Tibor010101

Regisztráció: 2024-03-07 09:47:47

Hozzászólások száma: 448

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 12:28


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

1 326 689
2026. 05. 30. 10:37

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja csütörtök, 12:28
2400
MOLly tulajok topikja csütörtök, 11:47
OTP Single marketben kereskedem,ott mindíg van bizonylat.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 11:34
11:03-kor
MOLly tulajok topikja csütörtök, 11:22
Ne de ha megadom a megbízást,az aznapra szól.A 80%-ban benne van.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 11:21
Ha azt kérdezed,megnéztem-e az ajálati könyvet és benne vol-e a megbízásom,akkor nem néztem meg.De a megbízást tözsdei nyitvatartás alatt adtam meg és piacin.Így vissza kellett volna vennie az erstének nem?
MOLly tulajok topikja csütörtök, 11:07
Na igen pár napja adtam piaci áras  megbízást TL85-re amikor még plusszban voltam,mégsem vették vissza(erste).Most az előbb a sinle ügyfélszolgálatos meg azt mondta,hogy az erste nem köteles visszavenni.Én nem így tudom. Jó vasatag a bőr és kapcsi,pofátlan egy banda a végtelenségig.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 10:38
Nem csak a TL85re gondoltam hanem bármely certire.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 10:37
Mártmint ha megbízást adtam?Természetesen adtam,de az ügyfélszolgálatos állítja hogy nem köteles.
MOLly tulajok topikja csütörtök, 10:23
Erstének kötelessége visszavenni azonnal certit ha piaci áron kötök megbízást?
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 26. 19:45
Szerintem ez már beárazódott
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 19. 11:10
Szerintem az ötös hullám és az a,b,c is megvolt.Így ha tényleg vége a c hullámnak akkor 3-as hullámban vagyunk.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 14. 15:40
Ma tiszteletemet tettem a veranoi temetőben.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 13. 18:06
Mit gondoltok meddig eshet?
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 07. 13:53
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 07. 13:53
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 07. 11:01
Egyébként a célnak én is azt tűztem ki csak nekem fibo alapján jött ki 4800 környéke.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 07. 10:58
A jobb kisebbre gondoltam ami 4000ig visz.Amit rajzoltál őszintén észre sem vettem.Köszi úgy legyen.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 07. 10:40
szuper váll-fej váll szerintem  
MOLly tulajok topikja 2026. 04. 13. 10:11
Milyen cél lehet reális szerintetek?
MOLly tulajok topikja 2026. 04. 10. 17:00
Valaki tudna segíteni aki a Raiffeisennél van hogy milyen a kereskedési platformjuk,megbízható stb?

friss hírek További hírek