Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 11:20
Előzmény: #15999  Törölt felhasználó
#16000
gog123
Persze, evvel a keresk. kényszerrel nagyon vigyázni kell, arra már rájöttem. Ha nem, akkor cumi van általában. A veszteségeim nagy része ebből jött.
Jó hétvégét!
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 11:08
Előzmény: #15997  Törölt felhasználó
#15999
sztahanov: Kereskedési kényszerrel is vigyázni kell, mert gyorsan rabja lehet az ember a tőzsdei játéknak. Egyet megtanultam, akkor lehet a tőzsdén pénzt keresni sokat, mikor játszol és nem görcsösen nyomulsz a profitra. Akkor nem tiszta fejjel gondolkodik az ember, mikor kényszerből kell visszahozni a veszteséget. Na, legyen egy szép hétvégétek!
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 11:05
#15998
Válasz rapistanak!

A LEÍRTAKKAL TELJES MÉRTÉKBEN EGYETÉRTEK.
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 10:55
Előzmény: #15989  Törölt felhasználó
#15997
senki nem akar senkit kitiltani, de a szabályzat szerint a személyeskedés, a fórumba nem illő beírás stb....

Viszont vannak itt tudatosan félrevezető, dezinformativ tartalommal megjelenők!

a tények "különös" csoportosítása, a "véletlen" tévedések, mind arra valók, hogy kirázzák a tapasztalatlanokat!
lehet h te és pl.sztahanov még ehhez a kategóriához tartoztok...........

van, aki itt felszed morzsákat és nagyképűen ,
mint "szakértő" tálalja később............hidd el végigolvastam pl többször is a TP-interjút, visszanéztem a phyla honlaőját, figyelem a pert, a korábbi viselkedését a phylának --------de a múlt egy kisebb cégre vonatkozott, amelynek a hagyományos termékeit - több bírósági adat szerint - egy másik cég "bitorolta"............most a szabadalmi hivatal is ezt az álláspontot képviseli....

EZ MÁR NEM AZ A PHYLAXIA, óvatosan az elmúlt évek, sőt félév nyilvánosságra került adatival!
itt valami megindult és személy szerint én sem akarok ebből kimaradni, ezért nem adok el...........venni már nem tudtam, pénzem még nincs..........gyűjtögetem!

vagyis senki nem akar kitúrni és nem én felügyelem a fórumot...........egyébként, ha a hét végén sincs jobb dolgotok, hülyítsétek egymást..................AKINEK NEM INGE, ne vegye magára.................de ha az Inge csinos, nálam jöhet :-)))
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 10:42
Előzmény: #15995  Törölt felhasználó
#15996
gog123
Igazad van, néha iszonyú felelőtlenül csinálom, de abban nincs, hogy úgy képzelem, nem tévedhetek. Dehogynem. Ez a fél évnél is kevesebb idő semmiféle rutinra nem elég, egyszerűen szerencsém volt, amit persze sok olvasással és figyelemmel lehet fokozni. Kivéve a fotex témát, mert akkor olyat szoptam, hogy iszonyú.
Azóta jobban figyelek, bár stoppot még mindig nem használok, mert ha kivág egy ingadozásnál...Szóval azt még nem tudom alkalmazni sem, nem tudom, hova tegyem.
Alázatom is megvan, amikor nincs, és elkap a türelmetlenség, olyankor mindig vissza is adom egy részét a profitomnak.
Ezt a legnehezebb betartani, amikor 3 napig nem keresek semmit, akkor rámjön a tranzakciók hiánya, a kereskedelmi kényszer.
Sztem ez olyan pálya, amit addig tanul az ember, amig csinálja.
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 10:27
Előzmény: #15992  Törölt felhasználó
#15995
Sztahanov: Azert csak óvatosan a tőzsdei tőkeáttételekkel, mert azt hiszed 1/2 év után, hogy nem tévedhetsz és minden ok. A tőzsde nem fejőstehén! Legyél alázatos a tőzsdével. Én tudom, mert volt olyan, mikor minden pénzem elment. Kapzsiság iszonyatos hiba tud lenni a Stock Marketen. Amúgy pedig hajrá Phylaxia:)
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 10:25
Előzmény: #15987  Törölt felhasználó
#15994
Nem erről van szó már rég.
Biztos valami nagy titkot akartam tudni tőled, szövevényes titkok tudója, operator, hát nyilatkozz meg.
Tényleg másról volt szó már rég, de te még mindig a negyedelésnél tartasz.
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 10:23
Előzmény: #15990  Törölt felhasználó
#15993
kedves operátor..!
én a lentebbi irományommal megszolitottam valakit? személyeskedtem? . nem... és nem is akarok
természetesen ha elkezdenek vádaskodni velem szembe.. akkor reagálok rá! igy korrekt...nem én kezdtem a személyeskedést.. amugy meg nem érdekel most mentem ... Továbbiakban akkor nem reagálok a személyeskedésre.. és ha személyeskedés lesz velem kapcsolatba közlöm a moderátorral! :) igy korrekt lesz akkor jo? :P csötök!
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 10:21
Előzmény: #15989  Törölt felhasználó
#15992
Azért a féléves gyorsjelentést érdemes lesz végignézni, mert ott jöhet egy kis kijózanító adat. A Phylaxia nem az üzemi eredményének javulásáról híres. Az utóbbi időben így is többet foglalkoztak a tőzsdei manipulációval, mint a termeléssel. Mondjuk már ideje is volt, mert a cégről kialakult tőzsdei vélemény nagy nulla volt. Mára ugy néz ki, hogy kevés az instrumentum a tőzsdén és kezdik felfedezni a Phylaxia tartalékait:)
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 10:19
Előzmény: #15989  Törölt felhasználó
#15991
Izom kb 1 hónapja tőzsdézel. Miért pattogsz olyan emberekkel szemben akik átvészelték a nagy orosz válságot is a 90-es években???
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 10:18
Előzmény: #15989  Törölt felhasználó
#15990
Izom!

Hagyjuk már a személyeskedést!
Inkább kérdez a phylaxiárol!

Mert ha a phyalxia topiakban ,nem phylaxiárol beszél valaki ,és
ha ez többször előfordul ,akkor azért tényleg ki fognak zárni!
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 10:13
Előzmény: #15987  Törölt felhasználó
#15989
rapista!
kitiltanak a forumra ezért? lehet probálkozni hajrá!... nem hiszem hogy ki fogsz tudni turni ezért... :) na szia!
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 10:12
Előzmény: #15987  Törölt felhasználó
#15988
Na és ha megkérhetnék mindenkit arra ,hogy amennyire lehet a phylaxiával foglalkozzon!
Tehát személyeskedés vagy élettörténet vagy hogy ki jobb a másiknál meg hogy
ki mit dolgozik az ide nem kell!

Vicces formában egy két dolog elmegy!
De ha lelkisegély kell valakinek ,vagy a lelkét kell ápolgatni ,arra ott van a lelkisegély topik!!!

Aztán meg jön a sírás hogy milyen sok oldalt kell átolvasni !!!!!!!

na és milyen igazuk lesz azoknak akik azt mondják majd ,hogy átolvastak x oldalt de a phylaxiárol
egy szó sincs benne!
Ugyanis ha megnézzük az utóbbi 5 oldalt kb tényleg semmi phylaxia nincs benne!
Csak annyi van benne hogy ki mit mikor ,és hogyan mondót és hogy az x y -nak nem tetszett!

Lassan már átmegyünk ,MSZP s kommunikációs központtá ahol csak a süketelés megy!
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 10:05
Előzmény: #15986  Törölt felhasználó
#15987
Kaptál választ!

Leírtam neked hogy a tözsdeforumon pontosítottak a negyedelés végett!
Aztán elkezdet mindenki venni nehogy lemaradjon róla!

Úgyhogy választ kaptál!
De hagyjuk már ezt a témát mert már a könyökömön jön ki!

Inkább az volt a baj nálad hogy nem tetszett neked a válasz!
Valami szövevényes nagy titkot szerettél volna hallani,ami elkápráztat!
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 09:59
Előzmény: #15972  Törölt felhasználó
#15986
luigiano
Tényleg túlkombinálsz, fogalmam sem volt, miért indult el a phyl. A viccelődés egy nappal korábban volt, az nem baj, abban mindig benne vagyok, pedig akkor sem kaptam választ, de nem zavart, gondoltam, majd másnap. Ehelyett jött a kioktatás, agresszív parasztság a szopatásról. Kis tréfa sem volt, képzavarban vagy.
Sem leállósáv, sem porcelánbolt. Porcelánboltban nem szokás szopatni, de ha mégis, kipróbálom.
A negyedelés pszihológiai hatásáról nem hallottam. Valami furcsa tévedésben vagy, én szerény vagyok, nem úgy, mint az itt válaszolók közül páran, pl speculátor.
Tőzsdei szakszótáram hiányos, fogalmam sincs, mi az a Macd v. Sohasztikus indikátor, Doji, fej-váll alakzat, meg Fibo. Ez utóbbi mintha a nyulak átlagosnak éppen nem mondható nemi életével lenne kapcsolatban.
Ezekre nem is kérdeztem rá.
Amikor kezdtem az online kereskedést, február elején, minden ment jól, a szokásos egyik nagypapíron kerestem sokat. Aztán kipróbáltam a fotexet, kisebb nyereség, majd egy 3 napos buliba keveredvén rá sem néztem, és mire újra foglalkozni kezdtem vele, iszonyatos bukta volt. De valami kurva nagy. A február végit csontig bekaptam. A stop megbízásról csak 2 hónapja tudom, hogy mi. Viszont valami érzékem, mintha kialakult volna a tőzsdézéssel kapcsolatban, mert azóta, a 2 hét március eleji ledermedést leszámítva, amikor nem mertem semmit sem lépni, most tartok 370 % nál.
A legtöbb papírt elkaptam, tőkeáttétellel, elolvastam minden cikket, és rájöttem, minden részvény tulajdonságát a mögötte lévő befektetők adják, nem mindig a hírek. Ez lehet, hogy nektek, profiknak, nem új, de nekem fontos felfedezés volt. Azóta látom egy papír reakcióját, és nagyjából látható, kivehető egy dinamika, amit a mögötte lévő emberek mozgatnak. Ezért is nézek bele a fórumokba kisebb papírnál, nagynál nem érdemes.
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 09:33
Előzmény: #15983  Törölt felhasználó
#15985
Így igaz!
De negyedelés után úgy 200 nál már mi is károghatunk utána!
Csak addig kell kibírni valahogy! :))))
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 09:32
Előzmény: #15980  Törölt felhasználó
#15984
A héten megbizonyosodhattunk róla, hogy ő egy jó humorú és közben azért teljesen korrekt srác...
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 09:23
#15983
jul 12-én záróár 112FT
jul 20-án záróár 140FT, úgy , hogy közben természetesen jócskán volt e fölött is.
Akkor kérdezem mi itt a probléma? Van egy két károgó akik ebből kimaradtak és most savanyú a szölö. Jövő héten negyedelés.
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 08:49
Előzmény: #15981  Törölt felhasználó
#15982
luigiano Konkrétan mire is gondoltál? :-))
Törölt felhasználó 2007. 07. 21. 08:48
Előzmény: #15980  Törölt felhasználó
#15981
Disco, 58%-on atadnám a könyvet. A szatyor és blokk rendben... .-)

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek