Topiknyitó: Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 10:37

Wedge lista  

No Wedge megprobalok segiteni neked amennyire tolem tellik. Elnezve ezt az iszonyat nagy erdeklodest, jobb a sajat topic.

A lemgeccerubb neked is meg a tobbieknek is, hogy minden komment nelkul csak ecceruen ide beirjak a mail cimuket, es akkor neked nem kell kell kikukazni a tippsarokbol.

Szoval segitsunk Wedgenek! Mindenki aki erdeklodik a tema irant ecceruen csak irja be ide a mail cimet, hogy attekinthetobb legyen.

Keretik nem szetoffolni a topicot egyeb hozzaszolassal.

Ezer koszonet!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
desszert 2005. 11. 29. 03:04
#80
Szia!
Nem tudom miről van szó, de nekem is légyszi!
Pedig próbáltam kinyomozni!
email cimem: hahanotsomuchx@yahoo.com
Ez nem vicc!

Köszi előre is!
Törölt felhasználó 2005. 11. 29. 02:16
#79
ez a topik is bőven sok :)
tippsarok nem megy
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 23:08
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#78
Erre én is benevezek:
p_munka@yahoo.com

köszi!
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 21:50
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#77
tomcsibacsi@freemail.hu
Koszi,
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 20:32
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#76
Ha nem nagy fáradság itt az én címem is : gisz@freemail.hu
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 20:01
#75
Wedge,
ha még nem késő légyszi vegyél fel a listádra.
gesztenye074@freemail.hu
előre is köszi.
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 19:31
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#74
Tudom miről van szó ! Igy ismeretlenül is tisztelőd
jozsaanita@freemail.hu
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 19:20
#73
Szia!

Én is feliratkoznék a listára.
Hüséges ügyfeled
fogmano@freemail.hu
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 19:15
#72
Hello Wedge!

Ide is lécci: trewl@freemail.hu

Thx
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 18:26
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#71
Kedves Wedge !
Én is rendszeresen olvasom a TIPPSAROK
hozzászólásait és az elemzéseidet,amit utolag is köszönök mert nagyon hasznosak.Ha még nem késő én is szeretnék feliratkozni a listára / tudom az előzményeket/ .Előre is köszönöm.
vujo@interware.hu
VUJO
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 17:31
#70
Én is olvasom már vagy egy fél éve a fórumot, amolyan \"hidden member\"-ként, és a homályból elõlépve szintén szeretnék feliratkozni a listára, ha még nem késtem el:)

contactmrf@freemail.hu

Thx :))
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 17:11
#69
vcheck@freemail.hu
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 16:56
Törölt hozzászólás
#68
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 16:21
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#67
Persze, neked is átküldöm!
De egy feltétellel!
Ha eljössz a következő konferenciára :)))))
JP biztos vagyok, hogy várni fog :DDD
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 16:20
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#66
De komolyan....
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 16:14
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#65
Wedge!

Mail ment.

ralpa
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 16:06
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#64
Na Lórikám, tudtam, hogy nem állod meg :)))

Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 16:01
Előzmény: #58  Paal
#63
Nekem is lecci:))
blorant26@hotmail.com
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 16:00
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#62
hát én is wedge, miután naponta folyamatosan olvasom a fontosabb topicokat.
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 15:59
#61
Na akkor:
(igaz most nem látok real time árfolyamot, de az a 15 perc nem számít napon túlra.) :)
.
A piac nagyon úgy tűnik, hogy túlfűtött lett itt a mai nap elején, és ez már nagyon nem használt az emelkedésnek. Szvsz valszeg a ma reggeli emelkedést már inkább a shortzárók segítették leginkább. Ha jól látom most igen nagy forgalom 12,5M mellett leért a mai nyitóhoz, kvázi minimumhoz. Ez kérem szépen egy kőkemény reversal! Ha valaki longban van még, azt gyorsan zárnám, mert itt nagyon nagy esély van egy fordulatra. Már csak a Forintot kéne megint lemészárolni :)))
.
Egis:
Szép konszolidáció, innen ha elindul valamerre, könnyen 2ezer Forintot lehet majd rajta fogni.
.
MOL:
Nagyon erős most, minden mozgó felett. Váll? mi az? úgy ment ma át rajta mintha nem is létezne, pedig meg voltam győződve, hogy keményen megfogják ott. Még jó, hogy ma nem tradeltem, mert kicsaptak volna :)
Mindenesetre ami késik az nem múlik, így szerintem ez sem fogja megúszni a 21700 alatti zárást, kvázi egy igen komoly reversalt.
.
OTP:
DANGER!
Kb, ez a legmegfelelőbb most a papírra. Én kidobáltam a pozikat, ilyen piacon nem volt új lokális csúcs, a 100 napossal se bírt el, rettentő gyenge a papír, sokáig a "kicsik" sem fogják tudni tartani a 200 naposat, így ha az egyszer elesik, akkor itt nagy vérfürdő lesz. és nagyon úgy fest, hogy egyre valószínűbb ez a scenario.
.
Richter:
Begyengült ahogy látom a kitörés nem hiszem, hogy sikerülne. Gyenge piacon most csak fog már végre ez is kapni egy ütést :)
.
Természetesen mindenképpen az OTP lesz most a legmeghatározóbb, mert úgy tűnik kifújt, így magával ránthatja a piacot és bekövetkezhet egy óriási fej-váll! Mol-nál a legszebben kivehető kisebb korrekciókkal.
.
Nem tudom, hogy mennyire átlátható ez a rövidke kis írás mert nem a megszokott körülmények közöt teszem mindezt, de remélem óvatosságra tudom ezzel inteni a hirtelen hurráoptimistává változott kisbefektetők egy részét! :)
.
.
.
A regionális alapok elkezdték alulsúlyozni az OTP-t!!! Ez az a folyamat ami gondolkodás nélkül 5000 alá küldhetné az árfolyamot. természetesen ezt nem várom, de nézzétek meg az OTP hosszú távú árfolyamát amíg gyűjtötték az alapok. És most képzeljétek el, hogy milyen lenne a grafikon a folyamatos csökkentések mellett... Az elmúlt időszakban pár szakadás már mutatta, hogy mennek ki belőle külföldi alapok, az ING-s eladás is egy regionális alap portfolio súlyának a csökkentése volt. Kérdés, hogy ez meddig folytatódik, de ha nem tartja meg a 200 napos akkor bizony mindenkinek a fantáziájára bízom a papír jövőjét. :)))
.
Másik dolog a Gazprom ami tönkreverheti a piacot, de ezt kicsit később részletezném.
.
.
.
A Gazpromot valszeg elérhetővé fogják tenni a külföldieknek, (ebből az első fordulón már túl is vagyunk) így rohadt nagy tőkét fognak a mi piacunkról is átcsoportosítani oda!!!
Ez állandó eladásokat fog generálni, ami a választásokkal vegyítve nem lesz egy szép látvány :)))
.
.
.
Csak gondoltam beírom :)

Topik gazda

elnokur
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek