Topiknyitó: Portfolio 2019. 01. 25. 11:05

Ez az életfeladatom, egy sajnálatos haláleset nem futamít meg!  

Ugrás a cikkhez
Andy Vajna halálával gyakorlatilag lenullázódtak azok a tervek, amiket az Est Media nagytulajdonosa, Balázs Csaba és Vajna hajtott volna végre, pedig a filmügyi kormánybiztos média- vagy ingalanportfóliójának egyes elemei is
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bitKain
bitKain 2019. 01. 25. 11:16
#4
Az Est Media piaci értéke közel 13 milliárd forint. Összhangban áll ez az összeg a vállalat mostani állapotával és a tervekkel? 
A potenciált tekintve ennél én többet is el tudok képzelni.
.
A minap olvastam egy rövid interjút, amiben a riporter egy pattanásos, szemüveges, gizda tinédzser fiút kérdezett, aki elment dolgozni a mekibe, mert nem tudott elhelyezkedni vájárként. (Részlet az interjúból)
- Riporter: El tudnád képzelni, hogy 100 jó nőt megkapj 2019-ben?
- Fiú: A potenciált tekintve ennél én többet is el tudok képzelni.
.
:-D
bitKain
bitKain 2019. 01. 25. 11:06
Előzmény: #2  bitKain
#3
Kötelező olvasmány, zseniális. 
A bullshit generátor nem tudna egy ilyen cikket összehozni. 

"A legfontosabb azonban az, hogy megmutattuk a befektetőknek azt az utat, amit ez a társaság bejárhat." 
Az a baj, hogy nem figyeltem eléggé, vagy nem vettem észre az utat a susnyástól :-) 
.
Kell egy Balázs Csaba fun klub, vagy egy szekta, olyan mondatok vannak ebben a cikkben ami miatt jogosan kaphatná meg A Mester címet (vagy a Mágust) 
.
 "Csak a kezemet figyeljék mert csalok!" 
(Rodolfó) 
.
 "Csak a jelentést figyeljétek, mert csalnak!" 
(bitKain)
bitKain
bitKain 2019. 01. 25. 11:05
Előzmény: #1  portfolio
#2
Kötelező olvasmány, zseniális. A bullshit generátor nem tudna egy ilyen cikket összehozni. . "A legfontosabb azonban az, hogy megmutattuk a befektetőknek azt az utat, amit ez a társaság bejárhat." Az a baj, hogy nem figyeltem eléggé, vagy nem vettem észre az utat a susnyástól :-) . Kell egy Balázs Csaba fun klub, vagy egy szekta, olyan mondatok vannak ebben a cikkben ami miatt jogosan kaphatná meg A Mester címet (vagy a Mágust) . "Csak a kezemet figyeljék mert csalok!" (Rodolfó) . "Csak a jelentést figyeljétek, mert csalnak!" (bitKain)

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek