Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 23:19

T. Portfolio!  

Nem vagyok az a topicnyitogató meg kötekedősdi fajta, de nem találom a "politika és társadalom ahogy én látom" vagy valami hasonló című matgab által indított topicot. Megkérdezhetem, mi az oka, hogy eltűnt?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sly36
sly36 2007. 11. 22. 10:05
Előzmény: #139  Törölt felhasználó
#140
Tisztelt Portfolio!

DLPH-t ismét sikerült kitiltaniuk egy gyerekes tinédzser baromságai miatt.
A fórum szakmaiságának megtartása érdekében kérem a többiek nevében is DLPH visszaengedését!
Köszönettel: Sly36
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 08:57
Előzmény: #138  keljfeljani
#139
arra szeretném kérni Önöket, hogy vizsgálják meg annak lehetőségét, hogy minden a béten forgó részvényre lenne egy külön topik, plusz a fontosabb momentumokra, pl. hati, külf. papírok, deviza, stb., lenne egy politikai, egy egészségügyi topik és slussz :o), és azokba lehetne írni, eszmét cserélni, megvitatni dolgokat.
a korábbi topikokba nem lehetne írni, de visszakereshetők, olvashatók lennének.
nem lehetne új topikokat nyitni a felhasználóknak önhatalmúlag :o), csak a pf nyithatna.

a bekiabálókat, szétoffolókat pedig az egyes topikok "közönsége" úgymond ki tudja vetni magából - ha akarja - egyszerű kiközösítéssel, azaz hozzászólásuk teljes figyelmen kívül hagyásával.
szerintem ezt az értelmesebb felhasználók meg tudnák oldani :o) tudnák kezelni; mert így ahogy most van, ez borzalmas.

szerintem ez az Önök érdeke is.

előre is köszönöm, ha foglalkoznának érdemben a felvetéssel.
keljfeljani 2007. 11. 21. 23:27
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#138
T. Portfólió!
Meg van minden bocsájtva! Ti is a piacról éltek!!!!!!! Ha a duma nem jó, vagy nem kóser,
úgy ki vagyunk moderálva!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 11. 21. 23:09
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#137
Engeeeeeem is töröljön az a kedves, aranyos, levélre nem válaszolós, kis moderátor fiúúú!
Törölt felhasználó 2007. 11. 21. 22:15
Előzmény: #135  Törölt felhasználó
#136
T. Portfolio!
Legyetek szívesek Törölni engem, mert már naggggyon unom magan és az esést.. engem mindeki utál
Tisztelettel a NagyBarnaMaci
Törölt felhasználó 2007. 11. 21. 21:50
#135
Topikgazdaként azzal a kéréssel fordulok hozzád, hogy légy szives azonnali hatállyal törölni a ZENEBOX topikot. Felesleges, hogy eggyel több olyan topikotok legyen kint, mely csak az értelmetlen és kishitű vitákkal van tele. Ez egyrészt méltatlan a Portfolio színvonalához, másrészt azokhoz az elvekhez is, melyek mentén e topikot létre kívántam annak idején hozni. Én nem szeretnék senkit sem a topikomból kitiltani, meg moderátornak háttérben jelezni, mert e topik nem a kirekesztést szolgálta, hanem az eggyétartozást.

Megértésedet, mihamarabbi intézkedésedet ezúton is köszönöm.

További szép estét kívánok.
Törölt felhasználó 2007. 10. 02. 19:40
#134
T. Portfolio!

Tegnap puszta kíváncsiságból elkezdtem regisztrálni, hogy hogyan is lehet előfizetni a Markersre, majd véletlenül el is küldtem ezt a regisztrációt. A kapott e-mailben viszont nem élesítettem a felhasználónevemet, és nem is fizettem ki a díjat (bankkártyás fizetést választottam). Az lenne a kérdésem, hogy törlődnek-e a rendszerükből valamikor az adataim, illetve, hogy így ugye nem jön létre az előfizetés sem?

Üdvözlettel
krisxxx
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 13:10
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#133
kov, :)

eláruljátok, h mi történt az általam egyébként nem követett eredeti "politika ahogy én látom topikkal" ?
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 20:01
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#132
Köszönöm a gyors intézkedést!
További szép estét!
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 19:58
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#131
Megtörtént.
üdv,
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 19:48
#130
Sziasztok Portfoliósok!

Légy szives igazítsátok már meg a zenebox topikot, mert szétcsúszott a nagy zenélésben!

:-))

Köszi előre is
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 08:13
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#129
Bizony,hogy ki lehet zárni.Lehet megérjük,hogy egy szép napon már a jó reggelt-ért ki kizárás jár.
Engem azért zártak ki,mert azt mertem irni: francba.
Most azért van két nevem,mert a régit jobban szerettem, azt irom alá,a Hermeleint egy "i "betűvel elirtam anno, de lehet,hogy legközelebb Lenin-t csinálok magamból.
Szép napot, sok pízt.
lazac
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 08:12
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#128
<< vissza a fórum témákhoz

Van ez a felirat. A "fórumtémák" szót egybe kell írni!
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 08:07
Előzmény: #126  buxmester
#127
Miért ne lehetne? Látod hogy lehet!!
buxmester
buxmester 2007. 09. 24. 08:04
#126

Kedves vesztes!

A fórumba nem illő hozzászólásaid miatt a Moderátor tiltólistára tett!

2007-09-23 19:26: Tisztelt Felhasználó!

Alábbi hozzászólásod a Fórum felhasználói szabályaiba ütközõ volt. A moderálási elveinknek megfelelõen kitiltottunk.

Portfolio.hu

-------- Az eredeti hozzászólás ----------
Fórum: Erősödő Phylaxia
2007-09-23 17:27:53 - Re: Meddig megy?
Te ostoba, MIT REMÉLSZ?

vesztes

Ezért nem lehet sekit kizárni!
Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 10:24
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#125
MINDENKI kivétel nélkül, aki reagált erre a kis történetre, belopta magát a szívembe (ha szabad ily furán fogalmaznom).
Köszönöm :)))) Jól esett. Valóban.
Szerény lehetőségeimhez mérten cserébe igyekszem letenni az asztalra valamit, hogy megérje szélesebb körben is a firkálgatásom.

Egyszer, itt és most ,anélkül hogy túl csöpögősre fognám a témát, nyomatékkal MEGKÖSZÖNÖM mindenkinek a reakcióját.
Nagyon kedvesek voltatok. Köszönöm.
Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 08:49
Előzmény: #123  Törölt felhasználó
#124
T. Portfolio!

Ha Onoknek szamit a latogatottsag, a kattintasok szama (biztos merik), akkor maradjon tovabbra is minden igy, hiszen minel tobb anyazas es veszekedes egy-egy topikban, annal tobb a hozzaszolo, annal nagyobb a latogatottsag.(Ez kicsit olyan kereskedelmi-tévés,mónikasós-beütéssel).

Ha Onoknek szamit a szinvonal, valamilyen valtozast kellene eszkozolniuk. Elgondolkodtato, hogy miert tunnek el a megbecsult, szakmailag hozzaerto topiktarsak a konkurens tozsdeportalokra....

Onoke a dontes.
Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 02:06
Előzmény: #122  Törölt felhasználó
#123
ha a moderátor nem olvasna ma fórumot, ki sem tilthatta volna DLPH-t
nagyon is dolgozik a moderátor!
csak épp szűklátókörűen és felületesen
Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 00:21
Előzmény: #117  Törölt felhasználó
#122
T. PORTFOLIO!!!!!!!!!!

A moderálás több esetben is súlyos kritikával illethető!

Az alábbi konstruktív javaslatokat szeretném a portfolio figyelmébe ajánlani:

1. A moderálást több, megbecsült régi fórumozó kezébe kell adni, de legalábbis őket is felruházni a moderálás lehetőségével. Több olyan személy is van a fórumon, aki ezt korrektül, visszafogottan tudná megtenni. Általában olvassák a fórumot, tehát nem kerülne külön nagy erőfeszítésbe ez.

A moderálási elvekről lehet természetesen vitát, egyeztetést lefolytatni.

Akár úgy is elképzelhetőnek gondolom, hogy több személy (moderátor) egyhangú javaslata esetén történjen meg a moderálás.

2. Alternatív lehetőségként el lehet gondolkozni azon a lehetőségen, hogy a topik létrehozója gyakorolhasson moderátori jogokat. Ha a moderálás valakinek nem tetsző, nem kell a topikhoz hozzászólni.

3. A mai, teljesen jogos felháborodást kiváltó moderálási hülyeség helyrehozása nem kerülhető el. Ehhez javaslom DLPH visszaengedését a régi nickjével, és én indokoltnak érezném, ha a portfolio a fentiek értelmében moderálási jogkörrel engedné vissza DLPH-t. Az 1. verzió esetén másoknak is meg kell adni ezt a jogot DLPH mellett, a 2. verzió esetén meg kell neki adni a jogot a Lelkisegély topik moderálásához.

Úgy gondolom ez méltányos lenne vele szemben.
A kitiltás semmi esetre sem.

Tudom, hogy hétvégén a moderátor otthon pihen és nem fórumot olvas, de jó lenne, ha holnap nem kellene még mindig ezzel a problémával foglalkozni.
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 21:06
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#121
és Táncsicsot is azonnal engedjék ki a rohadt labancok mert különben elfoglalunk egy nyomdát és kinyomtatunk 10... sőt, 12 pontot!!!

Topik gazda

penznyelo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek