Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 10:13

PANNONPLAST TOPIC  

Sziasztok!



Miért érdemes Pannonplastot venni?



VÉGRE NYERESÉG: A Pannonplast Nyrt. a 2006-os évet 1,138 milliárd forint nettó nyereséggel zárta, szemben az egy évvel korábbi 253 millió forint veszteséggel.



NYERESÉG!!!! Az egy részvényre jutó nyereség (EPS) a 2006. évi gazdálkodás alapján 300,2 forint, míg egy évvel korábban egy részvényre 60,1 forint veszteség jutott.



SAJÁT RÉSZVÉNY VÁSÁRLÁSOK: Saját részvény vásárlások 18 hónapos időintervallumban. (Közgyűlési határozat: 2006. április 8.)



CSÖKKENŐ HITELÁLLOMÁNY: A társaságcsoport összes hitelállománya 1,498 milliárd forinttal 4,211 milliárd forintra mérséklődött, míg a nettó adósság 2,522 milliárd forintot tett ki az időszak végén.



MENEDZSMENT: A Pannonplast gyorsjelentésben megerősítette, hogy a menedzsment fenntartja azt, amit 2006 augusztusában közölt: az egy részvényre jutó becsült vagyon részvényenként 4500-4700 forint.



És ehhez jön még a piaci pletyka:



BUX KOSÁR: Bekerül(het) a Pannonplast a BUX-kosárba.



Szóval engem ezek meggyőztek.



Az 5000 Ft-os árfolyam könnyen elérhető.



Senkit nem kívánok vásárlásra buzdítani, mindenki döntsön belátása szerint.



Én most ebben látok komoly potenciát.



Természetesen pozícióból beszélek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 12:57
Törölt hozzászólás
#900
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 12:43
Előzmény: #898  exmnbs1
#899
okosodo válasz nem itt
exmnbs1 2007. 09. 30. 12:24
Előzmény: #896  BozsoBozso
#898
Az jó, akkor oda érdemes beállni
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 12:22
Törölt hozzászólás
#897
BozsoBozso 2007. 09. 30. 12:21
Előzmény: #895  exmnbs1
#896
Felső limit sztem nem lesz 10k azért lesz sok kisbüfi aki eladja pl aki 5K vette a kitörésneél.

Sokan megelégednek a duplázással mikor fél éven belül (az első sikeres kút) a 4-5X is benn van (5k -ról számolva)
exmnbs1 2007. 09. 30. 12:19
Előzmény: #894  BozsoBozso
#895
Felső limit?
BozsoBozso 2007. 09. 30. 12:18
Előzmény: #891  exmnbs1
#894
Nyitotipp 10000!
exmnbs1 2007. 09. 30. 12:17
Előzmény: #892  Törölt felhasználó
#893
DLPH, megerősítettél, veszek reggel én is;)))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 12:09
Előzmény: #882  Törölt felhasználó
#892
K-mezon

bogaram az , hogy ki idősebb vagy ki sem, az ilyen felfuvalkodott libáknak természetesen semmit nem jelent.Nem csalódtam, hozod a
szintedet.A kedvedért megnéztem visszamenőleg mi történt. Csak a bicska miatt, még a végén megszúrod magad.

Te kislány, mint kapitális sznob benne csücsültél a Genesisben fél évig amikor 1100-700 ig csorgott. Ez idő alatt a teljesség igénye nélkül : mol-on 23,2 mill forintot Otp-n 7,6 mill, mtelekom, 2,2, mill , econet 4,6 mill
kerestem, ez durván 6 hónap alatt, míg ti BB vel , és klónjaival csücsültetek a kis százezreitekkel genesisben. BB-nek ugyanúgy tetted a szépet, csináltátok a totyikban a teadélutánt, mint valami debillek óvodájában.Sajna BB-ről kiderült, alig rasszista a lelkem, most Mercuriussal csinálod ugyanazt.

"PP-nál ugyanaz, most mikor egy igen FONTOS mérföldkőig sokan sokat dolgoztak,"

Majd eljön az ideje, amikor dolgoznod is kell. Akkor megtudod mi az a munka..A PPlast menedzsmentje, de még inkább a kétkezi melósok, azok dolgoztak.Te semmit. Csak járatod a szádat. És játszod azt a marék lepkényi agyadat. Óva intelek attól, hogy újra kezdd a kötözködésedet.

"Aztán sértődötten távoztál,"

Honnan kislányom? A lakásomból? Ez itt nem hülyegyerekek délutáni napközije , hanem egy tőzsde. Nincs hová távoznom, megérkeznem sem. Nem barátom, ha valaki ugyanazt a papírt tartja, mint én. És nem ellenségem , ha nem teszi, vagy nem hisz benne. Ez itt konkrétan egy fórum, Ahol ha megkérdeznek, és tisztelem azt aki kérdez, akkor válaszolok neki.Hogy ez kis kegyednek nem tetszik? Mi közöd hozzá ?
Neked komoly problémáid vannak.Ez ugye nehezen hihető mi?
"Tőled kinyílik a bicska a zsebemben,"
ne nyíljon ki galambom, mert akkor az enyém is kinyílik.Inkább vigyázz a pénzedre. Ha egyáltalán tőzsdézel, nem csak ezt az ovis "papírban edződött kiskamaszok klubját" akarod itt a szövegeléseddel elirányítani.

Csak neked elárulom kis szivem, ez a késői beszállás is hozott már pár millát a zsebembe.Te hogy állsz ezzel ? Okostojás.
Nem mindegy hogy kik vesznek vagy adnak egy papírt. A magadfajták, vagy a magamfajták. De ezt borsónyi agyaddal nem
foghatod fel.És ha már személyeskedés, akkor parancsolj : az uborkafa legtetetéje felkapaszkodott kis mitugrász vagy a szememben, egy nagyképű, öntelt sznob, aki még olyan kijelentést is tesz, hogy ha a barátja nem programtervező matematikus lenne, nem is állna szóba vele.
Egy pillanatra megállt az ütő bennem :DDD
De aztán megnyugodtam, Nnm érhet veszély :)) Na innen már jó nagyot lehet esni.
Sanszosan fogsz.

Pénznyelő eme bölcseletével búcsúzom tőled kedves fórumtársam, bízva abban, hogy képes vagy befogni a szádat és a saját dolgoddal törődni.

"A tanulási folyamatnak az első fontos állomása, amikor rájössz, hogy mennyire nem tudsz még semmit."
exmnbs1 2007. 09. 30. 12:08
Előzmény: #889  BozsoBozso
#891
Holnapi nyitóra mit vársz?
BozsoBozso 2007. 09. 30. 12:06
#890
Sztem hétfőn 8:30 kor már 10K tömérdek vevő lesz (lehet én is)

Ne felejtsük el a GENESIS, ami sokkal rosszabb hírnevű cég 7X-ezett 400->2800 a HÍREK hatására

Sztem a PLASTnak legalább ugyanolyan jó a PR-ja. pl Portfolio viztos mellette fog állni.

Lsd portfolio főoldol most szinte "csak" aPLASTRól szól.
BozsoBozso 2007. 09. 30. 12:04
Előzmény: #888  exmnbs1
#889
Sztem aki adja az "nem normális" venni kell

Nálam best scenario:

- Hétfő kitörés10k fölé
- kedd ATH (15:00 B interjú után)
- talán egy kis korrekció 12-13 -ról 10-11-ig
- okt 20 (kb ezt olvastam) ötödlés 14-15-k
- Jöbő tavaszra (mire sikeres az elős ) kút 20K (4k)
- ha kapnak EU vagy állami pénzt 25-30K (5-6K)

Óriási a növekedési potenciál.

Persz várhatóak speki burítások, de nem most majd 15K felett MOST VÉTEL lesz.

hiszena SPEKIK eddig nem vették majd most fogják.

Vorst scenario
Hétfő mérsékelt UP 10kig ottt megremegnek a kisbüfik (PL hatalamas pufferek)
- Ötödöésik elszedik a PAPEREKET a kisbüfiktől (Puffer, némi beöntés) 10-11K között
- Ötödölés után jön a speki up akár 3x15% majd hatalmas buritások

TEHÁT a legrosszabb esetben is 4 héten belül 20% pluszt várok legalább!!!!!!!!!!
exmnbs1 2007. 09. 30. 11:49
Előzmény: #884  Törölt felhasználó
#888
Ki mit vár? Azt hiszem a hétfői rallyt sokan
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 11:16
Előzmény: #886  Törölt felhasználó
#887
de ha párhuzamot akarunk vonni a kettő között akkor az jön le ,hogy a amig nincs konkrét szembesülés a kockázattal addig bull a papír!
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 11:12
Előzmény: #883  Törölt felhasználó
#886
Merc, elkezdtem olvasni a Malev linket. De meghalok már a kiváncsiságtól, amit sms-ben írtál, na bővebben, kérlek..... szépen!!!!! Én elolvasom, sajnos információéhségem van ÁLLANDÓAN. Szóval, írd már meg az előadások utáni csevejt! Naaaaa -:))))) Alig bírom ki, de most uszodába kell mennem a gyerekekkel, úgyhogy van 3 órád -:) Kedves vagyok, mi? A fúrással kapcsolatban senki nem reagált a Massachusettsi Műszaki Egyetemes idézetemre, pedig Bokorovics úrnak (ez jóóóó, tőled láttam Merc) is elküldtem a kérdést -:). Modjuk láttam az előadáson, hogy fáradt és kicsit feszült, úgyhogy megoldjuk mi, nemde ?!!!!!
MegyekK
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 11:02
Előzmény: #884  Törölt felhasználó
#885
mig a genesisnél megépítik a gyárat gyártanak és kész !
itt igaz hogy nagyobb a támogatotság de nekem ez a fúrási kockázat elég gázos!
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 10:54
Előzmény: #883  Törölt felhasználó
#884
Ez itt a kérdés, ki mit vár?
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 03:52
Előzmény: #873  Törölt felhasználó
#883
MaLev köszi a linkeket. Kiváncsi lennék mennyien olvassák végig...

Jövő héten felizzítom a régi egyetemi kapcsolataimat a geológus korszakomból, kiváncsi vagyok a véleményükre.

A Pannonplast elsősorban izlandi geológusokat akar ide hozni (by VGK Hönnun) és csak másod sorban fog magyarokkal együttműködni. Kár. A magyar geológusok világviszonylatban is kiválóak, bár lehet vannak régi rossz beidegződések pl. a geotermiával kapcsolatban.
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 00:45
Előzmény: #880  Törölt felhasználó
#882
DLPH. Tény. Tényleg, kicsit elkéstél. Nem veszed észre, amit csinálsz? Kezdve a Genesisnél, amikor kevesen voltunk (3
-an, akik hittek benne), jöttél károgni és lehülyézni minket kis "szar kezdőket" (merthogy idősebb vagy, ami önmagában nem érték - nekem). Aztán sértődötten távoztál, később, mikor felfutott, jelezted, hogy esetleg mégiscsak veszel NAGY KEGYESEN.
PP-nál ugyanaz, most mikor egy igen FONTOS mérföldkőig sokan sokat dolgoztak, valakik csak figyeltek, hittek benne, kitartottak hol viccesen hol komolyan de KITARTOTTAK (ahogy a Merc és én), most idejössz OKOSKODNI!!!! Most hogy már a fórum is "megy". Tőled kinyílik a bicska a zsebemben, pedig épp elkezdtem a forgalmat, a P/E-t és a részvényértéket nézni/számolni malév kérdésére. Na, de most már itt vagy erre Te -:))) El is ment a kedvem -:))) Mára....
Törölt felhasználó 2007. 09. 29. 23:54
#881
A lenti tartományból van egy pár k,s így is marad egy jó darabig.

Topik gazda

drkumalo
5 4 1

aktív fórumozók