Topiknyitó: zsosz 2007. 11. 29. 09:30

Mikulás-rally  

Nem hiszem el,amit látok!

Az Öreg ekkora vezércsellel?

Megszorítás,válság,megfojtott gazdaság...hogy csináljam meg az elvárt rally-t?

Lezúzom az indexeket a vájár béka legmélyebb pincéjébe és onnan aztán lehet vágtázni!

Lehet a rally végén még mindig csak egy gödörben leszünk,de micsoda feeling egy mutatós emelkedés!

Kíváncsi vagyok mire elég?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 20:37
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Szia Darwin !

Én pont jövő héten lesz két éve , hogy tözsdézem , nincs nagy tapasztalatom...de ami itt tőrténik az nagyon érthetetlen a számomra , pedig még csak nagyon buta emberkének sem igazán vagyok mondható.

Keresem én is , mint mindenki , hogy mi is ez az összevisszaság , ami nálunk történik itt a BÉT-en.

Én csak kp-ben ültem edig , így veszek és adok részvényt , talán nem is kis öszeggel.....
nincs áttétem , hatim........egyszerűen kereskedem......de amikor percek alatt vesztettem el ---nem drágán vett részvények mellett-----10 millát----már ha realizáltam volna-------akkor azért elgondolkodik az ember!!!!
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 20:31
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#5
Nagyspeki !

A brokercegek nem beszelnek ossze !
Nemreg kezdhetted, hogy ilyen gondolataid vannak. Hidd el, hogy a brokercegek majdhogynem ellensegei egymasnak. Allandoan egymast figyelik,hogy mit lep a masik. A masik kiismerese az egyik legfobb teendojuk. Osszebeszelesrol szo sem lehet. Egy-ket brokerceg nemely ugyletekben, spekulaciokban meg osszejatszhatnak,de nem ez a fo jellemzo rajuk.

Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 20:18
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Sziasztok !
Valóban szép 2 napot tudhatunk magunk mögött....
A baj csak az hogy könnyű úgy rallyezni hagy előtte esik 20-30%-ot minden....
Rally lenne egy ilyen mértékű emelkedés 28k-s buxról,10k-s otitó,.....ez csak visszateszt,talán egy rövid trendforduló...
Bár csak meg se állna 40 K-ig.
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 20:09
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
A rally ránk férna szerintem mindannyiunkra, de a kérdés , hogy a nagyok a két hónap lezárását és az évvégét hogyan gondolják.
Amikor zuhant az otp , a broker rá akart dumálnio , hogy azonnal adjam el így megy úgy.....kezdem azt hinni , hogy összebeszéltek a brokercégek , asok kis büfit kiparáztatták és most , pedig sipirc vissza.......az Oti nekem nagy kérdés, ekkora forgalommal venni...ez érdekes...most a richter bejelentés előtt volt hasonló , bár ott már rájöttek , hogy a cég nagyság nem jelent automatikusan nyereség nagyságot is....
DE ezek nagyon érdekes tőrténések!!!
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 20:01
Előzmény: #1  zsosz
#2
Kezdetnek nem volt rossz. De a virgacs csipni fog!

Topik gazda

zsosz
zsosz
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek