Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 23:08
Előzmény: #9179  Törölt felhasználó
#9180
Bocsi a Te is vegyélnél kimaradt egy szó: a "NE".
Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 23:06
Előzmény: #9177  Törölt felhasználó
#9179
Jól van KOI , Te ne vegyél, ha nem hiszel benne, akkor Te is vegyél.
Itt java rész annak van aki valamilyen szinten hisz benne.

Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 22:47
#9178
Van egy pár k humim frankfurtban!

Oda is figyeljetek, megállt az esés sőt megindult az emelkedés!

Vegyetek 10K-t, 10Ft alatt van!!!

meg fogják rántani!!
És itthon is megindul csak várni kell a gyorsjelentést!!!!
Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 21:39
Előzmény: #9175  Törölt felhasználó
#9177
"Azt is tudom hogy hány millió :) nick tűnt el a süllyesztőben az évek alatt akik pedig hónapokon keresztül minden nap esküt tettek a humetre a topikban, és azóta semmi "

a csodát nem én fogom elhozni!
olyan érzésem volt a napokban hogy humet menni fog!aztán leírtam rá azt amit írtam!
molt is megéreztem,persze nem azt hogy omv felvásárlási lázba kezd!
usa t is nagyábol érzem ,hogy merre megy!
aztán a többi meg az élet humoros oldala!

csak azt nem tudom miért pont én nekem kell pszihikailag ezt boncolgatni (jo tudom emberedre akadtál, mert én meg aztán tudok véleményezni)mikor humet topikban minden kérdésre ott a válasz!

amugy meg ha valaki esküt tesz itt a topikban akkor nem kell komolyan venni!
ehez pszihikailag hozá kell szokni!

Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 21:28
Előzmény: #9175  Törölt felhasználó
#9176
"Mellesleg nem hallgatok senkire csak magamra, minden általam értelmesnek tartott vélemény beépül a sajátomba és ez kiad egy újat ami az enyém. "
akkor mi rokonlelkek vagyunk!

véleményem:
mihelyt van mi idevonza a spekiket akkor venni kell!
ez lehet egy lélektani szint vagy egy hír stb!
akkor viszont ha megy akkor még fel kell mérni hogy mennyi van benne,és kész!
de ha te régi motoros vagy akkor neked tudni kéne a képletett!

Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 21:07
Előzmény: #9171  Törölt felhasználó
#9175
Kedves Koi,
bár választ nem kaptam a kérdéseimre, de azt állíthatom hogy végig olvastam ezt a fórumot nem egyszer sokszor 9000 hszben találtam igazán bölcs gondolatokat is sőt legalább 10 (nem emlékszem pontosan) régi humi topikot olvastam végig, beleértve a retros tőzsdehírt is és ezek alapján nekem pont az általam felvázolt összkép alakult ki. És mellesleg nem akarom bántani pénznyelőt (eszemben sincs) de talán nem az ő hozzászólásai bizonyultak igaznak a múltban legtöbbször, nagyon rövidtávon sok mindent meg tudott mondani előre, de a kicsit távolabbra mutató útmutatásai szerintem igazából másoknak igazolódott be. Mellesleg nem hallgatok senkire csak magamra, minden általam értelmesnek tartott vélemény beépül a sajátomba és ez kiad egy újat ami az enyém. Ezt lehet szidni, dícsérni tudom is én nem igazán érdekel.. nem szoktam senkit piszkálni, dicsőiteni, lehuhogni legfeljebb humorizálva. Szóval állom és várom a kritikát amin el tudok gondolkodni hogy vajon hol vannak hibák a szemléletemben, szívesen fogadom az újat vagy ha nem értünk egyet hát van ilyen nem akarok győzködni senkit, de ép észérveket felsorakoztathatunk egymáséi ellenében és ettől lenne fórum a fórum. Tele van futurisztikus utalásokkal főleg ez a topik de konkrét helyzetet nem sokan mernek felvázolni, vagy mert nincs nekik vagy ők is érzik hogy nem teljesen helyes valahol a "képletük". Én amit a lentiekben írtam 100%-ig hiszek, és megvannak azok a pontok, események, szituációk amikor lehet azt mondom hogy akkor viszontlátásra. Azt is tudom hogy hány millió :) nick tűnt el a süllyesztőben az évek alatt akik pedig hónapokon keresztül minden nap esküt tettek a humetre a topikban, és azóta semmi
mégcsak egy hsz sem vagy valami, gondolom az én nevemről is sokan ezt sejtik sokan, és hogy majd kikopok, most szólok előre nem fogok, még 80 évesen is itt szeretnék pötyögni. :) a humetet meg szeretném felkísérni a csúcsra.
Ui: a Te saját véleményedre lettem volna kiváncsi, nem hiszem hogy könyvbe lehetne foglalni olyan hosszú és ezért nem írod le. (ha mégis akkor bocsánatot kérek) :)
Tisztelettel
Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 21:06
Előzmény: #9173  Törölt felhasználó
#9174
csak nehogy odaégjen az a süti!
mert nem jo a sokáig tartják bent a sütöben!
Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 20:50
Előzmény: #9172  Törölt felhasználó
#9173
Biz a holnap már nem tudtok venni 70-ért.
Lekésted KOI az olcsó finom sütit!

Akinek van pénze nyitóban mindent megvenni!
Nekem már sajna nincs egy buznyákom sem.
Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 20:45
#9172
szerintem mindenki adja el.
Én + veszem.

Olyan szép ez az ár. Itt lehet pénzt keresni, csak türelem kell hozzá.

Amugy szerintem rengetegen ülnek poziba és csepegtetik ki. Én is át reppentem a Genibe utána kiszálltam és itt vásároltam megint Geni és megint Humi.

remélem ez így megy tovább mert a geni mindig kirántott a humi spekimből.
Holnap biznisz lesz itt a humiba..............
Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 20:39
Előzmény: #9170  Törölt felhasználó
#9171
sőt ha lenne a topik tetején egy FAQ akkor olyan összehangolt munka folyna itt hogy csak na!
nem lenne ennyi feleslegesen eltöltött idő !

persze friss húsra mindig szükség van!
de ha megy a szekér, akkor csak olcson kell venni ,és drágán eladni!
és ha tényleg megy a szekér akkor ez ilyen egyszerü is!
hameg nem megy akkor jön az agyalás a metafora meg az elmélkedés!

na civin úr pont ezért dolgozik ,hogy menjen a szekér!!! :)))
Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 20:34
Előzmény: #9169  Törölt felhasználó
#9170
ez első ami fontos az hogy nagyon sokat menjetek visszább ,itt ebben a humet topikban,és olvasgassatok!

a genesisben nagyon összehangolt a téma!
gazdinak volt egy szólása ami még mindig itt cseng a fülemben!
37 ft nál fog venni !(kb)
ez még nagyon régen volt itt a topikban!

pénznyelö viszont kielemezte profi modon a háterett!
föleg hogy mittöl kell legjobban félni és hogy mit is jelent az hogy 6ft os nyomda!

szoval sok mindent láttam már ,de azt amit mondtak kezd beigazolodni!
sőt ők minden okoságot elmondtak ha most én is elmondom amit tölük hallotam az ugy hatna mintha most én lennék a nagy okos!
ugyhogy az ő imázsukat nem rombolom!

rengeteg infó elhangzot már sőt szerintem még elötte is mikor én még nem voltam !
föleg azok az idők lehetek jók mikor még
bmcwap is kifejtete itt véleményét!

ugyhogy amit tudni kell humetröl az itt van ebbe a topikba csak el kell olvasni!

a baj az szokot lenni hogy mindig jönnek újak és ezt nem tudják !
pedig ha visszaolvasnának akkor minden kérdésre megtalálnák a választ!

üdv koi! :))

Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 20:06
Előzmény: #9166  Törölt felhasználó
#9169
Biztos annyira dolgoznak hogy észre sem vették a BÉT leveleit a tőkeemelésről, és még csak nem is reagáltak rá.
Kedves Koi,
értem én azt hogy a grafikon alapján általában 30-ról divat megröptetni az árfolyamot, de akkor arra mi a magyarázat hogy már 81tól pufferelték lefelé keményen, miért nem engedték még hogy a vevők megvegyék tőlük apránként a papirokat amig 80 felett volt hisz addig kell ütni a vasat amíg meleg (és biz az is volt hisz nyereségről számoltak be plussz Amerika), ha én tudom hogy 30ig ugyis visszanyomom az árfolyamot akkor inkább vígan szórom apránként 80nál, hisz már tudom előre hogy visszaveszem legalább 50%-kal lentebb és még csak az sem motiválhatta őket hogy húú nyomjuk vissza mert nem lesz szép a chart ha mégfentebbről esünk vissza nyugodtan adagolhattak volna mondjuk 81en majd ha már nem veszik akkor magára hagyjuk
, sőt amikor elkezdődött az igazi vadulás a Genesisnél, néhány nappal később már a 70et kóstoltuk úgy, hogy egy kisebb pakk 62re repítette volna az árfolyamot (ez momentán akkor ijesztőbb volt mint a jelenlegi helyzet annak ellenére hogy a 69be is beleadtak már, óriási bika minden papír, aki elcsábítható volt a humettől az bizony el is adta a nagy őrületben. És kérdezem én hogy szerinted amikor minden ilyen vonzó és egyedül ez a papír kifejezetten undorító chart alapján akkor mégis ki vette meg azt a 3,5 millió darabot amióta szűkülünk, hisz elvileg 19millió van forgalomban ez több mint a 18%-a a kinntlévő papíroknak?! Az sem feltétlen igaz amúgy hogy 30ról kell (most nem pontosan persze, csak jelképesen, szóval nagyon lentről) elindulni hisz ha jól tudom volt már olyan rally az elmúlt években amikor legalább ennyi pénzzel inditották a rallyt a gyűjtők, pontosabban a többség összeszedéséhez Ft-ban ekkora nagyságrendű összeg elég volt mintha most 65 és 80 között összeszedik a nagy részét...
Az hogy mennyit fognak keresni nem abszolut értékhez hanem relatíve kell nézni pl: 18-ról 148ra, most miért ne lehetne 70ről 350-re, tavaly sem 140től kezdtek eladni elhiheted, tehát nem hiszem hogy nyolcszoroztak(Ja és feledtébb érdekes hogy bár 18% csak a szűkülés óta elkelt egy darab új arc nem jött a topikba, hogy na vettem mehetünk felfelé, senki... ki vett akkor? biztos ez a maroknyi csapat aki eddig is itt volt egészítette ki a pakkját nem? amúgy tényleg nem kötözködni akarok de ezek mik ha nem érvek egy nagy emelkedésre? Érdekes még az is hogy a trendlines-os támaszok milyen jól működtek egy ideig persze, most a 69 jelenleg, remélem nem viszik lentebb a következő elemzésükben :), amúgy én pont erre a mostani forgatókönyvre készülve adtam vissza a félpakkot régebben és most még mindig várok és várok a vétellel..
Bónuskérdés: Ha te már egy éve gyűjtöd egy híresen elvetemült spekulatív cég papírjait mekkor hozam kárpótolna az elmúlt év OTP,MOL,Genesis,Phylaxia,Rába, Forrás,Fotex,Synergon, Eco vágta okozta profitkiesés miatt?
Hangsúlyozom hogy nem kötözködni akarok, csak érdekelne a véleményed a fentiekkel kapcsolatban.
Tisztelettel
Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 19:31
Előzmény: #9167  Törölt felhasználó
#9168
:)))
Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 19:28
Előzmény: #9166  Törölt felhasználó
#9167
Koi, Koi!
Te olyan vagy mint egy 6 éves gyerek!

Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 18:06
Előzmény: #9165  Törölt felhasználó
#9166
koi,hiányoztál már!
:-)
Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 18:05
Előzmény: #9162  Sipiii
#9165
csak egy percre ugrotam be!:)))
holnap meg y a papír 2 ft ot fel ,és 8 at meg le!

lesz hír is ,de az majd ugy 37 ft nál!:)))
(addig tart a munka!)
akkor meg már minek????

üdv koi

vegyétek ezerrel!
jó lesz a papír!!! :)))
Monster 2007. 06. 27. 18:03
Előzmény: #9162  Sipiii
#9164
Igen, az jó, hogy dolgoznak, mert anélkül megette a fene az egészet, de ez szerintem azt jelenti, hogy a gyorsokban látszani fog az eredmény, nem kell feltétlenül bejelentésre gondolni.
Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 18:03
Előzmény: #9161  Törölt felhasználó
#9163
Azért az látszik, hogy nagy eladó nincs benne... 70 alatt senki sem akarja eladni, bár sokan vennének olcsóbban, ezért pufferelik a 73at... ergo, ha mi nem tapossuk le egymást akkor itt megtalálta az alját, oldalazhat egy ideig, majd valami hirre óriás elmozdulás. SZVSZ
Ui: engem kicsit ingerel a topik címe, miért kell degradálni a humit, szerintem 1 dekával sem rosszabb mint a GENESIS, ezért nyitok egy HUMET topikot, ahova remélem nem irogatnak majd azok akik papir nélkül gyalázzák a részvényt, nekik majd megmarad ez......
Sipiii 2007. 06. 27. 17:55
Előzmény: #9160  Monster
#9162
Lám, ha hagynak minket dolgozni.... - arra vonatkozik, hogy nem ültek tétlenül az elmúlt időszakban, és meg is lett az eredménye! Hamarosan megtudjuk!
Törölt felhasználó 2007. 06. 27. 17:53
#9161
szvsz. a gyors csak jó lehet,hallod,dolgoznak ezerrel...
persze ha hagyjátok őket és nem kell óránként bizonygatniuk,hogy minden ok.

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek