint te is. Szerencsére, sok kezdőt sikerült megmentenem a bukótól, vagy megmentenem a mégnagyobb bukótól. A korrektek (két legutóbbi: Ferenc, Magicman) megköszönték.

Nem az a bajom, hogy neked van és buksz vele. Az nem az én bajom. Az a tiéd. Sajnálni addig a pontig sajnálom az olyanokat, mint pl. te, ameddig valóban azt látni, hogy egy bajban lévő kezdőről van szó. Amikor azonban azt látom, hogy ennek az embernek a célja, hogy másokat is belerángasson csak azért, hogy neki jobb legyen, na onnantól nem sajnálom.

A kettő közötti különbség jól látható a hozzászólásokból: a bajban lévő kérdez, a másokat belerángató kérdés nélkül kampányol, rábeszél, feldumál, hülyít. Az előbbit segítem, az utóbbit nem hagyom. Te nagyon az utóbbinak tűnsz. (új nick - kérdés, hogy új ember is -, egyből telespameli az összes topicot).

NE beszélj rá erre a papírra senkit.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 23:01
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#41
pénznyelő, Te értelmesen beszélsz, és jókat is írsz, de bocsánat, ki vagy Te, hogy olyanokat írsz, hogy "nem hagyom", meg hogy majd Te segítesz mindenkinek?

Leírtad, hogy volt áron aluli kibocsátás. Oké. Ez 1 hír az 50-ből, ami a cégnél van.

Most akkor a többi 49-ról ne is lehessen beszélni, mert "nem hagyod"?

Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 23:07
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
"Leírtad, hogy volt áron aluli kibocsátás. Oké. Ez 1 hír az 50-ből, ami a cégnél van."

1 hír???

Te a tőzsde alapjaival nem vagy tisztában.

2004-ben 3.6 millió részvény volt, most 211 millió van.

Dedós példa: van egy ház. Hiába tesznek bele szaunát, építenek mellé egy garázst, festik ki újra, ez mind lófasz ahhoz képest, ha eredetileg 3 tulajdonosa volt, most meg 200... És te ugyanúgy 1 vagy. A kezedben tartott érték akkor is EXTRÉM mértékben csökken, ha az egész értéke nő is.

Ezért nem 1 hír az 50-ből a tőkeemelés. Hanem 50-ből 49. A Humet ugyanis FOLYAMATOSAN EBBŐL ÉL. 50-ből 1 hír az, amit te másoltál be. Na ilyenből valóban kinyomnak néha árfolyamtámasztás céljából. Lesz is még ilyen.

Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 23:13
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#43
Mégegy kérdés:
- Hogy lehet, hogy ha ez ilyen jó cég, akkor a 3 évvel ezelőtti - mai áron - 10000 feletti árhoz képest ma már csak 500 Ft. Nos?
- Hogy lehet, hogy a válság mélypontján is - mai áron - 1300 volt, most meg csak 500?

Szerintem te nem vagy tisztában a pénzügy, a tőzsde alapjaival sem.

Felteszek pár kérdést, várom rá a választ:
- néhány adat a Humetről (nagyságrend elég lesz): részvényszám, jegyzett tőke, saját tőke nagysága.
- mit jelent a tőkeemelés, mi az a zártkörű tőkeemelés?
- hogyan befolyásolja a tőkeemelés a részvényesi értéket?
- milyen áron emelhetnek tőkét a Humetnél?
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 23:14
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#44
biztos igazad van a számokkal, gondolom utánanéztél.

De most tegyük fel, hogy Te 1 db részvényes vagy abban a házban, aminek ki tudja még hány tulajdonosa van, az is lehet, hogy már sok, de most már ez van.

Akkor az jó hír, hogy tesznek bele szaunát!
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 23:17
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#45
Jó hát, azzal támasztják kicsit az árfolyamot:) És holmályosítják el azt a tudatot, tehát az igazi nagy hátrányt, hogy 3 tulaj helyett már 200 tulaja van annak a háznak!:)
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 23:22
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#46
"De most tegyük fel, hogy Te 1 db részvényes vagy abban a házban, aminek ki tudja még hány tulajdonosa van, az is lehet, hogy már sok, de most már ez van.

Akkor az jó hír, hogy tesznek bele szaunát!"

Tényleg nem érted.

Az, hogy tesznek bele szaunát, az az egész ház értékét növeli. De ha közben a te mondjuk 1/10-ed tulajdonod 1/20-ad lesz, mert ők lefelezték a te tulajdoni hányadodat, akkor neked megérte? NEM.

Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 23:25
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#47
Nyugtass meg, hogy most már érted.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 23:29
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#48
ezt már megértettem elsőre is és le is írtam, hogy értem.

De tegyük fel a Te felezős példádban, hogy ha már megvolt a felezés, van 1/20-om a házban, és így élek ezzel az 1/20-dal már egy ideje, majd egyszer csak jön egy hír, hogy a házba, amiben már csak 1/20-os tulaj vagyok egy ideje, beraknak egy jó kis szaunát, akkor ez a hír nekem JÓ!

Mert a már megtörtént felezés miatt akkor is 1/20-om lenne, ha nem lenne benne szauna, de így olyan 1/20-om van, amiben van szauna.

Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 23:32
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#49
Biztosan érti már, csak beragadt , elkeseredett, sajnos nem tehetnek az emberek arról, hogy régen mikor belevett a papírba az akkori piaci részesedését, értékét , a cég önkényesen lehányadolta, elértéktelenítette, a részvényes tudomása és hozzájárulása nélkül. Ez a nagy baj. " aminek ki tudja még hány tulajdonosa van, az is lehet, hogy már sok, de most már ez van" Tehár régóta ül benne az eber és közben sajnos kizsákmányolták.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 23:34
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#50
Nem érted, hogy nem egyszeri eset, hogy lecsökkentik a tuljadoni hányadodat? FOLYAMATOSAN emelnek tőkét zárt körben mélyen piaci ár alatt.

Te ezt vagy nem érted, mert pénzügyi, tőzsdei hozzáértésed nem éri el azt a szintet sem, vagy nem akarod megérteni, mert van a papírból és mindent megteszel, hogy feldumáld.

Azt nem hiszem, hogy Cserekleiék küldtek, vagy ha igen, akkor nagyon felkészületlen embert választottak erre.
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 23:34
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#51
Mondjuk a csacsi is ilyen volt, ha nem rosszabb...
Törölt felhasználó 2011. 03. 09. 23:35
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#52
Ez mind szép és jó csak az akkor beletett vagyonod később huszadát éri, és hogy most van szauna benne, persze emel az értéken de olyan elhanyagolható mértékben, hogy említést sem érdemel.. ez a baj. közel sincs az eredeti értékszinten a házunk, sajnos.
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 00:08
Törölt hozzászólás
#53
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 00:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#54
A Világgazdaság írja:

Várhatóan nyereséggel zárja a tavalyi évet a gyógyászati és táplálékkiegészítők gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Nutex Nyrt. A társaság jövőre jelentősen szeretné megnövelni forgalmát egy oroszországi leányvállalat elindításával.

Csereklei Gábor vezérigazgató a Világgazdaságnak elmondta: a társaság kanadai leányvállalata, az Enerex Botanicals Ltd. tavaly 800 millió forintot, a társaság hazai érdekeltsége, az Organic Mission Zrt. 1 milliárd forint, a cég tulajdonában lévő két patika pedig 400 millió forint forgalmat ért el. Idén várhatóan a kanadai érdekeltség 840 millió forintos, a hazai 1,5 milliárd forintos, a két patika 440 millió forintos árbevételt tud elérni.

A Nutex idén egy orosz leányvállalat elindítását is tervezi, melytől 2 milliárd forintos forgalmat és 2-300 millió forintos nyereséget vár. Ez alapján a csoport idei nyeresége 3-400 millió forint lehet.
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 00:13
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#55
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 00:14
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#56
Nutex prepares for expansion on existing markets

MTI – Econews

Wednesday 02:20, March 9th, 2011

Hungarian dietary supplement maker Nutex is preparing to expand on its existing markets this year, CEO Gábor Csereklei said at a press conference on Wednesday.

Nutex and all of its units were profitable at operating level last year and its subsidiaries are expected to be pay dividends, Csereklei said. This year the company counts on growth, especially with the expansion of Organic Mission in Russia, he added.

Nutex's Canadian unit Enerex Botanicals had revenue of almost CAD 4 million in 2010 and the company got its first order from Saudi Arabia. Enerex delivers to eleven countries and will start commercial representation in another five this year.

Nutex's two majority-owned pharmacies in Budapest had combined revenue of more than HUF 400 million in 2010.

Nutex estimates revenue of its majority-owned unit Organic Mission approached HUF 1 billion in 2010. The multi-level marketing company has almost 4,000 partners in Hungary, Slovakia and Romania, and it will enter the Russian market in May with an investment of €1.5 million – 2 million.

Revenue in Hungary is expected to double in 2011.

Hectic movements in Nutex's share price are the result of a technical change and do not reflect the company's fundamentals, Csereklei said.

Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 00:15
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
Budapest Business Journal

link

zsosz
zsosz 2011. 03. 10. 00:16
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#58
Csak így tovább,limittel lefelé!
A BÉT helyében még a sávot is szélesíteném, ne szenvedjen sokáig!
Pénznyelőnek hála, akinek van szeme, hogy olvasson,azt ezek a görények többé nem verik át!Manapság a blue-kkal jobban lehet spekizni is, befektetni pedig a mai világban hosszabb távra lényegében nem szabad szvsz.
Javaslom az "éhes cápák" is inkább tüntetőleg diszkriminálják (egyenlőre csak ezt)a Nutexnek nevezett "csodát"!
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 00:21
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#59
A Nutex jó évzárásra számít, piacainak bővítésére készül

2011.03.09. 12:28

A Nutex vezetői 2010-re a társaság valamennyi leánycégétől nyereséget várnak. A főként gyógyászati és táplálékkiegészítők gyártásában és forgalmazásában érdekelt cég az idén meglévő piacai bővítésére készül.

ProfitLine
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 00:22
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#60
ProfitLine írja:

link

Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 09:20
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#61
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 09:24
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#62
Aki 500 alatt elad, az biztosan bukik rajta, mert régen nem vehette 5 ft-ért.

Szóval, aki 500 alatt elad, az az BIZTOSAN VESZÍT.

Ez a részvény legalább a dupláját éri! Lásd Világgazdaság.

De hát, ilyen a hisztéria..
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 09:30
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#63
A Világgazdaság írja:

Várhatóan nyereséggel zárja a tavalyi évet a gyógyászati és táplálékkiegészítők gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Nutex Nyrt. A társaság jövőre jelentősen szeretné megnövelni forgalmát egy oroszországi leányvállalat elindításával.

Csereklei Gábor vezérigazgató a Világgazdaságnak elmondta: a társaság kanadai leányvállalata, az Enerex Botanicals Ltd. tavaly 800 millió forintot, a társaság hazai érdekeltsége, az Organic Mission Zrt. 1 milliárd forint, a cég tulajdonában lévő két patika pedig 400 millió forint forgalmat ért el. Idén várhatóan a kanadai érdekeltség 840 millió forintos, a hazai 1,5 milliárd forintos, a két patika 440 millió forintos árbevételt tud elérni.

A Nutex idén egy orosz leányvállalat elindítását is tervezi, melytől 2 milliárd forintos forgalmat és 2-300 millió forintos nyereséget vár. Ez alapján a csoport idei nyeresége 3-400 millió forint lehet.
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 09:38
#64
érdeklődöm mennyi a névértéke a részvénynek?
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 09:40
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#65
A Budapesti Értéktőzsde Zártkörűen Működő Részvénytársaság ezúton teszi közzé, hogy hivatkozással a Tőzsde vezérigazgatójának 53/2011. számú határozatára, a NUTEX Befektetési Nyilvánosan Működő Rész-vénytársaság HU0000106448 ISIN azonosítójú törzsrészvényeinek 2011. március 3-i Tőzsdenapra vonatkozó Bázisára:

900 Ft-ban került meghatározásra.

Budapest, 2011. március 2.

Budapesti Értéktőzsde Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 09:40
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#66
Ennek a részvénynek 900 FORINT a bázisára!

Aki 900 FORINT alatt elkótyavetyéli, az a saját maga ellensége.
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 09:42
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#67
forrás: A Budapesti Értéktőzsde Zártkörűen Működő Részvénytársaság Vezérigazgatójának
53/2011. sz. határozata
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 09:57
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#68
MEGYÜNK FEL!!
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 10:10
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#69
NUTEX: biztos befektetés, megbízható növekedés

[Nemzetgazdaság] 2011.03.09 14:30

Várhatóan pozitív mérleggel zárja a 2010-es évet a NUTEX Nyrt. érdekeltségébe tartozó vállalatcsoport. A főként gyógyászati és táplálék-kiegészítők gyártásában és forgalmazásában érdekelt NUTEX 2011-ben a már meglévő piacok bővítésére készül.
A ma 15 országban forgalmazó cégcsoport leányvállalatain keresztül további 6 országban készül terjeszkedésre, amelynek eredményeként a többségi tulajdonos NUTEX a várakozások szerint jelentősen növelheti idei éves árbevételét.

2010 a konszolidáció, 2011 a növekedés éve lesz a NUTEX Nyrt. életében. A múlt évben jelentős profilváltást végrehajtó társaság az idén, a 2010-ben befektetett energiák pénzügyi, a mérlegekben is kimutatható konszolidációját várja 2011-től, amire az elsődleges kalkulációk szerint minden esélye megvan. Erre utalnak az iparági trendek, ezt mutatják a cégcsoport érdekeltségébe tartozó társaságok előzetes eredményi valamint a 2011-es évre készített üzleti tervei is.

OrientPress
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 10:43
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#70
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 10:48
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#71
kispofám te kurva nagy szarban lehetsz :o))
linkelhetsz,kopizhatsz bármit ide, itt minden félhülye ki van már tömve , nincs aki ezt a szemetet megvegye :)))
pár ft ra lehet vele casinózni max
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 10:50
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#72
mennyiről ülsz benne ?:D
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 11:13
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#73
Íme a teljes cikk:

NUTEX: biztos befektetés, megbízható növekedés

[Nemzetgazdaság] 2011.03.09 14:30

Várhatóan pozitív mérleggel zárja a 2010-es évet a NUTEX Nyrt. érdekeltségébe tartozó vállalatcsoport. A főként gyógyászati és táplálék-kiegészítők gyártásában és forgalmazásában érdekelt NUTEX 2011-ben a már meglévő piacok bővítésére készül. A ma 15 országban forgalmazó cégcsoport leányvállalatain keresztül további 6 országban készül terjeszkedésre, amelynek eredményeként a többségi tulajdonos NUTEX a várakozások szerint jelentősen növelheti idei éves árbevételét.

2010 a konszolidáció, 2011 a növekedés éve lesz a NUTEX Nyrt. életében. A múlt évben jelentős profilváltást végrehajtó társaság az idén, a 2010-ben befektetett energiák pénzügyi, a mérlegekben is kimutatható konszolidációját várja 2011-től, amire az elsődleges kalkulációk szerint minden esélye megvan. Erre utalnak az iparági trendek, ezt mutatják a cégcsoport érdekeltségébe tartozó társaságok előzetes eredményi valamint a 2011-es évre készített üzleti tervei is.

A NUTEX kanadai leányvállalata, az Enerex Botanicals Ltd. több hónapos tárgyalás-sorozatot követően megkapta első termék-rendeléseit a Szaúd-Arábiai Királyságból. A felek a 100.000 CAD-t meghaladó értékű első rendelést egy hosszú távú együttműködés kezdetének tekintik. A termékek kiszállítása a következő hetekben várható. Ezzel az Enerex Botanicals Ltd. a világ 11 országába (Kanada, USA, Mexikó, Hongkong, Tajvan, Egyesült Királyság, Magyarország, Szlovákia, Irán, Egyesült Arab Emírségek, Szaúd-Arábia) szállít jelenleg és az idén további öt országban nyitja meg kereskedelmi képviseletét. A táplálék-kiegészítők gyártásából és forgalmazásából a társaság 2010-ben a várakozások szerint közel 4 millió CAD árbevételt ért el.

A NUTEX Nyrt. ugyancsak többségi tulajdonában lévő Organic Mission Zrt. alapítása óta pozitív mérleggel zár minden évet. A tulajdonosok várakozásai szerint a társaság árbevétele 2010-ben megközelíti az 1 milliárd forintot. Az OM Zrt. ügynökei útján közel 40 féle táplálék-kiegészítő termék forgalmazásával foglalkozik. A costa rica-i védett őserdőből származó, a jelenleg ismert legmodernebb eljárásokkal előállított, kizárólag válogatott természetes alapanyagokból készült termékeket ma Magyarországon, Szlovákiában és Romániában forgalmazza a társaság. 2011-ben azonban új piacok megnyitására készül.

Előrehaladott előkészítő munkának eredményeként várhatóan május elején szentpétervári központtal megkezdi az orosz piac meghódítását is. Az orosz piac ismeretében a társaság a 2010-es magyar árbevétel legalább kétszeresét várja az idei évtől.

A NUTEX Nyrt. többségi tulajdonában lévő két budapesti gyógyszertár az előzetes várakozások szerint ugyancsak nyereséggel zárja a 2010-es évet. A két üzlet együttes árbevétele tavaly meghaladta a 400 millió forintot.A NUTEX Nyrt. azt várja a 2011-es évtől, hogy az érdekeltségébe tartozó vállalatok jelentősen növelik majd az árbevételeiket, és ezzel együtt a cégcsoportot irányító NUTEX Nyrt. bevételeit is.

OrientPress Hírügynökség

egyveleg 2011. 03. 10. 11:19
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#74
nagyon csúnyán fest.

link
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 11:23
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#75
Várhatóan pozitív mérleggel zárja a 2010-es évet a NUTEX Nyrt. érdekeltségébe tartozó vállalatcsoport. A főként gyógyászati és táplálék-kiegészítők gyártásában és forgalmazásában érdekelt NUTEX 2011-ben a már meglévő piacok bővítésére készül. A ma 15 országban forgalmazó cégcsoport leányvállalatain keresztül további 6 országban készül terjeszkedésre, amelynek eredményeként a többségi tulajdonos NUTEX a várakozások szerint jelentősen növelheti idei éves árbevételét.

2010 a konszolidáció, 2011 a növekedés éve lesz a NUTEX Nyrt. életében. A múlt évben jelentős profilváltást végrehajtó társaság az idén, a 2010-ben befektetett energiák pénzügyi, a mérlegekben is kimutatható konszolidációját várja 2011-től, amire az elsődleges kalkulációk szerint minden esélye megvan. Erre utalnak az iparági trendek, ezt mutatják a cégcsoport érdekeltségébe tartozó társaságok előzetes eredményi valamint a 2011-es évre készített üzleti tervei is.

Orient Press Hírügynökség - a Közigazgatás Hírszolgáltatója
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 11:24
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#76
Orient Press Hírügynökség - a Közigazgatás Hírszolgáltatója

link
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 11:30
Törölt hozzászólás
#77
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 19:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#78
gondolom a jelenlegi ár duplájára gondol, bár az ma még messze van.
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 21:07
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#79
Számítottam rá, hogy nagy zuhé lesz a felszorzás után, de hogy ekkora ütemben zuhanjon, még én se hittem volna.
Ezt én nem venném csak ha 50 alá beesne, de csak kis adagot. Nagy rablóbanda ez.
evazeller 2011. 03. 10. 21:15
Törölt hozzászólás
#80
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 21:25
Törölt hozzászólás
#81
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 21:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#82
Ma csak 17 %-ot zakózott, holnap lehet csak 14 %-ot esik :-)
marslako2
marslako2 2011. 03. 10. 21:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#83
3000 lesz ez nemsokára.
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 21:40
Törölt hozzászólás
#84
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 21:41
Előzmény: #83  marslako2
#85
ha 3000 nem is, de 1000 közelébe visszamehetne
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 21:44
Előzmény: #83  marslako2
#86
a jóslatod szerint már 44*100=4400-on kéne forognia:)
Ez 3000??? Egy 0-t vágj le, 300 még márciusban meg lehet.
Durva, eddig forgott 8-9-en a régi álapotok szerint, most forog 4-5 Ft között régi álapotot tekintve.
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 21:47
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#87
Aki jobban utánanézett a cégnek, tudhatná, mekkora átverés az egész.
Jobban megéri a sportfogadás, mint ilyen kategóriájú rv-el kereskedni.
De persze biztos sokaknak szimpatikus ez az egykori Humet.
Mondjuk ha lehetne ezt shortolni, nagyot lehetett volna kaszálni:)
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 21:48
Előzmény: #85  Törölt felhasználó
#88
16 napig fog menne fel limittel, hacsak nem szélesítik ki a sávot... Ez most globálisan nem olyan piac, de lesz majd olyan is
Az lesz a duma, hogy egy "civin" nélküli" cég hitelesebb...
Slynak írtam ; 14_140 440_4400
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 21:50
Törölt hozzászólás
#89
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 21:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#90
8 napig tartottam, a 16 napból nem rég... Szép menet volt. 2006 január kb.
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 21:58
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#91
Forgalom felfelé nem lesz 20 milla alatt naposon. Inkább 300 milla...
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 22:01
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#92
Várom a minuszokat, sok minusz sok pénz.
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 22:10
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#93
Ebből az emlékedből élsz itt 5 éve. Csakhogy most 25 óta mondod, hogy vétel. Az bizony -80%.
Törölt felhasználó 2011. 03. 10. 22:12
Törölt hozzászólás
#94
molgab 2011. 03. 10. 22:16
Előzmény: #83  marslako2
#95
csak 3000 lesz? Nemrég még 44000-t mondtál :-)
marslako2
marslako2 2011. 03. 10. 22:29
Előzmény: #95  molgab
#96
Részeg vagy?
marslako2
marslako2 2011. 03. 10. 22:30
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#97
Eldobta az összes láma most már mehet fel:))
marslako2
marslako2 2011. 03. 10. 22:31
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#98
Öcsém kemény vagy lenyomtad a rv de az emelkedés brutális lesz:))
Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 00:28
Előzmény: #98  marslako2
#99
Negyedelted a pénzed és mindenki másét, aki rád hallgatott. -75%.

Egy 4-szerezés után 0-án vagy:) Erre vagy büszke?
Törölt felhasználó 2011. 03. 11. 00:31
Előzmény: #98  marslako2
#100
És mégegy: ilyen vidám tönkrement embert még nem láttam. Ennek két magyarázata lehet:
1. hülye,
2. hazudik.

Te melyik vagy?

Topik gazda

Sigorszky
1 1 1

aktív fórumozók