Jogos. Viszont kisbefektetői szempontból sajnos probléma. "Érteni vélem" a menedzsment piacszerzési logikáját, de ebben komoly kockázatot is látok. Nem tudom, hogy meddig lehet a sztorit eladni, de a piac (ha tényleg veszteséges lesz) ezt büntetni fogja. Bizonyos szempontból a részvényesek érdekeit is nézni kell. Tehát a dolog komplexebb - legalábbis szerintem. Meg kellene találni az arany középutat, nem egyirányú utcába hajtani...