Topikgazda: Törölt felhasználó 2006. 06. 08. 14:30

Bróker-showder: "a kivárás vagy az eladás lehet jó döntés"  

Ugrás a cikkhez
Egyre kilátástalanabb a helyzet a magyar részvénypiacon, a szakadás mértéke lassan a sokmindent megélt, rutinos befektetőknek is megfekszi a gyomrát. Mit tanácsos tenni ebben a helyzetben? A Portfolio.hu már megszokott módon munka közben zavart meg üzletkötőket egy-egy gyorskommentár erejéig.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=69683
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
paxi2000 2006. 06. 08. 15:11
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Múlt héten volt ha jól emlékszem: Már csak a balfácánok adnak el.
ha-ha-ha
Törölt felhasználó 2006. 06. 08. 15:09
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
nekem is tetszik.ha venni akarsz várjál ki(addig amíg jó drágán megveszed tőlük)ha eladni add el most(majd olcsón megveszik ők tőled) ugyanmár...minden szentnek....
Törölt felhasználó 2006. 06. 08. 15:06
Előzmény: #1  portfolio
#2
Tetszik a rovatuk. Remélem, ezentúl minden nap megjelenik.
Üdvözlet tel:
Nagy Gábor István

Topik gazda

nagist
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek