Egyre kilátástalanabb a helyzet a magyar részvénypiacon, a szakadás mértéke lassan a sokmindent megélt, rutinos befektetőknek is megfekszi a gyomrát. Mit tanácsos tenni ebben a helyzetben? A Portfolio.hu már megszokott módon munka közben zavart meg üzletkötőket egy-egy gyorskommentár erejéig.
a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=69683
nekem is tetszik.ha venni akarsz várjál ki(addig amíg jó drágán megveszed tőlük)ha eladni add el most(majd olcsón megveszik ők tőled) ugyanmár...minden szentnek....
Bróker-showder: "a kivárás vagy az eladás lehet jó döntés"
Ugrás a cikkheza teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=69683