Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:43
#69560
Tehát 6.551.000 db részvény elég egy közgyűlés összehívásához.
Javaslatom a következő:::
1. napirendi pont BUDFOX levele várjuk a korrekt válaszokat.
2. pont Radnai István visszahívása a felügyelő bizottságból ( bár ez lehet kissé durva)

GONDOLKOZZATOK EZEN.BUDFOX levele jó és így nem lesz rá érdemi válasz sohase.
Bocs Rapista de már kicsit unom ezt az egészet.
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:43
Előzmény: #69557  BudFox
#69559
és ezért a cikkért még FIZETTÜNK!

Tehát íme, most jöhet még csak az igazi feketeleves:

"Ezt természetesen nem tudjuk feltételezni, hiszen a holdingstruktúra kialakítása tovább halad és a vezérigazgató elmondásából is kiderül, hogy nem kívánnak szakítani az alaptőkeemelések adta lehetőséggel. Ez azonban nagyfokú kockázatokat hordoz magában. "

"Az elmúlt három évben a társaság által kibocsátott részvények száma több mint megnégyszereződött, ez fedezte többek között az akvizíciók költségeit. Mindemellett azonban eddig nem látni, hogy az akvizíciókkal a főtevékenység hatalmas veszteségeit képes lesz fedezni a társaság, így a korábban felfokozott befektetői érdeklődés alábbhagyásával az árfolyam tartós emelkedésének is alacsony a valószínűsége. Ez pedig esetlegesen további kockázatot szül, akár az apportért cserében kibocsátott részvények új tulajdonosainak is megremeghet a keze."
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:43
Előzmény: #69557  BudFox
#69558
nem lesz.
én már irtam nekik,de nem jött még válasz.......
BudFox
BudFox 2008. 06. 05. 12:41
Előzmény: #69555  BudFox
#69557
elküldtem a levelet, ha lesz válasz bemásolom ide.
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:40
Előzmény: #69531  Törölt felhasználó
#69556
Innen a fórumról kéne alanyt választani az ökörsütéshez!
BudFox
BudFox 2008. 06. 05. 12:39
Előzmény: #69524  Törölt felhasználó
#69555
Tisztelt Phylaxia Pharma Rt.
Tisztelt T.P.

Már egy ideje részvényekkel rendelkezem az önök cégében.
Egy észrevételt szeretnék önökkel közölni. Sokan a részvényesek közül már nagyon türelmetlenek, elkezdik eladogatni veszteséggel a papírjaikat. Múltkor Tóth Péter azt közölte hogy mi részvényesek tehetünk egyedül az árfolyam alakulásáról. Én úgy gondolom, hogy a cég részéről is lehetne még sokmindent finomítani, az információközlés részéről.
Itt van ez a cikk a porfolio-n. ( 06.05 - 11:45 perces cikk) De már megint nincsen benne semmi konkrétum, ahogy azt a cikkíró is megjegyezte.

Íme egykét dolog, amit feltétlenül tudni szeretnének a befektetők :

- Azt akarjuk tudni hogy pontosan mikorra lesz meg az A kategóriás minősítés .( Hétre pontosan meg kell tudni mondani)
- Milyen cégeket akarunk még akvirálni.
- Lesz -e a közeljövőben jegyzés, részvény kibocsátás és milyen áron.
- Van -e nagybefektető a láthatáron ( komolyra gondolok )
- mikorra indul be a KEG -nél a gáz üzlet. ( hónapra pontosan)
- Mikor vezetik be a papírokat külföldi tőzsdén. ( Hónapra pontosan) , és hogy melyik tőzsdére pontosan..
- Mikor , hova ment üzleti ügyben tárgyalni, és mit ért el..
- idén mennyi lesz a várható bevétel, mennyivel nagyobb mint tavaly..stb.
- mikor indul az új gyógyszer gyártása ( Hétre pontosan kell megmondani)
ha elakadt valahol az engedélyeztetés, akkor melyik résénél, és mikorra várható a megoldása
- Szállítási megállapodás van -e az új gyógyszerekkel kapcsolatban, külföldre-belföldre

Ha ezek az információk megvannak, és korrekt információk, a valóságnak megfelelnek,
és korrekten közzéteszik, nagy hírverést csapnak körülötte, akkor garantáltan megindul az árfolyam felfelé, amit Önök is annyira várnak-

Tisztelettel Király Tibor - BudFox , egy Phyaxia jegyző, befektető. aki még próbál bízni a cégben

( a levélhez legalább 2 tucatnyi befektető
csatlakozott 30 perc -en belül-)

Válaszukat mielőbb várom.
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:39
Előzmény: #69551  Törölt felhasználó
#69554
Az buxinak megvan...........
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:38
#69553
A Közgylést össze kell hívni, ha azt az alaptke legalább 4 % -át (egy-huszonötöd részét)
képvisel részvényesek az Igazgatóságnál - az ok és a cél megjelölésével - írásban kérik.
Az alaptke legalább egy százalékát képvisel, szavazati joggal rendelkez részvényesek - az
ok megjelölésével - írásban kérhetik az Igazgatóságtól, hogy valamely kérdést tzzön a már
meghirdetett Közgylés napirendjére. A részvényesek e jogukat a Közgylés összehívásáról
ALAPSZABÁLY
6
szóló hirdetmény megjelenésétl számított nyolc napon belül gyakorolhatják. Az Igazgatóság
a társasági törvényben meghatározott indítványokat köteles felvenni a napirendre és azokat
nyolc napon belül köteles közzétenni a Közgylési hirdetménnyel megegyez módon.
Az alaptke legalább 4 % -át (egy-huszonötöd részét) képvisel részvényesek - az ok
megjelölésével - írásban kérhetik az üzletvezetés megvizsgálását a Felügyel Bizottságtól.
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:38
Előzmény: #69551  Törölt felhasználó
#69552
akkor tevedtem bocs`
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:37
#69551
A Közgylést össze kell hívni, ha azt az alaptke legalább 4 % -át (egy-huszonötöd részét)
képvisel részvényesek az Igazgatóságnál - az ok és a cél megjelölésével - írásban kérik.

Alapszabályba olvastam most.
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:37
Előzmény: #69548  Törölt felhasználó
#69550
Sacis :-)
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:36
Előzmény: #69546  Törölt felhasználó
#69549
Legalabb 10%
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:36
Előzmény: #69535  Törölt felhasználó
#69548
Pista, Te vagy a "kisbefektetői kapcsolattartó", a fórumon való "nyüzsgésed" miatt kerültél be a FB-ba, ami akkor nagyon fontos volt számodra is valamiért....mostanában előkelő "outsider"-ként mosod kezeidet, nem akarsz kommunikálni velünk...régen itt voltál reggeltől estig, estétől reggelig, mostanában mintha nem lennél "tiszta", kissé zavart módon viselkedsz...? Ha más nem így látja, megkövetlek!
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:33
Előzmény: #69545  Törölt felhasználó
#69547
:o) Mennem kell lányok-skacok, pedig "bizisten" jó volt veletek. Semmi szappanos sztori, csak így verbálisan. Jövök még. (nem ijesztgetésnek szánom!)
Láttam egy jó bőrfotelt, szemisztikailag is áttekintem.
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:33
#69546
Tudja valaki hány százalék kell egy rendkívüli közgyűlés összehívásához??
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:31
Előzmény: #69544  Törölt felhasználó
#69545
Ebből mi lesz??? (egy nagy sóhaj a kérdés előtt)
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:30
Előzmény: #69535  Törölt felhasználó
#69544
Olyan vagy Rapi! Te (remélem nem) mindig viccelsz!

:o)))
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:28
Előzmény: #69539  Törölt felhasználó
#69543
Arányaiban nézve vehetnél 3400 db-ot! Komoly árfelhajó hatása lenne!
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:28
Előzmény: #69535  Törölt felhasználó
#69542
Nyugi! Dolgoznak a cégben, nem érnek rá tájékoztatni! Megy minden a maga útján! Hogy per pill mitől esik az árfolyam már elmondták! - sok kis idétlen büfi 1-2 forintra áll be eladásra és ettől duzzad az eladói oldal!"
Tessék bízni és pozitívan írogatni!
Nem jártok jól, ez tuti!
De előtte meg kell venni és a vevői oldalt erősíteni.Ezért az állításotok nem igaz.Elfogultak vagytok.A vezér azt nyilatkozta,hogy színte még nem is esett a rv.Milessz ha esik?14-15ft?Negyedelés előtt is 60 felett volt ha jól emlékszem.
Törölt felhasználó 2008. 06. 05. 12:26
#69541
Rapista.
Csak megjegyezném,hogy a szappan helyett koncentrálj légyszi a Budfox által megfogalmazott levél tartalmára ha már itt vagy.
Nem szoktam idegbajoskodni de azért látom néha beirogatsz ilyen kis vicces szösszeneteket de szerintem neked nem kellene.
Tehát koncentrálj a levél tartalmára és HA MÁR itt vagy azért reagálj valamit ha lehet.Nem tőled várom a válaszokat.
Hanem mondjuk segítek továbbitani vagy valami.

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek