Topiknyitó: penztaros_lorinc 2017. 04. 07. 06:58

Nemzeti konzultáció ¯\_(ツ)_/¯ Kicsit másként  

Sok mindenről konzultáltunk már, de mi maradt ki?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 09. 07:56
Előzmény: #13  penztaros_lorinc
#20
Személyes adatokat is továbbít orosz szervekre a magyar kormányzati konzultációs oldal link Ez sokkal olcsóbb megoldás, mintha a nemzeti konzultációs leveleket kellene Oroszországba postázni! Spórol a kormány!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 09. 07:55
Előzmény: #17  Vazsmegyei
#19
Orbán Viktor kijelentette, hogy ezek csaló egyetemek, csalással működnek, csalás eredménye az általuk kiállított diploma. Ennél egyértelműbben nem is mondhatta volna el Orbán Viktor azt, hogy mi a nemzeti megítélés az ilyen diplomákkal kapcsolatban. Lehetetlenné kell tenni, hogy valaki ilyen diplomát szerezhessen. Orbán Viktor lánya pedig azzal, hogy visszaadja a csalóktól kapott diplomáját kiállhat az apja elvei mellett. Szerinted előfordulhat az, hogy még Orbán Viktor lánya se ért egyet az apja elveivel? Ha megtartja a diplomáját, akkor Ő is a CEU mellett foglal állást, a mellett, hogy az embereknek joguk van ilyen egyetemen tanulni. Persze azt is tudjuk, hogy Észak-Koreában nem működhet ilyen egyetem!
-pny 2017. 04. 08. 23:23
Törölt hozzászólás
#18
Vazsmegyei 2017. 04. 08. 22:43
Előzmény: #10  penztaros_lorinc
#17
Ezzel a véleménnyel meg éppen az a baj, hogy elveszi a lehetőséget az állampolgároktól azt a lehetőséget, hogy maguk válasszák meg milyen oktatásban részesülhessenek? Miközben ugyanezzel az érvekkel védik (támadják) A CEUt "eltörölni véleményüket" , ami egyszerűen vádaskodás és a lakosság félrevezető hazug becsapása a meghozni kívánt törvény elleni becstelen hadjárat. Attól, hogy a nemzetközi felháborodás egekig hat, attól még a törvényt azt nem a nemzetközi felháborodásnak van joga hozni.
Törölt felhasználó 2017. 04. 08. 22:36
Előzmény: #5  penztaros_lorinc
#16
"Még Lévai Anikónak is keresztbe tehet a kormány civilvegzálása" link
-pny 2017. 04. 08. 22:28
Törölt hozzászólás
#15
berlini
berlini 2017. 04. 08. 22:14
Előzmény: #3  Vazsmegyei
#14
én meg ettől a böszörkányüldözéstől (és a hozzád hasonló segitőktől ) határolódok el.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 08. 17:26
#13
Orosz kód fut a kormány nemzeti konzultációs weboldalán link A mostani konzultációból kimarat, már nem fétt rá a papírra: Mi a véleménye arról, hogy a következő konzultációs levélben oroszul köszönti Önt Orbán Viktor miniszterelnök úr, egyetért-e egy ilyen változással? Igen ⎕ Da
penztaros_lorinc 2017. 04. 08. 17:25
Törölt hozzászólás
#12
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 08. 09:33
#11
Vajon miért kapnak sokan 2 egyforma konzultációs levelet? link Aki már egyszer helyesen válaszolt, az többet kap. Gyorsan kiürítem a postaládámat, hogy beleférjenek azok, amiket én kapok!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 08. 09:13
Előzmény: #7  Vazsmegyei
#10
Igazad van, meg kell adni az esélyt Orbán Viktor lányának, hogy önként adja vissza a csaló egyetem által kiadott diplomát! Nem lehet Őt addig megítélni, amíg azzal, hogy visszaadja, vagy nem adja vissza a diplomát, nem nyilatkozik arról, hogy egy csaló egyetem diplomájáról Ő mit gondol. Ha visszaadja, akkor Ő nem akar részt venni a csalásban, és Orbán Viktor nyugodt szívvel mondhatja majd a többi gyerekének, hogy Ők ilyen képzésben nem vehetnek részt, soha az életben! Áder János lánya is döntsön maga, tudván, hogy egy csaló egyetemre jár, abba hagyja a tanulmányait, vagy folytatja azt a csaló egyetemen. Ez mindkettőjük részéről nyílt színvallás. Ezzel elmondhatják, hogy mit gondolnak a politikai irányzatról.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 08. 09:07
Előzmény: #6  Vazsmegyei
#9
Van ott is konzultáció. Ott is megmondják a központosított médián keresztül, hogy mire kell gondolni.
Törölt felhasználó 2017. 04. 07. 10:42
Előzmény: #5  penztaros_lorinc
#8
))))))))))))
Vazsmegyei 2017. 04. 07. 10:41
Előzmény: #5  penztaros_lorinc
#7
Fel sem merült benned, hogy talán te akarsz lehetetlen helyzetbe hozni embereket a idézett véleményeddel?
Vazsmegyei 2017. 04. 07. 10:38
Előzmény: #4  penztaros_lorinc
#6
Ezt bizony én is olvastam. A nemzeti konzultációt viszont nem használják Észak-Koreában.Áder János döntését én nem kívánom befolyásolni.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 07. 09:17
Előzmény: #3  Vazsmegyei
#5
Egyébként hogyan történhetett az, hogy Orbán Viktort a saját lánya ilyen felvállalhatatlan helyzetbe hozta? Ha Orbán Viktor egy másik gyereke hasonló, csalással működő oktatási intézménybe szeretne menni, akkor hogyan magyarázza meg neki azt, hogy az egyik lánya mehetett oda, de a többi gyerek már nem, mert időközben gyökeresen megváltoztak Orbán Viktor elvei? A gyerekeknek milyen időközönként kell megkérdezniük az apjuktól, hogy változtak-e újra az elvei? Nem kellene Orbán Viktor lányának visszaadnia a csaló egyetem által kiállított diplomáját? Nem kellene Áder János lányának azonnal abbahagynia a tanulmányait, amit egy csaló egyetemen folytat?
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 07. 09:07
Előzmény: #3  Vazsmegyei
#4
Ez konzultáció, nem olvastad a témacímet? Szerinted képmutatás lenne Áder Jánostól, ha aláírna egy olyan törvényt, ami ellehetetlenít egy olyan egyetemi képzést, amilyet jelenleg a saját lánya is kihasznál? Olvastam, hogy Észak-Koreában tiltják azt, hogy az emberek külföldi egyetemeken tanuljanak, miközben a diktatúra haszonélvezőinek gyerekeit sorra küldik ilyen külföldi egyetemekre. Vajon ott volt erről Nemzeti konzultáció?
Vazsmegyei 2017. 04. 07. 08:08
Előzmény: #2  penztaros_lorinc
#3
Hajrápenztaros!Tiszta szavakkal, tiszta rágalmazó szavakkal nem fogsz semmire hatással lenni.Aki elolvassa az ilyen "csaláson" alapuló történet interpretálását huszadszor, elgondolkodik, hogy kinek a kedvéért folytatja az effajta rágalmazó hadjáratot, első dolga , hogy elhatárolódik tőle.Én is elhatárolódom az ilyen véleményt nyilvánítóktól.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 07. 07:06
#2
Miről kellene konzultálni? Van itt ez a CEU ügy. Viktor szerint csalás történt, csalás az, ami folyik. A csalásnak részesei vannak. Hogyan ítéljük meg azokat, akik ilyen jogtalan előnyök megszerzése végett a CEU és hasonló egyetemekre iratkoztak be? Volt-e már olyan személy, aki kiállt, és visszaadta az így szerzett diplomáját? Viktor lánya már megtette? Ő vajon tudatában volt annak, hogy egy csalásnak minősülő eljárásban kap diplomát? Miért választott ilyen egyetemet? Nem értem én ezt. Egyáltalán miért ment Svájcig el, hogy megkapja a vendéglátós végzettséget igazoló oklevelet? Ha odáig elment, akkor nem tudta, hogy az ott adott diploma kétes megítélésű? Még jó, hogy nem azért ment oda, mert ott kifejezetten ilyen diplomát kapott, mert akkor Viktor arcán nem sok bőr maradna.

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek