Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 19:18
Előzmény: #88456  Törölt felhasználó
#88460
vázolt a reális viszonyokat, hadd röhögjek ismé annyira, hogy leessek a székről. Ez uri gellernél is jobb. :DDDDD
Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 19:17
Előzmény: #88453  zotya32
#88459
dede, teljesen mindegy zotya. Legjobb, ha elégeted. Ugyis tök mindegy. :)))))))))
Legalább akkor gyújtósnak jó, legalább melegebb lesz a házban. Mert már ugyis mindegy. Vagy miért nem adod nekem? Ha már ugyis mindegy. :) _Vagy miért nem adod egy alapítványnak? Ha már vkinek ugyis mindegy, akkor annyi szép dolgot tehet azzal a pénzzel, annyi örömet okozhatsz. :) Miért pont az amugy is gazdag spekiknek adod?
Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 19:13
Előzmény: #88451  Törölt felhasználó
#88458
köszönöm a bókokat jk, nagyo n jó vagy hozzám, :DD

Nagyon egyszerű: shortolni kell. És még a mol sem negyedelt. És abban legalább van fantázia. Már ezer éve short van. És ha már aljvadászatot folytatunk, akkor eszébe sem kellett olna jutni senkinek 20 alatt van, amikor nyilvánvalóvá vált a medvepiac.

Az emberek jelentős része nem biztos, hogy bukóban van. De a makacs tudatlanok 100%-a biztos.

nem azért volták oktondiak, mert vettek v. jegyeztek. Azért, mert nem adták el, és vették vissza jó áron. Ti ******-k, ha eladtátok volna mondjuk 25-ön, és kétszer annyit visszavestek pl. feleannyiért, az nem lett volna értelmesebb, ha már ragaszkodtok ehhez?! l Legalább felfognátok, ha már nem csináljatok, miről beszélek. Ilyen egy fanaikus bandát....Buxer munkásőr jól beállított ttetket egy irányba.....hihetetlen, hogy miután már annyi fanaikus eszem elbukott a XX: században, még mindig ennyire behülithetők az emberek. Ha meg önként vagytok ilyenek, az még félelemetesebb. És persze, hogy már káromkodó szavakat használok, mert az ilyen szintű sötétség már mindent kihoz az emberből..... :))

Kicsit be vagyok csicxcsentve, ugyhogy bocs a helyesirási hibákért, egyszerű népek :)

Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 18:58
Előzmény: #88455  Törölt felhasználó
#88457
4-5 kemény madzsar huf
Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 18:55
Előzmény: #88455  Törölt felhasználó
#88456
Örülök,hogy egyre többen látjuk reálisan a
piaci körülményeket és a PHYLAXIA jelenlegi
és jövőbeni helyzetét.
A hangnemről pedig annyit..............................
Úgy gondolom bizonyos keretek között mindnyájunknak megvan a saját harca a
tőzsdézéssel,épp ezért ( főleg most ) inkább
EMBERI hangnemben segíteni kellene
egymás ténykedését.
Mindannyian tudjuk,hogy a gusztustalankodok munkájának megvan a
miértje,ami bizony nem a MI érdekeinket
szolgálja.
Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 18:21
Előzmény: #88451  Törölt felhasználó
#88455
Sziasztok, kedves és barátságtalan fórumozó társak! Inkább azon volna érdemes gondolkodni, hogy mik a jó beszálló pontok.
Számos tőzsdének rengeteg részvényét érdemes figyelgetni, és ha elérkezik a pillanat akkor venni. Szerintem a Phyl már most ezen a szinten van. Ahol venni kell.
Ezért ha megfigyeltétek már néhányan 10-11 Ft környékén el is kezdték zsákolni. Valószínűleg igazuk van és most van itt az idő az óvatos gyűjtögetéshez. Azon meg hogy miért vettünk magasabb szinten nem érdemes gyötrődni, az már a múlt.
Persze javaslom mindenkinek levonni a következtetéseket. Én is ezt tettem.
Az hogy most itt vagyunk nem a cégnek tudható be. Hiszen mindenki nagyjából hasonló mínuszban van. Egy két "Unikum" van csak a béten ahol az esésben nem feleződtek minimum le az árfolyamok.
De a Béten a harmadolás, negyedelés az nem volt ritka jelenség. Ez pedig egyértelműen a globális pénzpiaci válság következménye és ez még TART.

Két dolog kell hogy erről a szintről sokat lehessen keresni. Ami ugye a legfontosabb, hogy nem menjen csődbe a cég. Mert akkor buktuk az összes lóvét. Akkor így jártunk, de aki tőzsdézik az számoljon a legrosszabb lehetőséggel is. Azért nem gondolom, hogy ez megtörténik. Nyilván nem is tartanám itt a pénzem jelentős részét, ha így gondolnám.
A másik, hogy forduljon a piac.
Ha ez bekövetkezik, és továbbra is nyereséges gyj-t kapunk, akkor névérték közelében lesz a papír. A fordulathoz idő kell.
Mert az bármikor jöhet, de ha nem egy hirtelen visszarendeződés lesz., amire most kicsi az esély, akkor fél év egy év is beletelik, hogy regenerálódjon a piac. Komoly bikafuttatásokra attól kezdve számíthatunk.
De lefogadom, hogy ez idő alatt 20 Ft-ra bármikor két hét alatt visszamegy ez a papír.:)
Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 18:10
Előzmény: #88453  zotya32
#88454
zotya32 2008. 10. 26. 18:03
Előzmény: #88452  feel
#88453
jövőkép.... "A jövendölések a mérhetetlen önzés, kapzsiság és közömbösség okát, a pénz hatalmának megszűnését ígérik."
Akkor, meg teljesen mindegy miben van a pénzünk?? :))

link
feel
feel 2008. 10. 26. 17:46
Előzmény: #88445  Törölt felhasználó
#88452
Tisztelt robbaj11!A stilusod es a muveltsegi szinvonalad teged minosit "agyament" en soha nem hasznaltam meg ilyen kifejezest rad.Amit leirtam az az en velemenyem,nem tudom miert reagalsz ilyen hevesen amikor nincs is papirod.Tudjuk,hogy te vagy a No1 a tokepiacon:-)
Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 17:38
Előzmény: #88450  Törölt felhasználó
#88451
Kedves Robbaj11!

Nem akarjátok ezt a meddő vitát a tiszteletreméltó Darwin kollegáddal privátban folytatni???

Én elhiszem neked, hogy Te milyen ügyes, okos és rendkívül tehetséges tőzsdés vagy, hogy nem ebbe a "szarkupacba" fektettél, de amit itt cél nélkül a fórumban művelsz az egyenesen bicskanyitogató...

Nem kell itt az embereknek osztani az észt, hogy mekkora "marhák" voltak amiért jegyeztek, vagy vásároltak ebből a részvényből!!!

Ugye tudod kedves fórumtársam, hogy nem tudsz jelenleg olyan papírt mondani a BÉT-en, ami ne felezte (legalább) volna magát meg az elmúlt hónapokban?!

Teljesen mindegy, hogy ki, és mikor mibe fektetett, mert jelenleg óriási bukóban van az emberek jelentős része...

Lehet, hogy Te kivétel vagy nem tudom, de nem is akarom megtudni, ezért kérlek mégegyszer tisztelettel, ne foglalkozz ezzel a fórummal!!!

Üdv: JK!
Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 17:02
Előzmény: #88446  Törölt felhasználó
#88450
nincs cél. A többi totyikban nincs ennek ilyen elvakultak, ezért az nem szórakoztató. Pl. otinál senki nem kapaszkodik a apapírba 10 ezer óta, és ha mégis, akkor nem hangoztatja, hogy mennyire fasza gyerek, és milyen jó papírja van, meg hogy mennyire nyugodt. Ennyi az egész.

Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 16:59
Előzmény: #88448  Törölt felhasználó
#88449
van egy csomó lopcióspont máshol is
majd jővőre hosszabbítják mind..
de minek?
zéró üzemi nyereségből csak a vezetők szakítanak zsebopcióra
Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 16:54
Előzmény: #88447  Törölt felhasználó
#88448
Ugyan már Stan...
Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 16:44
Előzmény: #88444  Törölt felhasználó
#88447
Lopciós pontok junkiknál a mézesmadzag
Azt a vezetés kipergeti magának az elmaradt lét decemberben jutalomként
Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 16:22
Előzmény: #88445  Törölt felhasználó
#88446
Robaj, én szívesen olvasom a beírásaidat, de áruld már el nekem miért itt undokoskodsz? Mi a célod? Nap estig elreplikázok itt veled, ha gondolod. Vannak sokkal nagyobb forgalmú, több likvidálást látott papírtopikok a portfolión. Ott kéne ismerkedned. (pénzt csak komoly embernek adok fedezetre, ha ez a sunyi célod)
Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 16:15
Előzmény: #88442  feel
#88445
én meg kívánom, hogy akik ennyire nem értenek a tőzsdéhez, hulljanak ki......

Mitől duplázna te agyament 2 hónap alatt, miközben a rv-piacok még halvány jelét sem mutatják az alj elérésének? Komolyan már azt hiszem, hogy szándékosan idegesítitek az értelmeseket....
Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 16:09
Előzmény: törölt hozzászólás
#88444
Opcióspontokról jut eszembe ismer itt valaki olyan céget a bét történetéből, amelynél az első lehívási pont sem teljesült volna?
Koi, Te egy lexikon vagy, nem volt ilyen ugye?
Nabinál volt egy 5000 Ft-os lehívás 2000 körül emlékeim szerint ami éppen becsúszott.
Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 14:14
Törölt hozzászólás
#88443
feel
feel 2008. 10. 26. 13:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#88442
Szia zsihaha!Pozitiv forgatokonyv szerint tippeltem,mert miert is ne.Peren kivuli megegyezes kp200millio korul,hasonlo nagysagrendu eves profit.Tulajdonosi szerkezetben valo valtozas,nagyobb befekteto megjelenese.Termeszetesen a jelenlegi szinten nagyon alularazott.Remelem valamelyest csokken a nemzetkozi para,ev vegeig.Ez az en gondolatmenetem.Tudom most majd sokan lehurognak,de nem baj.
Törölt felhasználó 2008. 10. 26. 13:52
Törölt hozzászólás
#88441

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek