Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 14:14

Forex és egyebek  

Ide johet minden forax info...

ki kereskedik devizaval es milyen oldalon fxpro.com

tapasztalatok



en pl nagyon szeretnek dow es s&p index-szel is kereskedni

tudja valaki hol erdemes kint szamlat nyitni?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 01. 10. 00:15
Előzmény: #379  Törölt felhasználó
#380
nekem kozben rozsaszinre valtottak a dobozok egy fel oraja es leallt a deviza kereskedes
ez miert van?
az irja ha ramegyek egerrel hogy old indicative price...
megis csak van szunet este..?
Törölt felhasználó 2009. 01. 10. 00:10
Előzmény: #378  Törölt felhasználó
#379
kozben persze iszonyatosan utalom a betet hogy most nem tudok kiszallni
mert ilyen szaroka papirok
most kiszamoltam olan 750 ezer lenne a veszteseg ha mindent a mai aron szornek ki
molt otp-t matavot...
azert ezt sokallom
mondjuk osszesen egy 200-at esetleg bevallalnek azt viszonylag hamar meg lehet keresni akar magyar tozsden is

persze a forex meg a dow is nagyon jo es izgatottan tanulgatom a programot meg a rendszert ugy osszesseeben ...de hmm azt hiszem azert a beten is csak fogok egy kis penzt hagyni
nem
hat
csak magyarul hangzik megha a tozsde is meg a cegek nagyresze is kulfoldi...de azert hmm csak nevezzuk mar magyarnak csak itt is kell lenni:)
Törölt felhasználó 2009. 01. 10. 00:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#378
bocs alig figyelek most az otp-re ugy lekot ennek a saxonak a tanulmanyozasa
lehet hogy van ennel jobb program is mint ahogy valaki mondta de nyilvan ezt csak akkor fogom megtudni ha ezt mar jol kiismertem mert csak akkor lesz alapom osszehasonlitani hogy mi az ami ebben nincs

amugy meg szerintem nincs olyan magyarorszagon aki a dow zarasat 1 cent ertekben is befolyasolni tudna :)
Törölt felhasználó 2009. 01. 10. 00:04
Előzmény: #368  Törölt felhasználó
#377
hat persze kulonben nem nyomtam volna ra egy bemutato kedveert esztelenul
meg most is probalom amugy ledolgozni hogy azertz a demo szamlan se mutasson mar rosszul
meg ez is egy eletszeru helyzet
beesett de nagyon mikozben en longra szamitottam
na hogyan kezelem.. :) erted
Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 22:58
Törölt hozzászólás
#376
Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 22:50
Előzmény: #374  Törölt felhasználó
#375
mi az hogy nem lehet?
1 órára?, 1 napra?, 1 hétre? 1 évre?
a nyerő progi a nyer.. bár a gappekkel mit kezd azt fel nem foghatom
Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 22:27
Előzmény: #373  Törölt felhasználó
#374
Magára hagyni nem lehet örökre , úgy értem.
Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 22:25
Előzmény: #372  Törölt felhasználó
#373
ha nem lehet magárahagyni akkor mi értelme?
egyébként ha volna tttutti jó azt őríznék péncélszekrényben (biztos van, nem kétlem)
Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 22:21
Előzmény: #371  Törölt felhasználó
#372
Van egy izgalmas hedgeingelős. Figyelni kell rá azért teljesen magára hagyni nem lehet de kemény.
Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 22:19
Előzmény: #370  Törölt felhasználó
#371
nemigen..
van jó?
Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 22:17
Előzmény: #369  Törölt felhasználó
#370
BUÉK

Kereskedik valaki közületek EA -k segítségével Metatraderen?
Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 21:54
Előzmény: #366  Törölt felhasználó
#369
Őszintén szólva fi**om sincs :D
Nem vágom annyira a rendszert, mint mondtam csak CFD DJ.I-vel kereskedek, az meg tök egyszerű sztem. Ott a spread-re kell csak figyelni. 2-3 tranzakciót csinálok egy nap, de már kedd óta nem kereskedtem. 5 darabokkal szoktam, ott 50 pont 250 usd. Nekem elég 500-600 dollár naponta :D
Ha túlságosan belemegyek, félek h szenvedély beteg leszek. Nem régóta tőzsdézek, nem szeretnék belebetegedni :D Őszintén szólva inkább kimegyek csúszni Ausztriába 2 napra és rá se nézek napokig, tök sok jó dolog van amit lehet csinálni, megpróbálok minél kevesebb időt tőzsdézéssel tölteni....Talán ezért én sosem leszek milliomos :D
Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 21:53
Előzmény: #367  Törölt felhasználó
#368
Húú!
Remélem ez csak demó progis minusz.
Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 20:54
Előzmény: #365  Törölt felhasználó
#367
Koszi de en igazabol azert nem reagalok erre mert ez a fajta veszekedes mar karacsony elott is lement. Csak akkot tombolo pizsama oktatott ki hogy milyen szanalmasan kevesek vagyunk mi ahhoz hogy devizval kereskedjunk. Lehet ez az uj srac is o csak mas felhasznaloneven. Na mindegy en nem foglalkozok vele.
Az irigysegrol meg annyit hogy itt volt pl tonic aki nagyon szivesen segitett mindenkinek. Ot ugy tunik sajnos eluldoztek. De a devizaban ha kereskedik valaki es igen sikeres akkor arra pont kurvara felesleges lenne irigynek lenni mert ha most meg mondjuk 10 ezer ember beugraba magyarorszagrol mert annyit 'megteritunk' az ugynek az sem jelentene semmit hiszen ezzel az egesz vilagon kereskednek es trillio dollarokrol van szo.
Nem az a nehany millio szamit amit mi itt kotogetunk...
dehat ilyenek az emberek.

En most bukoban vagyok rendesen. Delutan valakinek megmutattam a kereskedesi rendszert es csak ugy nyitottam egy longot a legrosszabbkor. Persze nem gondoltam bele csak tenyleg meg akartam neki mutatni na azota mar 5000 dollar bukoban van. A fene. Tudom hogy csak proba de most elrontottam ezzel magamnak a tanulast. Lehet resetelem es kezdem ujra :) Vagy szimulaljam azt hogy ez egy nagy veszteseg zarjam es probaljam visszakeresni? Vegulis ez is belefer a probaba :)
Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 20:49
Előzmény: #362  Törölt felhasználó
#366
Most pl hiaba erosodik a dollar a dow megis esik :)

Figyelj mikor mar sokat tradeltem egy nap a sok megnyitott es lezart P/L-t is szamolja tovabb az aktualis meg egyre lenetebb kerul. Eleg idegesito ki lehet a regieket kapcsolni valahogy? Eddig nem jottem ra hogyan.
Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 19:36
Előzmény: #364  Törölt felhasználó
#365
Ok. Akkor írjál, de ne nekem célozd a hozzászólásaidat, illetve ne is reagálj légyszíves arra amit írok. köszi

Mike hozzászólásai nagyon messze vannak az oktatástól sztem, na mindegy.

Mi kezdő kisbüfik vagyunk akik szeretnének egy kicsiny szeletet a tortából, többnyire mindent magunk tapasztalunk ki, saját kárunkon. Tök jó h vannak olyan sokat megért öreg rókák akik szívesen megosztják tapasztalataikat, tudásukat. Viszont ők vannak kevesebben :(
Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 19:23
Előzmény: #363  Törölt felhasználó
#364
e-shark !

Ez egy nyilvános fórum és igy azt hiszem ideirhatom a véleményem, ha ez nem tetszik csináljatok egy zárt fórumot és kábitsátok ott egymást, hogy "nekem csak nyerő trade-jeim vannak és milyen könnyű a Dow-val kereskedni" féle szövegekkel.

Az idi**ta részre pedig inkább nem is reagálok.

Nehéz hozzászólni a fórumhoz érdemben, mert olyan emberek "oktatnak" itt akik már 2 napja demóznak :-)

Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 19:08
Előzmény: #358  Törölt felhasználó
#363
Tudod sok az irigy ember, rengetegen vannak. " Nekem jól megy, de nem osztok meg semmit mással, nehogy má ő is keressen egy kis pénzt " na ezért nem ír ide a sok idi**a. Nézzenek már magugba ezek az ember aztán utána írkáljanak. Ha építő, segítő kritikát nem tudnak írni, akkor inkább ne írjanak !
Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 19:05
Előzmény: #360  Törölt felhasználó
#362
Látom mások is meglátják az összefüggéseket :D

A BUX már sokszor megszivatott, ott buktam rendesen bár összeségében az is nyerő. DJ.I-ben nagyon szépen vannak beszállási pontok, öröm tradelni ott.
Törölt felhasználó 2009. 01. 09. 17:25
Előzmény: #358  Törölt felhasználó
#361
en nem ertem miert lehet ebbol pofaraeses
magyarazd el

Topik gazda

phxmike
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek