Topiknyitó: Portfolio 2017. 06. 28. 10:12

A Google egész világát megrengetheti a gigabüntetés  

Ugrás a cikkhez
Hatalmas büntetéssel sújtott le az EU tegnap a Google-re, mert az internetes keresõóriás visszaélt piaci erõfölényével. A bírság önmagában jelentõs, hiszen a cég idei profitjának a tizedét teszi ki, de messzebbre mutató hatásai
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kiegyezo 2017. 06. 28. 14:41
Előzmény: #5  szivacs
#7
Ezt ertem. Csak nem ezert meszeltek el. Hanem, hogy a sajat rermekeben (kereses) a sajat talalatait elonyben reszesiti. Szerintem ez -eszszeru keretek kozt- OK. Semmi nem akadalyozza a felhasznalokat, hogy yahoo-n keressenek vagy bing-en. Nekem sokkal jobbnak tunik a gugli - es ezert is vannak fenntartasaim az ilyen dontesekkel. Fejlesztettek, jol sikerult, hurra!
Frogg
Frogg 2017. 06. 28. 13:51
Előzmény: #3  szivacs
#6
Az tény, de nem annyira nagy dolog. Pl. amit a Microsoft csinált pár éve az rosszabb. Ha nem IE-t használtál, hanem Google Chrome-t, akkor a RAMod felpörgött. Őket miért nem húzták meg?
szivacs
szivacs 2017. 06. 28. 13:44
Előzmény: #4  kiegyezo
#5
azért a gugli egy kvázi-monopol helyzetben van a több mint 3/4-es részesedésével link
kiegyezo 2017. 06. 28. 13:37
Előzmény: #2  Frogg
#4
Ezen toprengek en is. Most az fog jonni, hogy egy media-csoport tagjai a konkurrens csoport termekeit kell, hogy reklamozzak?
szivacs
szivacs 2017. 06. 28. 13:30
Előzmény: #2  Frogg
#3
"a saját termékeiket tegyék előnybe." - ez nem igazán versenysemleges, sőt minr kimutatták ki lehet csinálni vele a konkurenciát.
Frogg
Frogg 2017. 06. 28. 10:12
Előzmény: #1  portfolio
#2
Részben meg is érdemlik, azért, amit a Youtube-val tettek. Azonban kicsit igazságtalannak tartom, hogy megtiltják hogy a saját termékeiket tegyék előnybe.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek