Topikgazda: Törölt felhasználó 2009. 01. 16. 08:55

Már ingyen is hozná Ukrajna a gázt!  

Ugrás a cikkhez
A tegnapi napon amellett, hogy feloldotta az FGSZ az I-es gázfogyasztás korlátozást, még Szerbiába is tudott kiszállítani 2 millió köbméter gázt a hazai termelésből - tette közzé a társaság. A mai napra szintén van bőven gáz, korlátozásokra semmi szükség.

Ukrajna tegnap este olyan javaslatot tett, amely szerint egy ideig akár ingyen is hozná Európába a gázt, ha az oroszok eleget táplálnak belőle a rendszerbe.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=108618
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
zsosz
zsosz 2009. 01. 16. 12:25
Előzmény: #6  Monster
#7
Alakul a buli!
Egy tökös speka ilyenkor eljátsza a z "érdektelent", kicsit hagyja főni a levében a már megtört eladót,aztán.....
Na jó,ha fizetnek egy keveset,hajlandók vagyunk fogadni a gázt! :-)
Monster 2009. 01. 16. 11:53
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Szerintem próbálkoztak kicsikarni jobb árakat, csakhogy az oroszok nem hagyták magukat, és szemrebbenés nélkül elzárták a gázt európa felé.
Nem jött be a zsarolás az ukránoknak, most már visszakozniuk kell, ráadásul magasabb árat kell majd fizetniük, mint az eredeti orosz ajánlat volt.
Erre mondják, hogy szívás :)
Törölt felhasználó 2009. 01. 16. 11:45
Előzmény: #4  Monster
#5
Szerintem is, de akkor minek feszítették túl a húrt? Nem értem az ukránokat...
Monster 2009. 01. 16. 11:42
Előzmény: #3  BudFox
#4
Én is azt gondolom, hogy félnek a teljes összeomlástól, márpedig ha az eu-val is összerúgják a port, akkor nem lesz senki, aki segítsen nekik, ezért most már mindenre hajlandóak.
BudFox
BudFox 2009. 01. 16. 10:33
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Félnek már..félnek hogy csődbe mennek teljesen..ezért már engedékenyebbek...
Törölt felhasználó 2009. 01. 16. 10:11
Előzmény: #1  portfolio
#2
Ez jó.. ingyen??? :) csak egy kicsit megcsapolnák:)) úgy látszik kifogytak a saját készleteik..

Topik gazda

FutE
5 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek