Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 03. 20. 12:48

KEG topik.  

Megnyítottam a KEG topikat.

Venni vagy cserélni?

Zoltán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exmnbs1 2014. 01. 03. 21:12
Előzmény: #50498  Hathor
#50500
"Berakott akár csak 1milliárd forintot a cégbe, hogy változtasson?"

a szlovákod mennyit tett be szerinted???
2m*50 az 100m
Hathor
Hathor 2014. 01. 03. 20:23
Előzmény: #50497  Törölt felhasználó
#50499
Magának meg elmondom ez az oldal azóta nincs frissítve, csak a BÉT hírek.
Kár ilyenekkel jönnie. Enjoy rádióját elfelejtte most közölni, hogy az is ott van, közben az sincs?
Mondom papír nélküliek mondják a badarságot! Mondjuk én jót röhögök közben mindenkin.. de azért van ami mellett nem megyek el.
Hathor
Hathor 2014. 01. 03. 20:19
Előzmény: #50484  Törölt felhasználó
#50498
Tisztelt Steier Úr!

Együttesen írok mindenkinek, ne vegyen mindent magára.

Az első pontokat magára veheti, észre veszi Önnek szól!

1.) Miért a részvényesek ellen manipuláló személyekkel kell megbeszélnie a dolgokat?
Macika nem részvényes így nem értem miért vele levelezik, miközben tudja a részvényeseket hol éri el, akit el kell érnie! Bocsánat ez nekem nem tetszik.

2.) DoktorMinorkának igaza van. Ön két éve szeretne változtatni.. Nem mondhatja, hogy nem volt lehetősége változtatni!! Berakott akár csak 1milliárd forintot a cégbe, hogy változtasson?
A két darab részvényén kívül invesztált többet a cégbe hogy változtasson???

Miért trollokkal beszéli meg a dolgait??

3.) Milyen újabb 10%os rezsikkönetésről beszél nekik?

4.) A 25FT-os névértéket honnan veszi?
Találgatása Önnek is volt már sok.. így úgy bedöntik a céget.. mégsem döntötte be sem Pimper, sem Kácsor, sem a Meciár csapat!

5.) Tudja Ön mennyi pénzt toltak be a szlovákok a cégbe? Ön mikor képes erre?
2millió részvényszámukat mikor veszi ki piaci áron? Soha elmondom.

2db-os részvényszámát ami 82FT-ot ér miért nem hajlandó növelni, ha változást szeretne?

Milliárdos nagyságrendet mikor öl hitelekbe mint Ők?

6.) Miért kell mindig az aktuális vezetést hibáztatni?
Kapja el a gyeplőt a kapcsolataival és rajta!

7.) Mi az hogy tegyünk már valamit? Ok.. kezdje el.

8.) Minek változtatni, ha Exmnbs csődös troll már kiszámolta a Bétről kivezetés napját jövőhét péntekre..

Kedves Emberek!! Miről beszéltek Ti itt???!!

Egyszerűen nem értem mi folyik ebben a topikban. Ráadásul olyanok beszélgetnek egymással, akinek semmi papírja nincs egy szál sem. Mit tesznek közben? Kisrészvényeseket paráztatnak.

Én elmondtam Steier úrnak minden alakalommal, most is elmondom szívesen támogatom és támogattam volna. Akár támogatnám.

Viszont ne játszunk játszóteret, hogy egymásnak adogatjuk céget,mint a dobókockát.

Termelésről tud valamit? Tartályok telnek? Megrendelők vannak? Minek a 8új ember a telepre, ha bezár a bazár és senkit nem szolgál ki a szlovák, ahogy mondták azt itt együttesen papír nélküliek?

Ön egyféle képpen tud változtatni, ahogy Dr.Minorka mondta.. beleáldoz bagatel összeget. 1Mdrb papírt vesz. Szerencsére jóval több papírunk van, mint azt Minorka gondolja. Megkockáztatom több mint a szlovákoknak. Nálam bejelentkeztek új részvényesek, és többen nem vittük el papírjainkat a közgyűlésre.. Meghatalmazottakról nem is beszélve. Ön tudja hány millió szavazat nem volt ott tőlünk múltkor sem.

Egy névérték változáshoz ha jól tudom 2/3 többség kell. Na az tutkó nincs meg a szlovákoknak. És azt nekünk el kell fogadnunk! Amúgy is maradjunk annyiban ez a 25FT az Ön teoriája!

Na a végére csak Önnek írtam, ez is több volt, mint ami időt el tudtam venni családomtól most!
Törölt felhasználó 2014. 01. 03. 19:52
Előzmény: #50496  Törölt felhasználó
#50497
bódésnak
2011. július 11. hétfő, 19:39
Gépkocsivezetőt keresünk
2.5 éve keresnek? ez vicc?
link
Törölt felhasználó 2014. 01. 03. 19:48
Előzmény: #50484  Törölt felhasználó
#50496
nekem az egészben az a furcsa, hogy az ilyen hatalomévételeknél úgy illik/szokás, hogy az új tulajdonos bemutatja az elképzelését, stratégiáját a cégről

mivel ilyen eddig nem volt, és nem rendelkezik 51% feletti résszel, innentől kezdve bármit lehet gondolni
sps feliratok előtt pózolás az nem stratégia

megjegyzem 50 Ft áron limitálva szállt be, ami arra enged következtetni, hogy ennyire értékelték jelenleg a céget
az otc-s ólom kitermelő csókos haverjával.

mindenesetre remélem végül jól sül ki a dolog, erre kb fél évet kapnak bizonyításra

exmnbs1 2014. 01. 03. 19:14
Előzmény: #50484  Törölt felhasználó
#50495
még Navcator nem lett pozícionálva a storyban
szvsz nem idegen ő sem
exmnbs1 2014. 01. 03. 19:11
Előzmény: #50488  DoktorMinorkaVidor
#50494
most ott van nálatok az 1.3m papír amely hamarosan a töredékéért fog forogni
exmnbs1 2014. 01. 03. 19:09
Előzmény: #50488  DoktorMinorkaVidor
#50493
hol a többi 11m???)))))

majd pont a hathorfélékben kell neki megbíznia, aki otthon "felejti" a pakkját))))))
exmnbs1 2014. 01. 03. 19:04
Előzmény: #50488  DoktorMinorkaVidor
#50492
na ez jellemző
pont ezt adtátok eddig is elő neki

azt persze nem fogtátok fel hogy Steier olyan értéket jelentett volna a cégben hogy a rv-esi érték nő

ehelyett jött a vak vezet világtalant bábkormány, akit simán lejátszott a szóban forgó duó
exmnbs1 2014. 01. 03. 19:01
Előzmény: #50489  DoktorMinorkaVidor
#50491
valaki épp akkora pakolt oda neki nagytételben

és ugyebár egy 3. személy miért is tette volna ha akkora a kereslet

ki kéne vizsgáltatni ki is pakolgatott neki

pl Varga miért adott pl el stb
exmnbs1 2014. 01. 03. 18:59
Előzmény: #50487  DoktorMinorkaVidor
#50490
ez jó, csak pont az első és másodfok időbeli kötelezettségeit nem ismerteti
azaz hogy van-e olyan szabály hogy x napon belül dönteniük kell
DoktorMinorkaVidor 2014. 01. 03. 18:52
Előzmény: #50486  exmnbs1
#50489
miből lett részvénye? ennyire feledékeny vagy? hatalmas vételek voltak az elmúlt 6-8 hónapban. itt rinyált mindenki, hogy ezt ki veszi.
DoktorMinorkaVidor 2014. 01. 03. 18:45
Előzmény: #50484  Törölt felhasználó
#50488
akkor tessék részvényt venni, és összefogni a kisbefektetőkkel. Szlovákoknak 1.900.000 darabjuk van.
Vajnáéknak meg a kisbefektetőknek cirka 1.300.000 darab. Tessék venni 700.000 - 1.000.000 darabot és le lehet szavazni a szlovákokat. És Öné a cég, és a részvényesi támogatás!
DoktorMinorkaVidor 2014. 01. 03. 18:42
Előzmény: #50483  exmnbs1
#50487
exmnbs1 2014. 01. 03. 18:34
Előzmény: #50484  Törölt felhasználó
#50486
az 1 SPS magyar kft mit csinál azonkívül hogy van 5m törzstőkéje?????

és valszeg egy csomó tartozása az anya felé vagy miből is lett 2m rv-e????
exmnbs1 2014. 01. 03. 18:29
Előzmény: #50484  Törölt felhasználó
#50485
a te szabadalmad a Staféta robbanásmentes pl ingyen az övék már????

a kisbüfik elég logikátlanok Pimperék bizniszét miért folytatták?

illetve tudom miért azért mert részvényt vett(?)
vagy nevére vett a MM
Törölt felhasználó 2014. 01. 03. 18:13
Előzmény: #50410  DoktorMinorkaVidor
#50484
Kedves Nagy Barna Mackó! Bizony ujra irogatok , mert eddig megadtam az esélyt Zoliéknak ,hogy próbálkozzanak ,de ez nagyon balul sült el. Viszont az már csipi a szememet ,ha két igazi "rabló" összefog az áldozat tehetlensége láttán és nagytakaritást ( szeretne) végez(ni) kifejezetten mások ( értsd a kisrészvény-esek)kárára!Szóval Pimper_Kácsor -(MGY) triád(?)már korábban megkoreografálta a "jövőt" csak nem maradt idejük a puccs miatt.A 100 Ft lemegy 25-re/rv és Meciár beaportálja a Magyarországon már bejegyzett 1sps cégét(akinek akkor is volt gáza ,amikor a KEG-et kiszáritotta -tessék Zolit megkérdezni !) ,amely a KEG üzleteit is átvéve már ér annyit ,hogy az új rvkkel az 51 % tulajdon összejöjjön ,sőt a hitelek tőkésitésével még a 2/3 is jöhet.Persze megint lesz higulás ,de MM egy privát játékos ,nem osztozkodik...!
Sürgős összefogás és törvényességi vizsgálat ,megfeleltetés és minden használható ötlet kell ,hogy a cég magyar befolyás alatt maradhasson.Persze ,hogy jót is irjak : számtalan olyan technika értékelődik fel, jön elő a piacon ,amiben a KEG virithat(na),ezért a konkurrenseink most igazán szurkolnak az ellehetetlenülésünkért!Megszerezzük ezt az örömet ,vagy két pofon után összefogunk végre ?! Dr SJ

exmnbs1 2014. 01. 03. 17:50
Előzmény: #50482  DoktorMinorkaVidor
#50483
te miből gondolod hogy aki kibontja a postát az azonnal dönt is????

E-Star elsőfokú döntés kb júl közepe
másodfok jogerős szeptember 6 kb
DoktorMinorkaVidor 2014. 01. 03. 17:46
Előzmény: #50477  exmnbs1
#50482
"PM-rendelet van a részletszabályokra, aszerint csak a jogerős felszámolást elrendelő végzést kell hirdetni. Ugyanakkor a Tpt-nek van egy úm. gumiszabálya, amibe minden, az értékpapír értékét, hozamát, a kibocsátó megítélését érintő info beleférhet. A KEG új Igazgatótanácsa dönthetett úgy, hogy a befektetőket az új alapokról transzparensen és prudensen tájékoztatja a taxáción túl is, ami önmagában üdvözlendő. De egyetértek, ha felvették ezt a fonalat végig is kell vinni, azaz a folyományait is kommunikálni kell.
dr-papocsi-katalin"

"Kedves Hali!

A fellebbezési napok naptári napok. Mivel 24-e munkaszüneti nap volt, az azt követő munkanapon járt le. Úgy, hogy a határidő a postára adástól számítódik, vagyis a bíróság ilyenkor „rátart” a beérkezésre – jelen esetben, hogy elméletileg 30-i feladás is mikor érkezhetne be.

Üdvözlettel:
dr-papocsi-katalin"

tessék, emlékeztető.
ráérnek a jogerős felszámolást bejelenteni.
Ha december 30-a volt a határidő, plusz posta (legyen a mai napi érkezési idő), január 6-ától várhatod remegve a hírt. elrendeléstől számított 3 napon belül törlik a bétről. De adjunk ide is pár napot, így január 10 péntek, és akkor január 13-án hétfőn már nem lesz a bét-en.
Vágd a centit, elvileg 5 tőzsdenap és bonthatod a pezsgőt. De ha 13-án is lesz kereskedés, akkor buktad a felszámolást. :)
exmnbs1 2014. 01. 03. 17:43
Előzmény: #50479  DoktorMinorkaVidor
#50481
bevitték vagy feladták?)))))

lásd Pb gáztársaság tagság storno

Topik gazda

rubel
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek