Azoktól kérdem akik ilyen hírek után vesznek. Miben bíztok? Srv-ben ami max 5% lehet, de a múltból kiindulva vsz nem lesz? Jövőre választások lesznek. Hiába lesz szép várhatóan szép eredmény, óriási lesz a bizonytalanság. Nem trolkodok, tényleg érdekel miért vesz valaki ezek után is.
Hasonló tapasztalatom van a revoval. Néztem wise-ot ott meg váltási díjat számolnak, nem is keveset. Végül IB-nél váltottam pár száz forintos váltási díjért. Egy része ment wisera költeni erre-arra. IB nem panaszkodott a kiutalásnál...