Ha azt kérdezed,megnéztem-e az ajálati könyvet és benne vol-e a megbízásom,akkor nem néztem meg.De a megbízást tözsdei nyitvatartás alatt adtam meg és piacin.Így vissza kellett volna vennie az erstének nem?
Na igen pár napja adtam piaci áras megbízást TL85-re amikor még plusszban voltam,mégsem vették vissza(erste).Most az előbb a sinle ügyfélszolgálatos meg azt mondta,hogy az erste nem köteles visszavenni.Én nem így tudom. Jó vasatag a bőr és kapcsi,pofátlan egy banda a végtelenségig.